POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 290 dostępnych

Pomysły na prezenty z Giżycka dla dwojga

Szukając prezentu na wyjątkową okazję, podczas której świętować będą aż dwie osoby, warto podarować taki prezent z Giżycka, który doskonale nadal się właśnie dla pary. Możesz oczywiście wysłać przyjaciół czy rodziców na romantyczną kolację przy świecach, jednak naszym zdaniem zdecydowanie lepszym pomysłem będzie upominek w postaci vouchera na weekend dla dwojga w Giżycku.

Prezent z Giżycka dla pary

Dzięki niemu obdarowani poznają tajniki żeglowania i doszlifują posiadane już umiejętności. Co więcej, taki weekend pod chmurką to okazja do wypoczynku w towarzystwie ukochanej osoby, dla której niejednokrotnie zwyczajnie brakuje nam czasu wśród codziennych obowiązków. Podaruj parze prezent z Giżycka w formie podróży jeziorami i pozwól im cieszyć się prawdziwą przygodą!

Możesz też wybrać voucher nalot motolotnią dla dwojga w Giżycku i pozwolić ważnym dla Ciebie osobom podziwiać miasto i Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z naprawdę dużej wysokości. Wystarczy, że wręczysz im niewielką kopertę, wewnątrz której znajdzie się bilet wstępu do siedziby firmy Motolotnie Mazury. Stamtąd już tylko krok do spełnionego marzenia o podniebnych emocjach dla dwojga!

Giżycko – prezenty z naprawdę wysokiej półki

Oderwij się na chwilę od listy zadań do wykonania i nadmiaru spraw do załatwienia, i postaw na czas spędzony… w powietrzu. Właśnie taką możliwość daje voucher z Katalogu Marzeń, dzięki któremu będzie można wyruszyć w lot motolotnią w Giżycku, a w zasadzie ponad nim. Szukasz niestandardowego prezentu, który zadowoli i zadziwi nawet największego sceptyka? Chcesz wywołać prawdziwe emocje i uśmiech na twarzach najbliżej rodziny i przyjaciół? W takim razie droga jest tylko jedna -c niezapomniane emocje, których dostarczy upominek z Giżycka, jakim jest lot paralotnią.

Jak wakacje, to tylko w Giżycku!

Takie zdanie z pewnością podzieli każdy miłośnik żeglowania, ale nie tylko. Nie bez powodu Mazury, wraz z Krainą Wielkich Jezior, znalazły się w czołowej piętnastce miejsc na świecie pretendujących do miana Siedmiu Nowych Cudów Natury. Tamtejsze krajobrazy i bliskość dzikiej, nieujarzmionej przyrody sprawiają, że nawet zagorzałym miłośnikom metropolii zapiera dech w piersiach.

Jeżeli szukasz miejsce, w którym czas płynie wolniej, a o poranku, zamiast dźwięku telefonu budzi Cię świergot ptaków i szum wody – północno-wschodnia Polska to miejsce właśnie dla Ciebie. Nie wahaj się dłużej i spraw sobie prezent z Giżycka w postaci vouchera na wakacje „Sun & Snow”.

Więcej prezentów z Giżycka

Dzięki takiemu prezentowi, Ty i Twoi bliscy będziecie mogli cieszyć się niezmąconą ciszą i spokojem, a do tego wypocząć w przestronnych, komfortowo wyposażonych i urządzonych apartamentach. Czy aby zaplanować wyjazd idealny potrzeba czegoś więcej…?