o prezentach
Teraz każdy voucher ważny jest aż 18 miesięcy!
24 lutego 2017
Mimo różnorodności upodobań i preferencji, znajdziesz tu wymarzony prezent dla każdej uroczej damy!
10 marca 2017
Ubrania i akcesoria do stylizacji to jedne z tych prezentów, które kobiety najczęściej sprawiają sobie osobiście. Gust, rozmiar i krój – łatwo popełnić faux pas.
23 marca 2017
Są wśród nas kobiety, które z popularnymi kobiecymi prezentami są na bakier.
15 maja 2017
I’m mom. What’s your superpower? Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że bycie mamą wiąże się z posiadaniem supermocy.
5 października 2017
Jesień w natarciu! Nie daj się chandrze i znajdź skuteczne antidotum na chłodniejsze dni.
11 grudnia 2017
Sprawdź 10 bestsellerowych pomysłów na prezent świąteczny, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej, lecz także mocno chwyci ją za serce!
14 marca 2018
Urodziny, imieniny, Osiemnastka, pożegnanie... okazji jest równie wiele, jak prezentów do wyboru. Spośród setek propozycji, ciężko wybrać jedną - najlepszą, wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju. W jaki s...
22 lipca 2018
Dla ukochanej, dla mamy, dla koleżanki czy szefowej... Poznaj 5 prezentów, które z pewnością podbiją serce każdej kobiety.
5 lutego 2019
Kwiaty... Czekoladki… Wino... Kubek...? Te prezenty prowadzą na manowce. Odkryj, o jakim prezencie walentynkowym marzą kobiety!
6 kwietnia 2020
Dzień, o którym nawet nie wypada, ale należy pamiętać bez kalendarza – 26 maja, Dzień Matki. Jak wyglądają obchody na świecie? Jaka jest historia tego święta? Odpowiadamy w artykule.
20 kwietnia 2020
Dzień Matki już tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla mamy? W tym artykule zebraliśmy przeróżne pomysły na Dzień Matki, zainspiruj się i zaskocz swoją mamę.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.