o prezentach

5 pomysłów na prezent dla Mamy, który możecie zrealizować wspólnie

Ocena artykułu: 5/5(3 opinie)
Data aktualizacji: 2022-05-10

Mama, mamusia, matka… już 26 maja będziemy świętować dzień niezwykłych kobiet w naszym życiu. Najmłodsi zapewne zrobią własnoręczne laurki, ułożą wierszyki i namalują jakiś piękny obrazek, który dumna mama powiesi na lodówce. 

Oczywiście, świętować Dzień Matki należy w każdym wieku! Mamę ma się przecież tylko jedną. Dlatego dziś, przybywamy do Ciebie ze ściągawką, w której znajdziesz nasze propozycje na prezenty, które zachwycą mamę i sprawią, że 26 maja 2022 roku będzie absolutnie wyjątkowy.   

Co dać mamie na Dzień Matki, kiedy jesteśmy już dorośli? 

Nie mieszkasz już z rodzicami, a swoją kochaną mamę widujesz rzadko? Jesteśmy przekonani, że to właśnie Twoja obecność jest dla niej najcenniejsza. Dlatego zachęcamy Cię gorąco do tego, aby każdy dzień spędzony z mamą był wypełniony uśmiechem i bliskością. Możecie razem się uczyć, odkrywać nowe miejsca i smaki, a nawet przeżywać wspólnie przygody, których wspomnienia będą Wam towarzyszyć już na zawsze. Oto pomysły na niezapomniane wspólne chwile z mamą. 

Uplećcie razem wiklinowy kosz wspomnień

Nigdy nie jest za późno na naukę i spełnianie marzeń. Zdarza się, że jedno łączy się z drugim i tak powstają Spotkania z wikliną — warsztaty wyplatania. Prowadzą je niesamowite siostry, Kasia i Ania, które dostarczą Wam nie tylko ogromu wiedzy, ale zadbają też o swobodną, ciepłą, rodzinną atmosferę. Czekają na Was ciekawostki ze świata plecionkarstwa, anegdoty i — oczywiście — okazja, by wypleść wyjątkowy kosz lub ozdobę, która będzie praktyczną pamiątką ze spotkania. 

Bukiet osobisty, tylko z najpiękniejszych kwiatów

Twoja mama uwielbia kwiaty, a Ty na Dzień Matki wybierasz dla niej bukiet? W tym roku zabierz swoją mamę na Farmę Kwiatową, gdzie będziecie przechadzać się pośród pachnących kwiatów różnych gatunków, sama wybierze i zerwie okazy, które skradną jej serce. Później ułożycie z nich Wasz osobisty, najpiękniejszy bukiet. Zachwyt i wzruszenie gwarantowane. 

Coś więcej niż roślinka na parapet — las w słoiku 

Las w słoiku to modny dodatek do wnętrza, który możecie wykonać samodzielnie, dzięki czemu zyska on niepowtarzalny, osobisty charakter. Zabierz mamę na szkolenie z tworzenia lasów w szkle, podczas którego poznacie tajemnice tych pięknych i trwałych kompozycji, ułożycie własny las, który zabierzecie ze sobą do domu na pamiątkę wspaniale spędzonych chwil. Taki prezent ucieszy stęsknioną mamę, która lubi otaczać się roślinami. 

Wspólne gotowanie nie musi być nudne

Żadna potrawa nie przynosi Ci tyle radości, co domowy obiad ugotowany przez mamę? Nic dziwnego. Wspomnienia związane ze smakiem i zapachem są szczególnie silne, sprawiają, że tęsknimy za domem, jego ciepłem i — oczywiście — opiekuńczą mamą. Tym razem jednak, zamiast czekać, aż mama ugotuje obiad, przygotujcie jedzenie razem. Nic tak nie zbliża, jak wspólne gotowanie! My proponujemy kurs sushi dla dwojga, czyli okazję, by spędzić wspólnie czas i zapoznać mamę z przysmakami z Kraju Kwitnącej Wiśni, które z pewnością pokocha.  

Propozycje dla mamy, która lubi adrenalinę

Niektóre mamy lubią kwiaty, inne górskie wycieczki i skoki ze spadochronu. Jeśli Twoja mama jest jak Miłka Raulin i niczego się nie boi, koniecznie sprawdź atrakcje, które zadowolą każdą fankę ekstremalnych przygód. Wśród polecanych prezentów znajdziesz wycieczki, loty, paintball i wiele, wiele innych. To prawdziwa kopalnia niebanalnych prezentów na wspaniały dzień z mamą.

Niech życzenia płyną prosto z serca

Masz już ten wyjątkowy prezent, który wręczysz swojej mamie? Wszystko efektownie zapakowane, brakuje jeszcze tylko życzeń? Skorzystaj z naszej ściągawki i wybierz oryginalne życzenia, które rozbawią i wzruszą. 

Każda mama jest wyjątkowa, dlatego w Dzień Matki spróbuj spełnić choć jedno małe marzenie. Podaruj mamie swoją obecność, to najcenniejszy prezent ze wszystkich. 

Ocena artykułu: 5/5(3 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2022-05-10

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.