o prezentach

Tylko w czerwcu! Zarejestruj się w Klubie Marzycieli, a otrzymasz 50 zł na start! Sprawdź

Oryginalny Prezent dla Biegacza

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-04-21

Każdy z nas zna albo chociaż słyszał o takiej osobie, która już o siódmej rano ma porządnie zawiązane sznurowadła. Zmęczenie po pracy to żaden argument, bo przecież wieczorami najlepiej pędzi się po pustych drogach i najłatwiej myśli o wszystkich sprawach. Jest jakiś maraton do przebiegnięcia? On pierwszy melduje się na starcie. Tak właśnie brzmi jego prawdziwa definicja, zawsze pełen energii i chętny nowych wyzwań.

Zatem, jak dobrać prezent dla biegacza? Co usatysfakcjonuje osobę, która wciąż potrzebuje ruchu? Może ostatnio Ty masz więcej czasu i nieśmiało spoglądasz na swoje stare buty do biegania? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu, wybraliśmy tutaj najlepsze prezenty dla biegacza z całego naszego Katalogu.

Oryginalny prezent dla biegacza

Dobór idealnego upominku nigdy nie jest łatwy, szczególnie wtedy, gdy stawiamy na oryginalny prezent. Pierwsze co wpada nam do głowy to ubranie. Buty czy opaska zawsze się przydadzą. Tylko, że nie jest to ani oryginalne, ani nie pozostawi po nas większego śladu. Wystarczy sezon a wytrawny biegacz będzie musiał wyrzucić nasz podarunek do kosza. Dlatego my zawsze stawiamy na prezenty, które pozostaną z Obdarowanym naprawdę na długo. Jak podarować emocje podczas biegu i sprawić, by prezent dla biegacza był naprawdę oryginalny i ekscytujący? Już podpowiadamy… 

#1 Szkolenie z biegania na nartach biegowych

Jesteśmy za tym, by w życiu próbować nowych rzeczy, dlatego u nas nawierzchnię drogi można zamienić na górski stok i tym samym zaliczyć szkolenie z biegania na nartach biegowych Góry Izerskie to piękne krajobrazy położone z dala od ludzkiego zgiełku. Od podstaw nauczysz się poruszania na specjalistycznym sprzęcie do biegania i przez dwa dni będziesz miał okazję do oddychania świeżym, górskim powietrzem, dzięki specjalnemu mikroklimatowi śnieg leży tam aż do maja, może to będzie okazja, by zobaczyć go po raz pierwszy od dawna?

#2 Wędrówka przez Grań Kościelców

Pozostańmy w temacie gór. Dzięki temu prezentowi każdy biegacz niewątpliwie będzie mógł sprawdzić swoje nogi. Wędrówka przez Grań Kościelców to wyzwanie do podjęcia razem z certyfikowanym przewodnikiem, który uraczy nas satysfakcjonującym maratonem po niezapomnianych widokach. Podróż jest dla jednej lub dwóch osób, więc to idealny prezent do dzielenia się pasją. Voucher ważny jest dwanaście miesięcy więc sami wybierzecie, którą porą roku najlepiej rusza się podbijać szlaki.

#3 Geocaching w Krainie Wygasłych Wulkanów

Dla tych, którzy jednak wolą cieplejszy klimat oraz chcą poczuć dreszcz przygody, najlepszym prezentem będzie voucher na geocaching w Krainie Wygasłych Wulkanów Krajobraz ziemi zmienił się znacząco na przestrzeni milionów lat a to miejsce ma za sobą naprawdę mocne przeżycia. Wybuchy wulkanów i liczne trzęsienia ziemi pozostawiły po sobie podziemne skarby, które Ty będziesz miał za zadanie odnaleźć. Podczas zabawy za pomocą GPS, (którego obsług zostaniesz nauczony) ruszysz w podróż, drogą kształtowaną przez całe wieki, lepszej trasy jako prezent dla biegacza nie można sobie wymarzyć. 

Śmieszny prezent dla biegacza

W prezentach chodzi głownie o to, żeby wywoływały szczery uśmiech, a najlepiej jeśli sprawiają, że pojawia się on nawet po latach. Dlatego stawiamy na prezenty, które bawią a do tego uczą nowych rzeczy. Jaki więc może być śmieszny prezent dla biegacza? Cóż najlepiej taki, który sprawi, że wiecznie niespokojne nogi znajdą sobie zajęcie a ich właściciel uniesie kącik ust widząc voucher na jeden z naszych prezentów:

#1 Nauka stepowania

Dla prawdziwego biegacza liczy się każdy krok, to on nadaje rytm i tempo biegu. Dokładnie tak samo będzie podczas nauki stepowania Nauczysz się wszelkich technik i poznasz tajniki rytmu. Od teraz każdy Twój krok będzie można usłyszeć, och i co to będą za dźwięki! Zaczniemy od rozgrzewki i strechingu, następnie w rytmicznych ruchach przejdziemy do tego co najważniejsze, do zabawy z krokami.

#2 Nauka gry w tenisa

Tenis to sport, w którym niewątpliwie liczy się dobra kondycja. Bieg to jeden z podstawowych elementów gry, więc osoba, dla której nie stanowi on problemu znacznie raźniej zacznie naukę gry w tenisa Natomiast obdarowany na pewno ucieszy się z tego, że może zaprezentować swoje  umiejętności gdzieś indziej, niż samotna droga. Dzięki opcji nauka gry w tenisa we dwoje prezent będzie idealny nie tylko dla biegacza, ale i dla osoby, z którą najprzyjemniej mu się biega. 

Ekstremalny prezent dla biegacza

Sam bieg sprawia, że serce zaczyna bić dużo szybciej, co natomiast z tymi, którzy poszukują mocniejszych wrażeń? Jak i tymi, którzy lubią się porządnie zmęczyć a bieg traktują jako trening ciała i duszy? Dla nich też znaleźliśmy coś ciekawego, zacznijmy od wersji delikatniejszej:

#1 Indywidualny trening z trenerem personalnym

Profesjonalnie przeprowadzony trening przez trenera personalnego sprawi, że nie tylko wyćwiczysz, ale i zrelaksujesz swoje ciało porządną dawką „potreningowych” endorfin. Podczas biegu na bieżni dowiesz się od swojego mentora jak udoskonalić technikę, by potem błyszczeć na maratonach. Dodatkowe ćwiczenia wykonane z trenerem wzmocnią i usprawnią sylwetkę każdego biegacza. 

#2 Survival Militarny

To jest już naprawdę ekstremalny prezent, który wymaga nie tylko doskonale opanowanych technik biegania, ale i naprawdę wytrenowanej sylwetki. Obdarowany wcieli się w postać: policjanta, wojskowego lub członka służb specjalnych i ruszy dowiedzieć się jak wygląda prawdziwy survival militarny To już nie jest wycieczka krajobrazowa, to doświadczenie dostarczy niesamowitą dawkę adrenaliny i sprawdzi Twoją wytrzymałość. Dużo biegania w najróżniejszych warunkach gwarantowane

Jaki jest najlepszy prezent dla biegacza?

Staraliśmy się pokazać Wam, że możliwości jest naprawdę (tak jak ludzkich charakterów) całkiem sporo. Jednak idealny prezent to taki, który pozostawi nas w pamięci Obdarowanego i będzie przywoływał same pozytywne chwile. Nie zapomnij więc zastanowić się jaki prezent najbardziej będzie pasował do Obdarowanego i wybierz odpowiedni voucher dla biegacza.

Każdy z dzisiejszych prezentów zapewnia sporą dawkę biegania i jeszcze większą dawkę niezapomnianych chwil. Do tego z maksymalną prędkością bo już w minutę nasz prezent zostanie dostarczony na skrzynkę e-mail. Po więcej propozycji zapraszamy pod kategorię: aktywnie i sportowo 

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2020-03-24

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!