Załadowano 13 z 13 dostępnych

Pomysły na prezent dla fanów aranżacji wnętrz 

Kto z nas nie chciałby raz na jakiś czas uciec „w głuszę” i pełną piersią odetchnąć świeżym powietrzem? Dla wszystkich spragnionych kontaktu z naturą, w Katalogu Marzeń mamy prezent idealny. Jest nim udział w warsztatach tworzenia własnego lasu w słoiku. O co chodzi?

Podczas trzygodzinnych zajęć, profesjonalny florysta podpowie, jak samodzielnie zaplanować i wykonać las w słoiku. Stworzą go odpowiednio dobrane i osadzone rośliny. Co ważne, jeśli będziemy przestrzegać wszystkich zasad, raz stworzony ekosystem będzie nam towarzyszył przez naprawdę długi czas. Co to oznacza? Na przykład to, że taki las w słoiku będziemy mogli zabrać ze sobą niemal w dowolne miejsce.

Wyobraź sobie, że w swoim gabinecie zlokalizowanym na szczycie wieżowca stawiasz na biurku miniaturowy las w słoiku. Zamknięta za szkłem zieleń pomoże nabrać sił i energii do dalszej pracy. Za każdym razem, kiedy spojrzymy na rośliny, nasz mózg będzie miał szansę przez chwilę odpocząć, a oderwany od ekranu komputera wzrok z pewnością się odwdzięczy.

Dla tych, którzy chcieliby poznać tajniki tworzenia lasu w domowym zaciszu, mamy warsztaty tworzenia lasu w szkle w wersji online. Dzięki nim voucher będzie mógł zostać wykorzystany jeszcze szybciej i to bez konieczności wstawania z kanapy!

Warsztaty stylizacji mebli – lekcja historii

A co, gdyby można było nadać całkiem nowe życie swojemu ulubionemu krzesłu albo biurku, które towarzyszy nam od dzieciństwa? W katalogu Marzeń spełniamy nawet najbardziej szalone marzenie, a to może być jednym z nich! Podczas warsztatów stylizacji mebli każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy artysta-designer. Organizatorzy zapewnią dostęp do profesjonalnych narzędzi, dzięki którym uczestnicy odnowią przyniesione przez nich do pracowni stołki, krzesła, półki czy ramy do oprawiania obrazów.

Efektem wielogodzinnej pracy będzie piękny dodatek, który nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Taki voucher na warsztaty stylizacji mebli będzie strzałem w dziesiątku dla wiecznie zabieganej mamy i dla siostry, która ma duszę artystki.

Cotton Balls Lights – detale mają znaczenie

Ciekawym i wyjątkowo modnym ostatnio dodatkiem do mieszkania są sznury tzw. cotton balls. Te kolorowe lampki w kształcie kulek nie tylko nadają wnętrzom przytulności, ale też są dodatkowym źródłem światła.

O tym, w jaki sposób stworzyć taką ozdobę, bez trudu dowiedzą się wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w szkoleniu z kreatora online. Do wyboru są aż cztery długości sznurów, w których skład wejdzie od 10 do 50 kul. Gotowy zestaw lampionów można powiesić w okolicach łóżka albo na przykład podarować go bliskim, którzy właśnie kończą urządzać wymarzone „cztery kąty”. Voucher „Stwórz swoje cotton balls” to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby stać się twórcami rękodzieła.

Kto ucieszy się z prezentu pomagającego w nowej aranżacji wnętrz?

Tutaj nie ma reguły. Taki kreatywny prezent spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciakom, które marzą o odkryciu nowego hobby. Voucher z kategorii „Aranżacja wnętrz” podbije też serca fanów dodatków w stylu DIY. Nic dziwnego – w końcu jak można nie kochać oryginalności? :)