BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 89 dostępnych

Gift voucher – karta podarunkowa

Gift Voucher to bon na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Pełni rolę karty podarunkowej. Występuje w nominałach od 25 do 2000 złotych. Gift Vouchery mają formę eleganckiej karty o wielkości karty płatniczej. W ofercie Katalog Marzeń dla firm oferujemy darmową personalizację Gift Vouchera i możliwość obrandowania karty na potrzeby organizacji.

Dlaczego warto wybrać Gift Voucher?

Popularność Gift Vouchera jest absolutnie uzasadniona! To wybór idealny zarówno dla obdarowującego i obdarowanego. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, ale nie do końca wiesz, co sprawi jej radość – podaruj jej możliwość wyboru. Otrzymany od Ciebie Gift Voucher na dowolnie wybraną kwotę gwarantuje obdarowanemu możliwość wybrania dowolnej atrakcji z naszego serwisu. Kartą można opłacić więcej niż jedno zamówienie, a jeśli wartość wybranej atrakcji przekracza kwotę znajdującą się na Gift Voucherze, obdarowany może dopłacić różnicę. Gift Voucher jest ważny 12 miesięcy, a zakupiona z jego użyciem atrakcja kolejne 12. To oznacza, że obdarowany może mieć aż 2 lata na zrealizowanie swojego marzenia

Gift voucher dla firm

Gift Voucher już wielokrotnie sprawdził się jako nagroda dla pracownika, prezent dla klienta czy oznaka wdzięczności dla partnera biznesowego. To świetne narzędzie motywacyjne, które pozwala pracownikom odzyskać prywatny czas poświęcony na wykonywanie obowiązków służbowych. Idealne rozwiązanie dla menedżerów, działów HR i sprzedaży. Błyskawiczna realizacja, możliwość bezpłatnej personalizacji oraz oferta licząca ponad 5000 atrakcji to jeszcze nie wszystko, co oferujemy. Zobacz jak jeszcze możesz wykorzystać Gift Voucher w Twojej organizacji.

Pakiety Marzeń

Pakiety Marzeń to tematyczne pakiety kilkudziesięciu atrakcji dostępnych w całej Polsce w różnych lokalizacjach, np. Pakiet Marzeń Przygoda czy Pakiet Marzeń dla Niej. Dzięki Pakietom możesz zawęzić nieco zakres wyboru dla obdarowanej osoby. 

Pakiet Marzeń dla konkretnej osoby

Jeśli poszukujesz pomysłu na typowo kobiecy prezent, wybierz Pakiet Marzeń dla Niej. Rozrywka dla faceta? Pakiet Marzeń dla Niego. Szukasz oryginalnego podarunku z okazji ślubu Twoich znajomych? Idealnie sprawdzi się Pakiet Marzeń dla Dwojga, w którym do wyboru są między innymi pobyty w SPA, masaże dla dwojga, romantyczne wyjazdy, lot szybowcem czy wieczór w teatrze. W zależności od zainteresowań obdarowanego wybierz tematyczny Pakiet Marzeń w Powietrzu lub Pakiet Marzeń Niezapomniane Emocje.

Pakiet Marzeń w konkretnej lokalizacji

Przy wyborze możesz też kierować się lokalizacją. Przygotowaliśmy pakiety z podziałem na miasta: Pakiet Marzeń w Poznaniu, we Wrocławiu, w Warszawie. Obdarowany sam zdecyduje, jaką atrakcję chce spełnić w pobliżu miejsca zamieszkania lub podczas urlopu spędzanego w jednym z polskich miast.

Vouchery otwarte

Vouchery Otwarte zapewniają obdarowanej osobie możliwość wykorzystania danej na voucherze kwoty w konkretnym miejscu. Na przykład wybierając Otwarty Voucher SPA 300 oferujesz obdarowanej możliwość wybrania dowolnych zabiegów do kwoty 300 złotych w wybranym przez nią salonie. Voucher Otwarty to bilet do krainy przyjemności, w której ona sama decyduje, na jakie zabiegi akurat ma ochotę.

Podaruj prezent pełen możliwości wyboru

W ofercie Katalogu Marzeń znajduje się ponad 5000 atrakcji do wyboru – ekstremalnych, romantycznych, degustacyjnych, kreatywnych i relaksacyjnych, więc obdarowana osoba ma bardzo wachlarz możliwości. Dla Ciebie to pewność, że prezent jest w 100% trafiony. Obdarowany samodzielnie zdecyduje o tym, jakie marzenie ma ochotę spełnić w danym momencie. Wybierze czas i miejsce realizacji, które najbardziej mu odpowiadają. Gwarantujemy, że nigdy nie zapomni o osobie, która podarowała mu radość ze spełnionego marzenia!