BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
NOWOŚĆ
Życzenia od Piotra Zelta - online
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 277 dostępnych

Pakiety marzeń – przeżyj szaloną przygodę na Kujawach

Wyruszając na północ od Warszawy, na tereny województwa kujawsko-pomorskiego, mamy szansę na wyjątkową przygodę. Jednak, aby tak się stało, a zaplanowana wcześniej dla nas lub naszych znajomych podróż rzeczywiście zaowocowała wieloma wspomnieniami, warto przygotować kilka niespodzianek. W tej roli doskonale sprawdzą się Pakiety Marzeń.

Taki prezent z Ciechocinka ucieszy młodszych i nieco starszych miłośników doskonałej zabawy, a różnorodność atrakcji trafi we wszystkie gusta. Pakiet Marzeń dla Dwojga świetnie sprawdzi się jako upominek na przykład z okazji rocznicy ślubu czy Walentynek. W niewielkiej kopercie można znaleźć na przykład wstęp na strzelnicę sportową dla dwóch osób. Taki voucher obdarowani bez trudu zrealizują na strzelnicy nieopodal Ciechocinka.

Szukającym prezentów dla dzieci polecamy natomiast pakiet „Dziecięce Marzenia” z udziałem w rodzinnych warsztatach cukierkowych w mieście pierników. Taką frajdę, jaka towarzyszy wspólnym wypiekom trudno zapomnieć, dlatego rodzinne wyjście do Manufaktury Cukierków może się okazać początkiem prawdziwej cukierniczej pasji.

Weź udział w wyścigu samochodowym – nieopodal Ciechocinka to możliwe!

Ciekawym pomysłem na prezent z Ciechocinka i okolic jest też przejazd jednym z najszybszych samochodów świata. Do wyboru są m.in. pojedynek Lamborghini Gallardo, KTM X-Bow i bolid Ariel Atom, a każdy z nich rozpędzi się na profesjonalnym torze wyścigowym w Toruniu, tuż obok Ciechocinka. Jeśli nadal szukasz upominku dla ukochanego chłopaka, męża lub przyjaciółki, która jest zwyczajnie zafascynowana motoryzacją, postaw na jazdę ultraszybkim autem. Emocje i wystrzały adrenaliny są w tym przypadku po prostu gwarantowane!

Pomysły na urodzinowy prezent z Ciechocinka

A gdyby tak wyprawić w Ciechocinku imprezę urodzinową? Dlaczego nie! Jeśli taki właśnie będzie plan Twoich przyjaciół lub rodziny, nie zapomnij o prezencie z Ciechocinkiem w tle. Może nim być na przykład voucher na zaprojektowanie własnej torebki w internetowym kreatorze Mana Mana. Z takim niepowtarzalnym dodatkiem żadna miłośniczka mody nie przejdzie po ulicach i parkach Ciechocinka niezauważona dlatego, jeśli nadal nie wiesz, co podarować przyjaciółce na zbliżające się urodziny, postaw na kreatywny prezent z Ciechocinka.

Dlaczego warto wybrać prezenty z Ciechocinka?

Przede wszystkim dlatego, że każda wycieczka jest okazją do poznania samego siebie i zacieśnia więzi z najbliższymi. Bez względu na to, czy zdecydujesz się odwiedzić Ciechocinek i okolice samotnie, czy też w towarzystwie, za każdym razem nadarzy się okazja do odkrycia nowych szlaków.

Co więcej, dzięki voucherom z Katalogu Marzeń, wizyta w Ciechocinku będzie też szansą na spełnienie niejednego marzenia. Czy musimy przekonywać dalej?