o prezentach

Wydarzenie Spacecraft 2016, czyli Podróż do Innowacji

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Jeżeli interesujesz się marketingiem i szukasz innowacyjnych rozwiązań w biznesie, wydarzenie Spacecraft 2016 – Podróż do innowacji to świetna okazja, by spotkać się ze specjalistami, zaczerpnąć inspiracji i nawiązać kontakty biznesowe z innymi gośćmi. Zapowiadają się naprawdę pasjonujące dwa dni, więc zaznacz wykrzyknikiem w kalendarzu 2-3 czerwca i przebieraj nogami z niecierpliwości na ten jedyny w swoim rodzaju event. My też tam będziemy!

Spacecraft 2016 – Podróż do innowacji

Będą prelekcje specjalistów z różnych branż, m.in.: RTV, motoryzacyjnej, budowlanej,  artykułów i sprzętów biurowych, kosmetycznej i farmaceutycznej, firm kurierskich i przede wszystkim e-commerce. Motyw przewodni - innowacyjne rozwiązania w szeroko pojętym biznesie. Wśród prelegentów, m.in.: prezes mBanku – Cezary Stypułkowski, CEO FastTony.es – Daniel Kędzierski, a także szef działu Komunikacji Korporacyjnej w Amazon Polska – Marzena Więckowska. Dlaczego warto wziąć udział w tej części wydarzenia?

Powód jest prosty – dowiesz się wielu interesujących rzeczy i zobaczysz case study skutecznych trików marketingowych. Dowiesz się, jak działa największy na świecie sklep internetowy, jakie są kierunki działań bankowości on-line, dlaczego najskuteczniejsze firmy wymyśliły na nowo swoją strategię marketingową w sieci i to nie wszystko. Będzie także okazja, by podczas konferencji poznać unikalne technologie i systemy komunikacyjne, sposoby pozyskania nowych klientów i optymalizacji sprzedaży, a także przeanalizować najnowsze badania dotyczące wykorzystania Smartphone’ów przy podejmowaniu decyzji i zakupów.

Speed Dating

Po części merytorycznej będzie okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, porozmawiania z innymi gośćmi wydarzenia, a także wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Przy stołach będą zasiadać prelegenci, sponsorzy i firmy współpracujące – będą oni odpowiadali na pytania i przedstawiali swoje firmy oraz działania. Po upływie ok. 5 minut, kiedy na sali rozlegnie się dźwięk gongu, uczestnicy będą musieli przejść do kolejnego stolika. Cel? Poznanie się między sobą oraz połączenie firm z klientami, co może zaowocować początkiem współpracy.

Grywalizacja

Oczywiście w ramach relaksu i kontynuacji networkingu! W planie kolacja w formie grilla i mnóstwo konkursów, w których nagrodami będą nasze vouchery o łącznej wartości 5 tysięcy złotych. A z Katalogiem Marzeń w wydarzeniu uczestniczyć będą także nasi PartnerzyPiwoznawcy, czyli prawdziwi znawcy chmielowych trunków i organizatorzy  kursów kiperskich, Mistrzowie Imprez, którzy za kierownicą Monster Trucków wyprawiają cuda oraz InGame – Wirtualna Rzeczywistość, dzięki którym uczestnicy wydarzenia przetestują najnowszą technologię gogli wizyjnych Oculus Rift i zapoznają się z pełnym spektrum możliwości, jakie niesie ze sobą technologia VR.

2-3 czerwca 2016, rezerwuj termin!

Brzmi interesująco, prawda? Dlatego rezerwuj 2-3 czerwca 2016 i wybierz się do hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, bo szkoda byłoby przegapić okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i poznania najbardziej innowacyjnych rozwiązań marketingowych. Ważne! Naszych klientów obowiązuje specjalna, niższa opłata wstępu – 850 zł. W tej sprawie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z organizatorami wydarzenia pod adresem biuro@space-solutions.pl, a jeżeli chcesz być na bieżąco, dołącz do wydarzenia na Facebooku i śledź pojawiające się informacje. Zapraszamy i… do zobaczenia!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2016-05-20

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.