Załadowano 4 z 4 dostępnych

Jazda Mitsubishi – prezent uniwersalny

Ta propozycja upominku z Katalogu Marzeń zjednoczy naprawdę różne pokolenia. Najmłodsi będą mogli z zapartym tchem podziwiać członków rodziny siedzących za kierownicą. Ojcowie zarażą samochodową pasją swoich synów i córki, a dziadkowie przypomną sobie, jakie emocje towarzyszyły im, kiedy w młodości urządzali wyścigi wraz z przyjaciółmi ze szkoły.

Pakiety dla fanów emocji – będzie szybko i wściekle!

Kto z nas nie słyszał o legendarnej serii filmów o nielegalnych wyścigach samochodowych „Szybcy i wściekli”? No właśnie! Teraz możesz poczuć się zupełnie jak bohaterowie tych drogowych pojedynków. Jak to możliwe? Wszystko dzięki pakietom „Szybcy i wściekli”, które dostępne są w aż czterech rozmiarach.

Taka różnorodność sprawia, że jazda Mitsubishi stanie się prezentem na wyciągnięcie ręki dla wszystkich. Do stworzenia Pakietu Szybcy i Wściekli wybrano kilkadziesiąt motoryzacyjnych atrakcji, wśród których po prostu nie mogło zabraknąć szaleńczej jazdy Mitsubishi na profesjonalnym torze wyścigowym.

Doskonale wyprofilowane zakręty i idealnie równa nawierzchnia sprawią, że rozpędzenie się „do setki” będzie kwestią kilku sekund Zaraz potem, samochód wyścigowy, za którego kierownicą usiądziemy my albo nasi bliscy po prostu pomknie przed siebie, pozostawiając jedynie kłęby kurzu i echo wycia silnika. Czy można wyobrazić sobie lepszy upominek dla fana zawrotnych prędkości?

Jazda Mitsubishi Lancer EVO – prezent nie tylko dla kierowców

Wiedząc, że ktoś, komu chcesz wręczyć w prezencie jazdę Mitsubishi, ma w portfelu schowane prawo jazdy, możesz to zrobić bez obaw. Po prostu wybierasz przejazd kultowym Mitsubishi Lancer EVO i patrzysz, jak bliska Ci osoba cieszy się z możliwości „kręcenia” kolejnych okrążeni i „wykręcania” najlepszych możliwych czasów.

A co, jeśli nie jesteś tego pewien, ale wciąż chciałbyś spełnić czyjeś motoryzacyjne marzenie? W takiej sytuacji z pomocą przychodzi voucher na jazdę Mitsubishi w stylu co-drive. O co chodzi?

Mówiąc najprościej, to możliwość wzięcia udziału w rajdzie Mitsubishi na torze wyścigowym, na siedzeniu pasażera. Miejsce za kierownicą zajmuje profesjonalny kierowca, dzięki czemu obdarowany voucherem może w pełni cieszyć się emocjami na co dzień towarzyszącymi rajdowcom.

Vouchery na jazdę nie tylko dla kierowców – co-drive

To propozycja dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z kierowaniem samochodem. W wariancie jazdy Mitsubishi co-drive, fotel kierowcy zajmuje profesjonalista, a obdarowany może cieszyć się emocjami przeżywanymi na siedzeniu obok.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, prezent w postaci przejażdżki Mitsubishi można podarować osobom w naprawdę różnym wieku.

Dlaczego jazda Mitsubishi to świetny pomysł na prezent?

Przede wszystkim dlatego, że gwarantuje doskonałą zabawę niemal każdemu. Nieważne, czy prawo jazdy nosisz w portfelu od wielu lat, czy dopiero przymierzasz się do zdania egzaminu. Wśród motoryzacyjnych propozycji znajdziesz upominek idealny, który spełni nawet najbardziej szalone moto-marzenie. A o to przecież chodzi w prezentach, prawda?

Jazda Mitsubishi będzie świetnym pomysłem na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego albo świętowanie urodzin. Dzięki emocjom przeżytym na torze o nudzie nie będzie mowy!