Kurs snowboardowy
(3 opinie) 639 zł

Załadowano 2 z 2 dostępnych

Z jakiej okazji podarować voucher na narty lub snowboard?

W tym przypadku właściwie nie ma ograniczeń. Prezent w postaci vouchera „Poznaj snowboard” świetnie sprawdzi się zarówno z okazji urodzin, jak i imienin czy Dnia Dziecka. Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienną niespodziankę, bez obaw możesz też podarować taki voucher Młodej Parze. Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu swój wyjątkowy dzień zapamiętają na jeszcze dłużej.

Lekcje jazdy na nartach czy snowboardzie pozwolą cieszyć się sportową aktywnością bez ograniczeń albo dopiero zacząć swoją przygodę z narciarstwem, czy snowboardem. Zastanów się przez moment, kogo chciałbyś w ten sposób obdarować, a potem jak najszybciej wybierz voucher z internetowego sklepu Katalogu Marzeń!

Szkolenie na nartach biegowych – będą emocje

Ten sport przeżył w Polsce rozkwit, kiedy złote medale na wszystkich zimowych imprezach zdobywała Justyna Kowalczyk. Narciarstwo biegowe wciąż cieszy się jednak niemałym zainteresowaniem, a poszukiwania następczyni mistrzyni z Kasiny Wielkiej trwają w najlepsze. Chcesz się przekonać, czy mowa o Tobie? W takim razie koniecznie weź udział w szkoleniu z biegania na nartach biegowych! Technika łyżwowa i klasyczna jest naprawdę wymagająca, dlatego do osiągnięcia idealnej formy potrzeba wielu lat ciągłych ćwiczeń. Jeśli jednak jesteś ciekawy, jak wygląda trening biegaczy narciarskich i o co właściwie chodzi w bieganiu na nartach biegowych, jak najszybciej skorzystaj z zimowego vouchera, który znajdziesz w Katalogu Marzeń!

Nauka jazdy na snowboardzie – dla dużych i małych

Ten sport pokochają wszyscy, którym tradycyjna jazda na nartach już się znudziła. Zamiast dwóch oddzielnych desek mamy jedną, do której przypięte zostają obie nogi. Poza tym, podczas jazdy na snowboardzie nie używa się kijków, bo rolę steru i napędu pełni całe ciało.

Jeśli masz wrażenie, że to zbyt wiele informacji naraz, uspokajamy – wszystkie dowiesz się podczas kursu snowboardowego, który poprowadzi doświadczony trener. Przed pierwszym zjazdem objaśni, jak poprawnie zapinać deskę i wiązać buty. Wskaże również elementy, o których należy pamiętać, aby jazda na snowboardzie była naprawdę bezpieczna.

Nie ma znaczenia, czy w tej zimowej dyscyplinie stawiasz dopiero pierwsze kroki (przepraszamy: szusy!), czy jesteś już snowboardzistą z wieloletnim stażem. Podczas kursu jazdy na snowboardzie poznasz tajniki, których na co dzień świadomi są jedynie prawdziwi mistrzowie.

Szkolenie skitourowe – prezent dla wymagających

Nieco bardziej wymagającym miłośnikom zimowych aktywności na świeżym powietrzu na pewno spodoba się voucher na szkolenie skitourowe. Czym jest ski tour? Mówiąc najprościej, to metoda podchodzenia pod szczyt góry, a następnie zjeżdżania z niego poza wcześniej utartą trasą. Brzmi ekscytująco? Z pewnością! Podczas godzin spędzonych pod gołym niebem będzie można nie tylko spalić zbędne kalorie i zadbać o idealną sylwetkę, ale przede wszystkim doskonale się bawić.

Szukasz pomysłu na prezent dla nastolatków, których na co dzień trudno odciągnąć od ekranu komputera? Nie wiesz, jaki upominek podarować ukochanemu przyjacielowi, który przez cały rok marzy o zimowym wyjeździe w góry? W takim razie w Katalogu Marzeń mamy dla Ciebie idealną propozycję. Jest nią voucher na szkolenie skitourowe, podczas którego nikt nie będzie się nudził.