POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 2 z 2 dostępnych

Kilka słów o pokojach zagadek, czyli na co warto się przygotować?

Idąc do pokoju zagadek, warto zdawać sobie sprawę z tego, co czeka nas wewnątrz i zadać sobie pytanie: „Co to jest escape room?”. Nie ulega wątpliwości, że autorzy scenariuszy w poszczególnych pokojach będą chcieli możliwie jak najwięcej elementów zachować w tajemnicy, jednak ogóle zasady działania escape roomów są do siebie zbliżone.

Główna zasada mówi o tym, że grupa ochotników zostaje zamknięta w niewielkim pomieszczeniu, po brzegi wypełnionym skrytkami, zamkniętymi na klucz skrzynkami i innymi niespodziankami. Ich zadaniem jest odnalezienie wszystkich kolejnych kluczy, które stopniowo będą otwierały poszczególne zamki. Ostatni krok polega natomiast na odnalezieniu kluczyka otwierającego drzwi wejściowe do pokoju. Łatwe? Tylko pozornie! Poza chęcią wygranej, na uczestników działa również presja czasu. Na opuszczenie pokoju zagadek mają oni bowiem średnio od 45 minut do godziny. Jeśli okaże się, że to zbyt mało, misja kończy się niepowodzeniem, a pracownicy escape roomu otwierają drzwi od zewnątrz.

Escape room dla dzieci – zabawa na całego

Każdy escape room ma własny, wymyślony na jego potrzeby scenariusz. Taka różnorodność sprawia, że coś dla siebie znajdą w tej rozrywce zarówno miłośnicy filmów akcji, kreskówek, jak i opowieści z dreszczykiem. Ciekawym pomysłem jest też dostosowanie pokoju zagadek do potrzeb najmłodszych odwiedzających. Wybierając voucher na wizytę w pokoju zagadek „Junior”, możemy być pewni, że nasze dzieci lub młodsze rodzeństwo będzie się tu doskonale bawiło. Mnóstwo zagadek i łamigłówek, które tylko czekają na to, aby je rozwiązać, to świetny trening dla najmłodszych. Escape room w wersji dziecięcej dostępny jest już w sześciu miastach Polski, dzięki czemu bez problemu całą rodziną dotrzecie do niego niemal z każdego zakątka.

Podaruj voucher na wizytę w pokoju zagadek „Junior” najmłodszym członkom Twojej rodziny i wraz z nimi ciesz się przygodą, która czai się tuż za rogiem!

Klasyczny escape room – recepta na niezapomniany wieczór z przyjaciółmi

Taki pomysł na wieczór to dziś już niemal „klasyka gatunku”. Paczka znajomych, mnóstwo zagadek, a do tego naprawdę doskonałą zabawa. Odwiedzając tradycyjny escape room, możecie być pewni, że to spotkanie każdy z Was zapamięta naprawdę na długo.

Na który z dostępnych scenariuszy zdecydujecie się tym razem? Czy będzie to częstochowski Dom Tajemnic, pełen niespodziewanych zwrotów akcji i niespodzianek? A może pójdziecie raczej w stronę wyrzutów adrenaliny i wspólnie zdecydujecie się otworzyć drzwi grobowca faraona albo „Russian Horror Story” w poznańskim Find a Way? Pomysłów z pewnością nie zabraknie, bo do wyboru jest aż 13 różnych pokojów zagadek, a w każdym z nich aż roi się od ciekawych i mrożących krew w żyłach historii.

Escape room to świetny pomysł na spotkanie w większej grupie. Dlaczego? Ponieważ w pojedynczym pokoju mieści się od 2 do aż 5 osób, a dodatkowo grupy mogą ze sobą konkurować w jak najszybszym rozwiązaniu łamigłówek i opuszczeniu pomieszczenia. Czy potrzebujesz kolejnych argumentów, aby spróbować swoich sił w pokoju zagadek?

Otwarty voucher, czyli dla każdego coś… zagadkowego!

Dla niezdecydowanych polecamy natomiast otwarty voucher do centrum rozrywki „Ale zebra”. Sześć pakietów o różnej wielkości pozwala m.in. na spróbowanie swoich sił w mini golfie, paintballu i strefie gier, a przede wszystkim w jednym z czterech escape roomów. Do wyboru jest scenariusz opowiadający o wybuchu buntu w zakładzie karnym, wizyta w starym cyrku, misja polegająca na odnalezieniu legendarnej korony króla oraz zwiedzanie legendarnej wyspy VooDoo. Na który z nich się zdecydujecie?

Komu spodoba się wizyta w escape roomie?

Voucher na wizytę w escape roomie spodoba się każdemu miłośnikowi przygód i niespodzianek, bez względu na wiek. Podaruj go rodzeństwu, które chce się świetnie bawić, rodzicom planującym niestandardowe obchody rocznicy ślubu albo przyjaciołom, którzy chcieliby spędzić ten czas w niecodzienny sposób. Gwarantujemy, że będą zadowoleni!