Blog o prezentach
o prezentach

Inspiracje na Prezenty na Boże Narodzenie

18 grudnia 2019

Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie to świąteczna magia słów. Jak napisać życzenia dla bliskich? Kiedy jest najlepszy moment na złożenie życzeń? Jak powiedzieć Wesołych Świąt w inny sposób?
16 grudnia 2019

Prezent pod Choinkę - Ranking Najlepszych Prezentów 2019

Co podarować bliskim na Gwiazdkę? Co w tym roku znalazło się wśród najchętniej wybieranych prezentów na Boże Narodzenie? Zainspiruj się rankingiem prezentów na rok 2019!
11 grudnia 2019

Prezent na święta. Pomysły na prezent pod choinkę dla całej rodziny

Nie masz pomysłu na prezent bożonarodzeniowy dla bliskich? Sprawdź nasze niezawodne pomysły na prezenty pod choinkę dla mamy, taty, dziadków i podaruj im oryginalne przeżycia!
14 października 2019

Święta w Firmie – 5 Pomysłów na Organizację Wigilii

Zastanawiasz się, jak ożywić atmosferę podczas spotkania wigilijnego w firmie? Zebraliśmy ciekawe pomysły na święta w firmie, które nie wymagają wielkiego budżetu. Zobacz najlepsze propozycje dla Twoj...
25 września 2019

Prezent dla Pracownika na Święta

Jak znaleźć trafiony prezent dla pracownika na Święta? Sprawdź, jakie prezenty bożonarodzeniowe najczęściej wskazują sami pracownicy!
18 grudnia 2018

Jakie Prezenty Wybierają Pracownicy?

Jako upominek w firmie nie wystarczy już podarować kubka z logo firmy czy brandowanego notatnika. Jakie więc prezenty chcą otrzymywać Pracownicy? Wysłuchaliśmy ich zdania i podpowiadamy!
20 grudnia 2017

Wigilijne Tradycje, czyli Magia Świąt w Polsce

Opłatek, prezenty, gadające zwierzęta - to nie koniec świątecznej magii. Poznaj tradycje Bożego Narodzenia w Polsce. Czy wiedziałeś o nich wszystkich?
11 grudnia 2017

TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niej

Sprawdź 10 bestsellerowych pomysłów na prezent świąteczny, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej, lecz także mocno chwyci ją za serce!
5 grudnia 2017

TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niego

Szukasz pomysłu, inspiracji, porady – co na prezent dla Niego? Jesteś w doskonałym miejscu o doskonałej porze! Zebraliśmy 10 najczęściej wybieranych prezentów na prezent świąteczny dla mężczyzny.
15 grudnia 2015

Najbardziej Zaskakujące Prezenty na Boże Narodzenie

Słodycze i zabawki wcale nie muszą być takim nieoryginalnym rozwiązaniem! Jak zastąpić sztampowy upominek wymarzonym prezentem? Zobacz nasze propozycje na nietypowe upominki pod choinkę.
7 grudnia 2015

Świąteczne Opakowanie Prezentu w Wydaniu DIY

Zastanawiasz się jak zapakować świąteczny prezent? Pomysłów na oryginalne zapakowanie prezentu jest całe mnóstwo. Ładne opakowanie to preludium tego, co kryje się w środku - dlatego warto wykazać się ...
1 grudnia 2015

Najlepszy Prezent Mikołajkowy do 100 Złotych

Ponieważ prezent mikołajkowy jest czymś symbolicznym, podrzucamy Wam kilka inspiracji upominkowych w cenie do 100 złotych dla niej i dla niego.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.