Pakiet Marzeń w Katowicach

Ocena 4.9/5,0 (8 opinii)
 • Prezent Księga Marzeń w Katowicach zdjęcie 1
 • Księga marzeń w Katowicach 2
 • Księga marzeń w Katowicach 3
 • Księga marzeń w Katowicach 4
 • Księga marzeń w Katowicach 5
 • Księga marzeń w Katowicach 1
 • Wygląd vouchera
74+ atrakcji. Różne miasta. Szeroki wybór.
PAKIET MARZEŃ - KATOWICE – DLA KOGO? Dla każdego i na każdą okazję. Jeśli chcesz podarować w prezencie niezapomniane przeżycia, ale ciężko się zdecydować na coś konkretnego – Pakiet Marzeń w Katowicach będzie idealna. Stolica Śląska to świetne miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody. W pakiecie znajdziecie kilkadziesiąt rozmaitych atrakcji, dzięki czemu obdarowana ... SZCZEGÓŁY >
Zawartość pakietu
Opis

PAKIET MARZEŃ - KATOWICE – DLA KOGO?

Dla każdego i na każdą okazję. Jeśli chcesz podarować w prezencie niezapomniane przeżycia, ale ciężko się zdecydować na coś konkretnego – Pakiet Marzeń w Katowicach będzie idealna. Stolica Śląska to świetne miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody.

W pakiecie znajdziecie kilkadziesiąt rozmaitych atrakcji, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie wybrać sobie to, co najbardziej ją interesuje. To znakomity pomysł na prezent dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji i niespodzianki.

CO ZAWIERA PREZENT?

 • Voucher z kodem rezerwacyjnym uprawniającym do realizacji usługi. Na voucherze można zamieścić życzenia dla obdarowanego
 • Jedną atrakcję wybraną spośród kilkudziesięciu propozycji, wśród nich m.in.: Nauka gry w tenisa, domowa siłownia, taniec brzucha, nauka tricków na deskorolce, joga dla początkujących, masaż, kurs makijażu czy degustacja piwa z kursem kiperskim
 • Możliwość realizacji vouchera w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu
 • Niezapomniane doznania!

Pakiet Marzeń z pewnością będzie ekscytującą odskocznią od codzienności. W pakiecie znajdują się najciekawsze atrakcje, dlatego każdy wybierze coś wyjątkowego dla siebie. Voucher na Pakiet Marzeń to trafiony prezent na urodziny, imieniny lub dowolną inną okazję. To pomysł na ciekawy, emocjonujący czas dla każdego, niezależnie od wieku i płci.

Dla kobiet znajdziemy m.in. sesję jogi, profesjonalny kurs makijażu czy degustację wina z sommelierem albo… naukę tańca brzucha.  Mężczyznę ucieszy degustacja piwa z kursem kiperskim, ekscytujący drifting, lot paralotnią czy domowa siłownia. Dla dzieci do wyboru mamy m.in. naukę jazdy na deskorolce, kurs pływacki czy naukę aikido.

Nr katalogowy: PAKATO

Jak to działa
KUPUJĄCY
1. Kup Voucher
Jeśli nie wiesz co wybrać podaruj wybór czyli Pakiet Marzeń. Na voucherze nie ma ceny, a jego wygląd możesz spersonalizować – do wyboru dwa rodzaje opakowań oraz możliwość wpisania życzeń lub dedykacji. Dodatkowo oferujemy darmową dostawę, 60 dni na zwrot i rok na wymianę.
2. Podaruj lub wykorzystaj Voucher
Na voucherze nie ma żadnych danych osobowych – możesz podarować go w prezencie lub wykorzystać osobiście.
OBDAROWANY
3. Zarezerwuj
Wciel w życie swoje marzenie - wejdź na naszą stronę w zakładkę "MAM VOUCHER" i wprowadź numer rezerwacyjny. Wybierz z listy atrakcję, którą chcesz zrealizować, a następnie wypełnij formularz rezerwacyjny i poczekaj na potwierdzenie terminu.
4. Spełnij marzenie
Zabierz ze sobą voucher na miejsce realizacji i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami! Na realizację vouchera masz 12 miesięcy.
Pytania

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego pakietu.

Opinie
Ocena 4.9/5,0 (8 opinii)
Opinie
Ocena 4.9/5,0 (8 opinii)
Pakiet Marzeń w Katowicach
Pakiet Marzeń w Katowicach
Pakiet Marzeń w Katowicach
Pakiet Marzeń w Katowicach
Pakiet Marzeń w Katowicach
Pakiet Marzeń w Katowicach
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl