Wyprawa off-road

Ocena 4.8/5,0 (19 opinii)
  • Wyprawa-off-road-2
  • Wyprawa off-road 1
  • Wygląd vouchera
Opis

Jeśli masz ochotę na ekstremalną i szaloną przygodę... Jeśli uwielbiasz prowadzić i jazda w trudnych warunkach nie doprowadza Cię do pasji a przeciwnie - fascynuje, wzbudza w Tobie pozytywne emocje i motywuje do dalszej drogi... Wyprawa off- road jest tym, czego szukasz!

Obdarz siebie i najbliższych, podzielających Twe pasje, kilkugodzinną wyprawą samochodem terenowym z instruktorem, który będzie czuwał nad Waszym bezpieczeństwem! Podczas wyprawy off-road pokonacie wspólnie wszelkie możliwe przeszkody - dokonacie przeprawy przez rzekę, przejedziecie przez teren stromy, na kolejnym odcinku grzęznąć będziecie w piachu, by skończyć w wodzie po czubki kół!

Podarujcie sobie pełną niespodzianek wyprawę off-road po nieodkrytych bezdrożach!

Pytania

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

Opinie
Ocena 4.8/5,0 (19 opinii)
Opinie
Ocena 4.8/5,0 (19 opinii)
Wyprawa off-road (Kazimierz Dolny)
Nie mieliśmy żadnego problemu z realizacją vouchera, sprawnie zarezerwowaliśmy termin, informacje otrzymane od organizatorów były dokładne. Kierowca, z którym jeździliśmy samochodem był uprzejmy, kulturalny oraz pomocny i cierpliwy. Dziękujemy. Polecamy.
Wyprawa off-road (Kraków)
Profesjonalnie, miło i przyjemnie - gorąco polecam KatalogMarzeń jako pośrednik w spełnianiu dziecięcych pragnień - dla siebie czy dla bliskuich - dla każdego znajdziesz tam odpowiedni prezent, do tego miła i fachowa obsługa zawsze służy pomocą i robią wszystko, żebyś był w 100% zadowolony!
Wyprawa off-road (Katowice (2 godziny))
Michał to bardzo sympatyczny i kompetentny instruktor. W przystępny i konkretny sposób objaśniał sposób pokonywania kolejnych przeszkód, na bieżąco dostosowywał trasę do możliwości kierowcy tak, jazda była jednocześnie przyjemnością i wyzwaniem. W czasie jazdy nie było czuć dystansu ani oziębłego podejścia do klienta. po drodze dowiedzieliśmy się wiele interesujących rzeczy na temat aut terenowych jak i otaczających nas terenów. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą spróbować własnych sił w technicznym pokonywaniu trudnych przepraw, o jeździe wyścigowej raczej nie ma mowy:)
Wyprawa off-road (Katowice (2 godziny))
Michał to bardzo sympatyczny i kompetentny instruktor. W przystepny i konkretny sposób objaśniał sposób pokonywania kolejnych przeszkód, na bieżąco dostosowywał trasę do możliwości kierowcy tak, jazda była jednocześnie przyjemnością i wyzwaniem. W czasie jazdy nie było czuć dystansu ani oziębłego podejścia do klienta, po drodze dowiedzięliśmy się wiele interesujących rzeczy na temat aut terenowych jak i otaczających nas terenów. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą spróbować własnych sił w technicznym pokonywaniu trudnych przepraw, o jeżdzie wyścigowej raczej nie ma mowy:)
Wyprawa off-road (Łódź)
pracownicy serwisu KatalogMarzeń.pl dołożyli wszelkich starań aby usługa przebiegła sprawnie i bezproblemowo. pozdrawiam.
Wyprawa off-road (Katowice (2 godziny))
Wyprawa off-road (Szczecin)
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

  1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
  2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
  3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
  4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
  5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
  6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl