POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 285 dostępnych

Prezenty z Łeby – motoryzacyjna przygoda dla każdego

Odwiedziny nadmorskiego miasteczka nie muszą oznaczać tylko niekończących się kąpieli i leniwego opalania. Nie każdy wie, że Łeba ma do zaoferowania również coś dla miłośników motoryzacji i adrenaliny. Tamtejszy tor gokartowy zaprasza wszystkich, którzy chcieliby na chwilę wysypać piasek z butów, a kostium kąpielowy i klapki zamienić na kombinezon wyścigowy i kask.

Idealny prezent w Łebie i okolicach

Szukając idealnego prezentu z Łeby dla siebie lub bliskich, warto rozważyć wybór vouchera na przejazd gokartem w Łebie. Taka atrakcja spodoba się miłośnikom przygody w każdy wieku, bo prędkość to coś, co fascynuje naprawdę wiele osób. Chcąc odkryć w sobie żyłkę prawdziwego sportowca, warto wybrać opcję wyścigu gokartowego dla jednej osoby. Dzięki temu poćwiczymy najtrudniejsze manewry i nauczymy się płynnie wchodzić w zakręty, których na torze z pewnością nie brakuje.

Pomysłem na prezent z Łeby dla dwojga może natomiast być voucher „Gokarty dla dwojga w Łebie”, w którego skład wchodzi niemal pół godziny szalonej jazdy dla każdej z dwóch osób. Postawicie raczej na ćwiczenie techniki, czy zdecydujecie się na wzięcie udziału z wyścigu? Decyzja należy do Was, jednak jedno jest pewne: takiego prezentu z Łeby po prostu się nie zapomną!

Podniebne prezenty z Łeby

A gdyby tak spojrzeć na województwo pomorskie z perspektywy… ptaka? Z voucherami z Katalogu Marzeń to możliwe i całkiem łatwe! Szukając prezentu z Łeby dla prawdziwych marzycieli, wybierz voucher na pierwszy kurs pilotażu w Łebie.

Poza lekcją teoretyczną, podczas której obdarowana osoba pozna podstawy techniki wykonywania najtrudniejszych podniebnych akrobacji, taki upominek z Łeby to także kilkanaście minut lotu. Szukasz prezentu, który wywoła dreszczyk emocji i sprawi, że emocje sięgną zenitu? W takim razie udział w pierwszym kursie pilotażu to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Vouchery na prezent z Łeby

Co ważne, pamiątką z takiej atrakcji mogą być nie tylko wspomnienia, ale także niezwykłe zdjęcia, a wszystkie zaproszone do udziału osoby będą mogły oglądać wyczyny obdarowanego z płyty lotniska. Takie rozwiązanie sprawia, że voucher z Łeby to naprawdę wyjątkowa atrakcja.

Innym pomysłem dla miłośników wysokich lotów niech będzie lot awionetką w Łebie. Tym razem za sterami usiądzie doświadczony pilot, a zadaniem właścicieli vouchera będzie podziwianie zapierających dech w piersiach widoków. Taki prezent z Łeby może być na przykład doskonałym podarunkiem na Dzień Mamy albo urodziny dla taty. W podniebną podróż może też wyruszyć najmłodszy, bo na pokład awionetki można wejść już od piątego roku życia. Może więc wybierzesz właśnie taki prezent z Łeby dla małoletnich fanów lotnictwa...?

Prezenty w Łebie – szykuje się wystrzałowe popołudnie!

Niecodziennym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest wzięcie udziału w rozgrywce paintballowej. Teraz możesz to zrobić z ukochaną osobą lub najlepszym przyjacielem, a przy okazji odwiedzić łebki Power Park. Wystarczy, że z Katalogu Marzeń wybierzesz voucher na paintball dla dwojga w Łebie.

W tej rozgrywce liczą się: spryt, szybkość i umiejętność analitycznego myślenia. Przyda się też zdolność planowania i tworzenia nieoczywistych strategii. To wszystko razem sprawi, że taki prezent z Łeby będzie być może początkiem przygody pełnej emocji.