BESTSELLER
Lot szybowcem
(892 opinii) od 199 zł 169 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(615 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(667 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(597 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(122 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(619 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(271 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(336 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(246 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
Lot samolotem nad Wrocławiem
(7 opinii) od 449 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) 25 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(287 opinii) od 189 zł
Stwórz własny Las w Słoiku
(147 opinii) od 99 zł
Masaż kobido
(35 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(99 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(290 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(431 opinii) od 149 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 186 dostępnych

Prezenty walentynkowe dla dziewczyny, która kocha taniec

Dostojny walc, wesoła cha-cha, zmysłowa rumba, a może ogniste tango? Stylów tańca jest naprawdę wiele i tylko od Was zależy, który wybierzecie. Jedno jest pewne – wspólna lekcja, a nawet cały kurs to doskonały prezent na walentynki dla dziewczyny. Na parkiecie jest wszystko, czego potrzeba w udanym związku: zaufanie, zrozumienie i pasja. Nie brakuje też okazji do śmiechu! Szukając upominku dla swojej ukochanej na święto zakochanych, zaskocz ją i zabierz na profesjonalne zajęcia taneczne. Dzięki nim, Twoja ukochana poczuje się kobieco i swobodnie, a ty będziesz miał okazję udowodnić jej, że może na Tobie polegać nawet podczas wykonywania najbardziej skomplikowanej figury. Taki wspólny wysiłek to nie tylko doskonała zabawa, ale również sposób na ożywienie wieloletniego związku i całkiem nowy rozdział.

Prezent na Walentynki dla niej pełny kultury

A jeśli ona lepiej niż na parkiecie czuje się, oglądając taneczne popisy, na Walentynki ofiaruj jej kopertę z biletem na prawdziwą rewię. Wspólne wyjście to pomysł na romantyczną, walentynkową randkę, ale również na prezent dla dziewczyny, która ceni sztukę na najwyższym poziomie. W ten lutowy wieczór wybierz pełen pasji prezent dla dziewczyny i wspólnie z nią świętuj Dzień Zakochanych.

Skrzydlate podarunki na walentynki dla partnerki

Miłość dodaje skrzydeł – to wiadomo już od wieków. W nadchodzące Walentynki spraw, aby te słowa nabrały dosłownego znaczenia i jako prezent dla swojej dziewczyny wręcz jej bilet na podniebną podróż. Podróż wśród chmur to nie tylko wyjątkowa szansa za zobaczenie ziemi z lotu ptaka, ale również gwarancja pełnej gamy emocji. Skok ze spadochronem lub na bungee sprawi, że w Walentynki Twoja ukochana poczuje się lekka niczym piórko. Widokowy lot paralotnią będzie walentynkowym upominkiem dla dziewczyn, które chciałyby poczuć się wolne niczym ptaki, a kurs pilotażu szybowców może być początkiem prawdziwej pasji. Jeżeli w tym szczególnym dniu chcesz zaskoczyć swoją partnerkę niezwykłą randką, zorganizuj ją… podczas lotu balonem! Wspólnie unieście się na wysokość kilku tysięcy metrów i z kosza podziwiajcie otaczające was widoki. Kto wie, może święto zakochanych Twoja dziewczyna zapamięta naprawdę na długo? 14 lutego spędzony w przestworzach to doskonała okazja, aby poprosić ją o rękę!

Prezent walentynkowy dla prawdziwej buntowniczki

Nie tylko kwiaty, pluszowe misie i różowe serduszka! Walentynki to dzień, w którym twoja druga połówka ma być naprawdę szczęśliwa. Jeśli więc zamiast typowo „dziewczyńskich” upominków ona woli zapach palonej gumy, ryk silników i zawrotną prędkość – spraw jej właśnie taką niespodziankę. Ważne, żeby wybierając prezent dla swojej ukochanej pamiętać o jej prawdziwych marzeniach i nie dać się zwieść stereotypom. Wspólny off-road i pojedynek samochodów wyścigowych też mogą być romantyczne, gwarantujemy!

Inspiracje na prezent walentynkowy dla niej

Więcej inspiracji na prezenty na Walentynki dla dziewczyny zdradzamy w artykule "Co na Prezent Walentynkowy dla Niej?".