Załadowano 12 z 12 dostępnych

Życzenia od idola – spełnij marzenie prawdziwego fana

Wyobrażasz sobie taką sytuację: w dniu urodzin lub imienin, życzenia solenizantowi składają prawdziwe gwiazdy, oglądane na co dzień na ekranach telewizorów i w mediach społecznościowych. Kiedy takie gwiazdy składają życzenia, każdy dzień musi być naprawdę udany! Teraz nie musisz już pozostawiać tej niespodzianki w sferze marzeń – po prostu skorzystaj z oferty Katalogu Marzeń i sprawdź, jakie propozycje życzeń od gwiazd przygotowali nasi partnerzy. Wyślij takie specjalnie nagrane życzenia bezpośrednio od Adama Kszczota, Roberta Janowskiego, Tomasza Zimocha, a nawet… Pszczółki Mai i w ten sposób zaskocz swoich bliskich w dniu ich święta!

Gwiazdy składają życzenia

W ofercie Katalogu Marzeń znajdziesz kilkunastu celebrytów, którzy chętnie złożą życzenia solenizantowi w każdym wieku, sprawiając w ten sposób, że rocznica jego urodzin stanie się naprawdę wyjątkowy. W Katalogu Marzeń doskonale wiemy, że kiedy gwiazdy składają życzenia, nie ma mowy o nudzie czy przewidywalności!

Zamów życzenia od gwiazd – zaskocz najbliższych

Już wiesz, że chciałbyś zamówić dla swoich najbliższych życzenia od gwiazd? W takim razie sprawdź, w jaki sposób zrobić to najłatwiej i najszybciej! Po pierwsze koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy i zakładkę dedykowaną życzeniom od idoli. W następnym kroku zdecyduj się na nagranie od jednego z celebrytów i po prostu dodaj je do wirtualnego koszyka. Łatwe, prawda? Kiedy już życzenia zostaną wybrane, wystarczy opłacić zamówienie i wysłać je pod wskazany adres. Robert Lewandowski składający życzenia prawdziwemu fanowi piłkarskich emocji? Kuba Wojewódzki – prawdziwy Król TVN, który zdradzi solenizantowi kilka sekretów związanych ze światem telewizji i social mediów? A może Anna Powierza – doskonale znana wszystkim z ekranów telewizyjnych i kinowych aktorka? Wybór nie będzie łatwy! Zamów życzenia od gwiazd w kilku prostych krokach, a potem po prostu patrz, jak Twoi krewni i przyjaciele cieszą się z tego prezentu - niespodzianki.

Życzenia urodzinowe od celebrytów – niecodzienny prezent

Co tak naprawdę znajduje się we „wnętrzu” życzeń składanych przez gwiazdy? Trudno zliczyć wszystkie elementy, które wspólnie stworzą tę wyjątkowy podarunek. Przede wszystkim, to niecodzienna możliwość wysłuchania spersonalizowanego nagrania albo… porozmawiania z celebrytą za pośrednictwem kamerki internetowej. Czy możesz to sobie wyobrazić? W dniu swojego święta albo innym, dowolnie wybranym terminie, obdarowany takim voucherem na życzenia od gwiazd może po prostu zasiąść przed ekranem komputera i przy pomocy internetu połączyć się na żywo z podziwianym celebrytą. Poza tym, w treści takich życzeń od gwiazd mogą dotrzeć do solenizanta w formie nagrania, które właściciel będzie mógł odtworzyć niezliczoną ilość razy zawsze, kiedy będzie miał na to ochotę. Co jeszcze? Z całą pewnością okazja do tego, aby dowiedzieć się czegoś więcej o ulubionej gwieździe, a także o tym, czym zajmuje się na co dzień i jaka jest prywatnie.

Spersonalizowane życzenia urodzinowe

Nadal zastanawiasz się, czy spersonalizowane życzenia od gwiazd to dobry pomysł na prezent? Nie wahaj się ani chwili dłużej i po prostu znajdź najlepszą Twoim zdaniem wersję tego vouchera w internetowym sklepie Katalogu Marzeń. Jesteśmy przekonani, że takie wirtualne spotkanie z Weroniką Marczuk, Tomaszem Zimochem czy Sofią Ennaoui sprawi Twoim bliskim niemałą frajdę, a o to przecież chodzi w prezentach – prawda?