POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 127 dostępnych

Prezent dla wujka na święta – emocje na czterech kółkach

Bez wątpienia ważne, aby prezent dla wujka był wcześniej przemyślany, a pomysł na niego pochodził prosto z serca. W Katalogu Marzeń mamy pomysły na upominek wręczany wujkowi z okazji Dnia Mężczyzn, Gwiazdki albo urodzin, które sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wymagających osób. Wielu mężczyzn już w dzieciństwie marzyło o tym, aby sprawdzić się w roli zawodowego kierowcy i spróbować swoich sił na najbardziej wymagających trasach wyścigowych. A gdyby tak, z okazji Gwiazdki, spełnić to życzenia Twojego wujka?

Jeśli chcesz, aby tak się stało, zdecyduj się na prezent dla wujka na święta Bożego Narodzenia w postaci przejazdu quadem albo Monster Truckiem. W obu przypadkach kierowca będzie mógł przetestować samochody w ekstremalnych warunkach i przekonać się, jak radzi sobie, kiedy pewna ręka i koncentracja to elementy niezbędne do osiągnięcia sukcesu i dojechania do mety.

Motoryzacyjny prezent dla wujka

Fanom większych prędkości spodoba się natomiast naukę jazdy w poślizgu na profesjonalnym torze. Tej aktywności nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji. Z pozoru łatwa czynność, jaką jest hamowanie i nadawanie autu określonego kierunku jazdy okazuje się zdecydowanie trudniejsze, jeśli warunki pogodowe są dalekie od ideału. Profesjonalny instruktor przekona jednak kursanta, że wszystko jest możliwe. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?

Pomysły na prezent wujka (i cioci)

Ciekawym pomysłem na prezent dla wujka będzie voucher na romantyczną randkę. Wizyta na strzelnicy dla dwojga? Rafting? A może wspólny weekend z wizytą w Energylandii? Decyzja należy do Ciebie! Możesz być jednak pewien, że za każdym razem takim prezentem dla cioci i wujka gwarantujesz im wspaniały czas.

Prezent na 60. urodziny dla wujka – czas na rozwój pasji

Okrągłe, 60. urodziny, to szczególny moment w życiu każdego z nas. Jeśli to święto zbliża się w przypadku Twojego wujka, podaruj mu z tej okazji upominek pełen emocji. Nauka jazdy na nartach biegowych albo jazdy na snowboardzie przypadnie do gustu miłośnikom sportu i białego szaleństwa. Pakiet Marzeń w Warszawie pozwoli zwiedzić stolicę i spojrzeć na nią z całkiem innej perspektywy. Kto wie, może obdarowany takim voucherem wujek odwiedzi to wyjątkowe miast z ciocią i razem spędzą tam niezapomniany czas?

Fanom relaksu na najwyższym poziomie polecamy za to męski masaż w SPA. Zabiegi zostaną idealnie dostosowane do potrzeb skóry i mięśni jubilata, dzięki czemu taki prezent na 60. urodziny dla wujka będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Potrzebujesz więcej inspiracji? Zajrzyj na kolejne strony Katalogu Marzeń!

Prezent dla wujka na imieniny – szansa na oderwanie się od… ziemi

A gdyby tak dać ukochanemu wujkowi szansę na to, aby poczuł się wolny jak ptak, i to… dosłownie? Voucher na lot motoparalotnią lub klasyczną paralotnią będzie okazją do złapanie dystansu od codziennych obowiązków, a także do wyjątkowego kontaktu z naturą. Taki spacer wśród chmur z pewnością dostarczy wujkowi niezapomnianych wrażeń.

Alternatywą może być natomiast rejs na pokładzie szybowca, który unosi się w powietrzu tylko dzięki wychwytywaniu prądów powietrznych. Za jego ruch w niemal 100% odpowiadają siły natury, dlatego warto choć raz poczuć emocje towarzyszące takiemu przelotowi na własnej skórze.

Śmieszne prezenty dla wujka wcale nie muszą być drogie!

Kto powiedział, że śmieszne prezenty dla wujka muszą kosztować miliony? Zdecyduj się na zajęcia minigolfa albo wstęp do Muzeum Życia w PRL-u i za niewielką cenę podaruj mu upominek, który z pewnością go ucieszy. Bardziej niż koszty, liczą się dobre chęci i intencje. Pamiętaj o tym i wybierz śmieszny prezent dla wujka, który nie nadszarpnie Twojego budżetu. ;)