BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga
(513 opinii) 159 zł
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu
(283 opinii) od 349 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
Kurs makijażu
(142 opinii) od 219 zł
NOWOŚĆ
Warsztaty w hucie szkła
Kurs Bezpiecznej Jazdy
(55 opinii) od 349 zł
Kurs fotografii
(40 opinii) od 149 zł
Kurs baristy
(73 opinii) od 399 zł
Otwarty kurs gotowania
(62 opinii) od 269 zł
Kurs barmański
(19 opinii) od 749 zł
Kurs Doskonalenia Jazdy
(51 opinii) od 349 zł
Pakiet VIP Extreme
(3 opinie) od 1 499 zł od 749 zł
Warsztaty kulinarne
(29 opinii) od 269 zł
Kurs gotowania: kuchnia indyjska
(2 opinie) od 329 zł
Warsztaty czekoladowe
(61 opinii) od 75 zł
Skomponuj własne perfumy
(25 opinii) od 149 zł
Nauka tańca towarzyskiego
(19 opinii) od 129 zł
Kurs Sushi dla dwojga
(47 opinii) od 489 zł
Kurs warzenia piwa
(57 opinii) od 279 zł
Stwórz swoją własną szminkę
(15 opinii) od 169 zł
Warsztaty ceramiczne
(39 opinii) od 155 zł
Cukierkowe warsztaty dla dwojga
(57 opinii) od 25 zł
Kurs gotowania: kuchnia włoska
(11 opinii) od 149 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 133 dostępnych

Pomysły na prezenty rozwijające

Co zrobić, jeśli chcielibyśmy, aby nasz prezent okazał się nie tylko pretekstem do świetnej zabawy, ale przy okazji rozwinął pasje i zainteresowania osób, które obdarowujemy. Jeśli zatem szukam rozwijającego prezentu dla rodziców albo przyjaciół, poznaj propozycje, które kryje w sobie Katalog Marzeń. Jest wśród nich coś zarówno dla miłośników ruchu i rytmu, jak i dla tych, którzy marzą o poznaniu tajemnic przemysłu modowego. Voucher na inspirujący prezent świetnie sprawdzi się na urodziny, Dzień Matki, jak również z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Magia uwieczniania – rozwijający prezent fotograficzny

Prezent fotograficzny w postaci profesjonalnego kursu robienia zdjęć do świetny pomysł na upominek dla osób w każdym wieku. Taki rozwijający prezent z pewnością spodoba się mamie w dniu jej urodzin, dziadkowi, który chciałby uwieczniać w rodzinnych albumach swoje wnuki, a także siostrze czy przyjaciółce. Dzięki takiemu rozwijającemu podarunkowi każdy solenizant czy jubilat. Udział w lekcji fotografowania pod okiem doświadczonego instruktora to szansa na sprawdzenie się w roli prawdziwego artysty, spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość w całkiem innych niż dotychczas sposób, a także na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Szukając rozwijających prezentów dla dzieci i dorosłych, którzy są uważnymi obserwatorami, zdecyduj się na kurs fotografii i w ten sposób spełnij jedno z marzeń Twoich najbliższych.

Daj się porwać rytmom – kurs tańca towarzyskiego

„Kiedy tancerz tańczy, ziemia pod nim jest święta” – powiedziała kiedyś Martha Graham. I o prawda! Właśnie dlatego nie wahaj się już dłużej i jako inspirujący prezent dla niej na imieniny wybierz kurs tańca towarzyskiego. Przysłowiowe „podpierania ścian” będzie tylko wspomnieniem, kiedy instruktor wyjaśni podstawowe kroki i figury najbardziej znanych tańców towarzyskich. Kurs tańca to świetny upominek na przykład dla młodej pary. Z okazji ślubu, zakochani będą mogli jeszcze bardziej umocnić łączącą ich więź i spróbować swoich sił w najefektowniejszych piruetach czy podnoszeniach. Ale voucher na kurs tańca towarzyskiego może być też wyjątkowo inspirującym prezentem. Regularne treningi nie tylko sprawią frajdę i wysmuklą ciało, ale też zbudują wytrwałość obdarowanego. Taka cecha przyda się na każdym etapie samodoskonalenia!

Pomysł na rozwijający prezent dla przyszłej gwiazdy estrady

A może wciąż myślisz nad świetnym prezentem na Dzień Dziecka dla najmłodszych? Zarówno oni, jak i nieco starsi miłośnicy muzyki z pewnością docenią inspirujący prezent w postaci nauki śpiewu solowego. „Śpiewać każdy może” i wiedział o tym już kilka dekad temu Jerzy Stuhr, a dzięki inspirującemu prezentowi z Katalogu Marzeń nadarzy się okazja, aby o tym przypomnieć. Znajomość dźwięków, nut i gam to doskonały pierwszy krok do międzynarodowej kariery muzycznej, dlatego jeśli wiesz, że ktoś z twoich bliskich lub przyjaciół marzy właśnie o podbijaniu estrad, z okazji ważnego dla niego święta wręcz mu inspirujący prezent w postaci vouchera na naukę śpiewu solowego.

Dźwięki słonecznego południa – kurs gry na gitarze

Wyobraź sobie słoneczne popołudnie w dalekiej Hiszpanii. Rozgrzany słońcem piasek, fale uderzające o brzeg i łagodne dźwięki gitary – dla wielu to synonim idealnego wypoczynku. A gdyby tak przenieść atmosferę leniwej końcówki dnia do własnego domu? Z kursem gry na gitarze to możliwe. Taki inspirujący prezent to doskonała propozycja dla brata z okazji jego imienin albo dla przyjaciół, którzy chcieliby nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Kurs gry na gitarze nie tylko pozwoli jego uczestnikom poznać nowe gatunki muzyki, ale też sprawi im prawdziwą frajdę. Gra na gitarze to inspirujący upominek dla niego, jak i dla niej, a efekty zajęć będą słyszalne już po pierwszej lekcji.

Bardziej niż cel, liczy się droga – inspirujący prezent motoryzacyjny

Fani czerech kółek na pewno ucieszą się z możliwości przejazdu jednymi z najszybszych samochodów dostępnych na rynku. A gdyby tak z okazji Dnia Mężczyzn czy urodzin podarować im znacznie bardziej rozwijający prezent? Może nim być na przykład kurs bezpiecznej jazdy, podczas którego obdarowany pozna nie tylko technikę unikania sytuacji kolizyjnych, ale również nauczy się manewrować samochodem pod wpływem emocji, wychodzić cało z poślizgów czy we właściwy sposób pokonywać zakręty. Taki upominek w postaci kursu bezpiecznej jazdy sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, jeśli tylko świętujący są prawdziwymi miłośnikami wycia silników. Pozwól im się doskonalić i wybierz taki prezent z Katalogu Marzeń, który okaże się rozwijający!