Siostra, siostrzyczka, brejdaczka to ktoś szczególnie bliski. Otacza opieką, jest najlepszą przyjaciółką, wspiera i dopinguje. Z okazji urodzin podaruj siostrze wyjątkowy prezent - spełnienie marzenia i dołącz osobistą notkę. Zobacz nasze pomysły na życzenia urodzinowe dla siostry. Zainspiruj się lub skopiuj je na voucher!

Pomysly na życzenia z okazji urodzin

Pomysły na życzenia urodzinowe dla siostry

Życzenia z okazji urodzin dla siostry

Kochana siostrzyczko! Z okazji urodzin życzę:
  • zdrowia do kolejnych wygłupów
  • niezliczonych pomysłów na wspólne przygody
  • kilometrów podróży w nieznane
  • wspaniałych ludzi spotkanych na życiowej drodze
  • wsparcia i miłości najbliższych!

Niech ten dzień będzie dla Ciebie słoneczny i wesoły. Wszystkiego najlepszego!


Życzenia urodzinowe dla starszej siostry

Najdroższa siostro, kończysz dzisiaj … lat. Z tej okazji przyjmij ode mnie życzenia:
Niech czas będzie dla Ciebie łaskawy, obdarzy Cię zdrowiem i spokojem,
Niech ludzie, których kochasz, będą zawsze blisko, by wspierać Cię i ogrzewać miłością,
Miej odwagę spełniać marzenia i determinację, by działać z odwagą.
Wszystkiego najlepszego!


Życzenia urodzinowe dla młodszej siostry

Kochana siostrzyczko, jak duża urosłaś! Jeszcze nie tak dawno niańczyłam Cię na koloniach, a dziś już jesteś dorosłą pannicą! Z okazji urodzin życzę Ci zdrowia, radości i miłości. Niech ustawia się do Ciebie kolejka fajnych chłopaków, z których wybierzesz tego jedynego. Obyś zawsze była uśmiechnięta i spełniała swoje marzenia.


Poważne życzenia urodzinowe dla siostry

W takie dni jak ten dostrzegamy upływający czas. Z okazji urodzin życzę Ci, by każdy dzień był dla Ciebie okazją do budowania cudownych wspomnień. Niech towarzyszą Ci wierni przyjaciele, a świat odsłoni przed Tobą swoje piękno. Bądź zawsze zdrowa, radosna i piękna. Wszystkiego najlepszego!


Zabawne życzenia urodzinowe dla siostry

Starość nie radość, a młodość nie wieczność! Zapomnijmy o cyferkach, dzisiaj jeszcze radujmy się! Porzuć myśli o księciu z bajki, przestań liczyć na wygraną na loterii. Dorosłaś już, więc czas, byś wzięła życie we własne ręce! Życzę Ci odwagi i śmiałości, byś spełniła marzenia!


Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej

Siostro, w dniu urodzin życzę Ci, by Bóg obdarzył Cię łaską nieustającej wiary w dobro świata. Niech miłość, zaufanie i opieka Chrystusa prowadzą Cię przez życie w zdrowiu i spokoju. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Życzenia urodzinowe dla siostry od brata

Kochana siostrzyczko! Z okazji urodzin życzę Ci, byś każdego dnia była z siebie dumna. Niech Twój spokój, mądrość i uroda pozwolą Ci korzystać z życia pełnymi garściami. 100 lat w zdrowiu i wielkiej miłości!


Życzenia urodzinowe dla siostry od siostry

Chociaż życie nie rozpieszcza, a latka mijają
Niech Twe urodziny, Siostro
Wiele radości Ci dają!
Ciesz się zdrowiem niebywałym,
Szczęściem i pieniądzem niemałym.
Kolekcjonuj wspomnienia
I spełniaj wielkie marzenia


Życzenia urodzinowe dla siostry na 18

Wreszcie nadeszła ta chwila, w której możemy napić się drinka! Siostrzyczko kochana, z okazji Twojego święta, Życzę Ci, żeby każdy dzień dawał Ci miliony powodów do radości i uśmiechu. Niech ludzie wokół Ciebie będą dla Ciebie wsparciem. Ciesz się zdrowiem i odkrywaj piękno tego świata!


Życzenia urodzinowe dla siostry na 30

Czas szybko leci, a Ty niezmiennie zachwycasz! Z okazji urodzin życzę Ci spełnienia w życiu, zdrowia i miłości oraz stałej obecności bliskich Ci osób. Niech każdy dzień zaskakuje Cię, ofiarując Ci swoją dobroć i ciepło. Wszystkiego najlepszego!


Życzenia urodzinowe dla siostry na 40

Najdroższa siostro, wiek to tylko cyferka. Z okazji urodzin życzę Ci, byś odkryła wszystkie tajemnice tego świata, rozkoszowała się ciepłem słońca i każdego dnia doświadczała miłości. Bądź zawsze zdrowa, piękna i radosna. Wszystkiego najlepszego!


Życzenia urodzinowe dla siostry na 50

Niech dzisiejszy dzień będzie początkiem nowej przygody! Najdroższa siostro, oby zdrowie zawsze Ci dopisywało i pozwalało Ci spełniać nawet najśmielsze plany. Spełniaj marzenia, przeżywaj przygody, obdarzaj ludzi uśmiechem! Wszystkiego najlepszego, Kochana!