o prezentach

Kafeterie – jak Wykorzystać Voucher na Przeżycia?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2020-09-14

W programach kafeteryjnych organizowanych przez wyspecjalizowane firmy, jak też w programach wewnętrznych danych organizacji, zazwyczaj gromadzone są usługi z wielu dziedzin. Jest to absolutnie zrozumiałe, gdyż chodzi o zapewnienie uczestnikom dostępu do ofert najlepiej spełniających ich potrzeby.

W wielu badaniach wskazano, że użytkownicy najchętniej wybierają spośród dostępnych opcji usługi, związane blisko z ich codziennymi potrzebami, jak zakupy domowe, odzież, paliwo, kino, książki. Vouchery na przeżycia są alternatywą do tych podstawowych potrzeb oraz uzupełniają katalog zainteresowania użytkowników z kilku powodów.

Bogata oferta, nie tylko szkoleniowa

Po pierwsze, użytkownicy, szczególnie, jeśli mają konta dofinansowane regularnie przez pracodawców min. również z funduszu ZFSŚ mogą dzięki ofercie voucherów na przeżycia, zdecydować się na inną niż na co dzień dostępną usługę. Dzięki środkom zapewnionym przez firmę, mogą zrealizować marzenia nie tylko o kursach językowych, sportowych i atrakcjach teatralnych, ale o jeździe szybkim samochodem, atrakcjach SPA, ekstremalnych przeżyciach, jak lot paralotnią, szybowcem, czy skok ze spadochronem. Często wybierają te produkty dla siebie, ale mogą też podarować je bliskim i tym samym zrealizować za punkty, oryginalny prezent urodzinowy, świąteczny lub walentynkowy.

Personalizacja usługi to dobry pomysł na przeżycie

Ponadto wśród ofert Katalogu Marzeń jest wiele usług, które są na pograniczu typowego zakupu, jak też realizacji nietypowego przeżycia. Są to personalizowane usługi jak stworzenie własnej torebki, szminki, roweru lub wina, zaprojektowanie własnych perfum, sukienki, sesje zdjęciowe, w tym stylizowane. Bardziej zaskakujące usługi to min. voucher na sprzątanie lub Auto Detailing SPA. W ofercie dostępne są również usługi fryzjerskie, Barber, SPA i kosmetyczne, cały szereg rozrywek rodzinnych, dziecięcych, weekendowych, teatralnych, muzealnych. Tym samym wymarzony prezent może być blisko codziennych potrzeb użytkownika lub jego rodziny.

Vouchery na przeżycia pozwalają docenić wysiłek pracownika, poświęcony czas i energię. Dzięki tym atrakcjom pracownicy otrzymują i czas i dobre przeżycia w oryginalnej formie. Prostota obsługi kodów, sprawna obsługa po stronie Katalogu Marzeń i lata doświadczeń w zasileniu platform kafeteryjnych dają podstawę dobrze zrealizowanej usługi. Co więcej, oferta jest dostępna w całym kraju i realizuje ponad 5000 wariantów w ponad 100 lokalizacjach.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2019-04-01

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.