Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive

Ocena 5/5,0 (4 opinie)
 • Prezent Księga Marzeń Dla Niej Exclusive zdjęcie 1
 • Prezent Księga Marzeń Dla Niej Exclusive zdjęcie 2
 • Prezent Księga Marzeń Dla Niej Exclusive zdjęcie 3
 • Prezent Księga Marzeń Dla Niej Exclusive zdjęcie 4
 • Wygląd vouchera
230+ atrakcji. Różne miasta. Szeroki wybór.
PAKIET MARZEŃ DLA NIEJ EXCLUSIVE – DLA KOGO? Dla osoby w każdym wieku, która chciałaby spróbować czegoś nowego, lubi kolekcjonować niezapomniane przeżycia, albo celebrować chwile relaksu i rozluźnienia. Księga Marzeń Dla Niej Exclusive to doskonały prezent dla każdej kobiety. Sprawdzi się zarówno jako oryginalny prezent na urodziny, jak i wyjątkowy prezent ... SZCZEGÓŁY >
Zawartość pakietu
Opis

PAKIET MARZEŃ DLA NIEJ EXCLUSIVE – DLA KOGO?

Dla osoby w każdym wieku, która chciałaby spróbować czegoś nowego, lubi kolekcjonować niezapomniane przeżycia, albo celebrować chwile relaksu i rozluźnienia. Księga Marzeń Dla Niej Exclusive to doskonały prezent dla każdej kobiety. Sprawdzi się zarówno jako oryginalny prezent na urodziny, jak i wyjątkowy prezent na rocznicę.

CO ZAWIERA PREZENT?

 • Pakiet Marzeń, czyli pakiet ponad pięćdziesięciu atrakcji dostępnych w kilkunastu różnych lokalizacjach
 • Voucher, dający obdarowanej osobie możliwość wyboru jednego marzenia spośród prawie 200 różnych opcji, czyli dowolną z ekskluzywnych, wybranych atrakcji, którą można zrealizować w ciągu 12 miesięcy
 • Wśród opcji znajduje się wiele zróżnicowanych wariantów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, np. pole dance, popołudnie w SPA, sesja zdjęciowa, masaż gorącymi kamieniami, degustacja win, lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, analizę sylwetki, czekoladowy wieczór panieński, kolację sushi, indywidualny trening personalny, naukę jazdy konnej, karnet na jogę lub fitness, czy wizytę w escape roomie

Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive zawiera pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba może wybrać taką, która najbardziej jej odpowiada. Będzie świetną opcją dla tych, którzy chcieliby podarować coś niezwykłego, ale nie mogą zdecydować, co będzie najodpowiedniejsze dla danej osoby.

Nr katalogowy: KMDEPL

Jak to działa
KUPUJĄCY
1. Kup Voucher
Jeśli nie wiesz co wybrać podaruj wybór czyli Pakiet Marzeń. Na voucherze nie ma ceny, a jego wygląd możesz spersonalizować – do wyboru dwa rodzaje opakowań oraz możliwość wpisania życzeń lub dedykacji. Dodatkowo oferujemy darmową dostawę, 60 dni na zwrot i rok na wymianę.
2. Podaruj lub wykorzystaj Voucher
Na voucherze nie ma żadnych danych osobowych – możesz podarować go w prezencie lub wykorzystać osobiście.
OBDAROWANY
3. Zarezerwuj
Wciel w życie swoje marzenie - wejdź na naszą stronę w zakładkę "MAM VOUCHER" i wprowadź numer rezerwacyjny. Wybierz z listy atrakcję, którą chcesz zrealizować, a następnie wypełnij formularz rezerwacyjny i poczekaj na potwierdzenie terminu.
4. Spełnij marzenie
Zabierz ze sobą voucher na miejsce realizacji i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami! Na realizację vouchera masz 12 miesięcy.
Pytania
Aleksandra
Księga Marzeń Dla Niej Exclusive
Dzień dobry wybierając Księgę marzeń exclusive o wartości 399zł wszystkie zawarte w niej propozycje są w tej cenie vouchera? Pozdrawiam
Odpowiedź
Księga Marzeń działa w ten sposób, że osoba, która ją otrzyma może zrealizować jedną z atrakcji zawartych w tym pakiecie - dowolną. Także odpowiedź na Pani pytanie brzmi: tak.
Opinie
Ocena 5/5,0 (4 opinie)
Opinie
Ocena 5/5,0 (4 opinie)
Natalia
Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive
Świetna aktywność, godny polecenia sposób na spędzenie czasu w weekend. Świetny pilot Sylwester! Chętnie zrealizowałabym taki prezent raz jeszcze :-)
Agnieszka
Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive
Dobry pomysł. Pozwala na samodzielny dobór atrakcji. Mogłoby być więcej atrakcji typu gotowanie, malowanie albo jakiś wyjazd weekendowy, bo dominują loty balonami, motolotniami i przejażdźki luksusowymi samochodami. Poza tym wszystko OK :)
Karolina
Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive
KATARZYNA
Pakiet Marzeń Dla Niej Exclusive
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl