BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
(131 opinii) od 159 zł od 135 zł
Jazda skuterem wodnym
(22 opinii) od 199 zł
Rejs po Wiśle w Warszawie
(22 opinii) od 79 zł od 71 zł
Poznaj wakeboarding
(26 opinii) od 55 zł od 50 zł
Rejs motorówką
(10 opinii) od 149 zł
Romantyczny rejs we dwoje
(1 opinia) 489 zł
Jazda skuterem wodnym dla dwojga
(3 opinie) od 229 zł
Poznaj wakeboarding dla dwojga
(34 opinii) od 109 zł
Poznaj narty wodne
(3 opinie) 249 zł
Kurs wakeboardingu
(3 opinie) 179 zł
Rejs po Motławie
(6 opinii) od 299 zł
NOWOŚĆ
Rejs statkiem
od 99 zł
NOWOŚĆ
Rejs katamaranem SouthBay

Załadowano 25 z 25 dostępnych

Wodne emocje dla dwojga

Szukając pomysłu na niezapomnianą randkę w towarzystwie bliskiej osoby, warto wziąć pod uwagę wybór jednej z propozycji Katalogu Marzeń. Znajdzie się wśród nich na przykład voucher na romantyczny rejs po Wiśle. Kilkadziesiąt minut spędzonych na pokładzie niewielkiego stateczku będzie idealną okazją do spędzenia czasu z drugą połówką, głębokich rozmów i snucia planów na przyszłość. Zakochanych przez cały czas będzie otaczał krajobraz charakterystyczny dla nadwiślańskiego nabrzeża, dzięki czemu odpoczną i choć na chwilę oderwą się od zgiełku wielkiego miasta.

Innym pomysłem na wspólne spędzenie popołudnia będzie lekcja wakeboardingu dla dwóch osób. Pod okiem profesjonalnego trenera będzie można nauczyć się czegoś zupełnie nowego i poznać tę wyjątkowo ekscytującą dyscyplinę sportu na własnej skórze.

Adrenalina, czyli JetPack i nie tylko

Miłośnikom silnych emocji polecamy natomiast zapoznanie się z ekstremalnymi dyscyplinami sportów wodnych. Podczas lekcji „Poznaj narty wodne” nauczysz się, w jaki sposób utrzymać się na powierzchni wody i jaką postawę przyjąć, kiedy motorówka rusza przed siebie.

Jazda skuterem wodnym zadowoli natomiast wszystkich tych, którzy w dzieciństwie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów kultowego „Słonecznego patrolu”. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie, jak mkniesz na skuterze wodnym w kierunku zachodzącego powoli słońca. A teraz kup voucher z Katalogu Marzeń i zrealizuj go przy najbliższej okazji. To najprostszy sposób, aby doskonale się bawić!

Odrobina tradycji – weekend pod żaglami

Jeśli zamiast sportów ekstremalnych wolisz raczej nieco bardziej tradycyjny i spokojny sposób spędzania wolnego czasu, zdecyduj się na przykład na voucher na naukę prowadzenia łodzi motorowodnej. Dzięki pakietowi zajęć praktycznych i teoretycznych dowiesz się, jakie zasady obowiązują na obszarach poszczególnych akwenów oraz o czym należy pamiętać, aby móc usiąść za kierownicą motorówki.

Alternatywą niech będzie weekend spędzony pod żaglami. Zaśpiewasz legendarne szanty, poczujesz podmuch bejdewindu i fordewindu, a przy okazji spróbujesz wykonać zwrot przez sztag. Brzmi ciekawie? W takim razie może pójdziesz o krok dalej i weźmiesz udział w klimatycznym rejsie po Morzu Śródziemnym? Każda z tych atrakcji jest receptą na doskonałą zabawę!

Baw(cie) się dobrze! Wodne przygody z przyjaciółmi

Czas spędzony nad wodą to świetny pomysł również dla grupy znajomych. Chcesz sprawić frajdę swoim przyjaciołom albo rodzinie? W takim razie podaruj im możliwość wzięcia udziału w szalonym przejeździe na dmuchanej oponie albo wraz z nimi usiądź na bananie wodnym, który pociągnie motorówka. Taka zabawa wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych, a doskonale wie o tym każdy, kto choć raz miał okazję gonić fale.