Poznaj nurkowanie dla dwojga
(46 opinii) od 239 zł
Jazda quadem dla dwojga
(104 opinii) od 185 zł
Sesja zdjęciowa dla par
(15 opinii) od 279 zł
Skok na bungee dla dwojga
(15 opinii) od 559 zł
Nauka gry w golfa we dwoje
(29 opinii) od 239 zł
Ekskluzywna kolacja we dwoje
(22 opinii) od 400 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(535 opinii) od 199 zł
Nauka gry w tenisa we dwoje
(9 opinii) od 165 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(318 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(557 opinii) 299 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(156 opinii) 379 zł
Taniec ślubny
od 119 zł
Nauka salsy dla dwojga
(8 opinii) od 259 zł
Voucher SPA 500 PLN
(85 opinii) 500 zł
Kurs Sushi dla dwojga
(47 opinii) od 489 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
Skok ze spadochronem dla dwojga
(18 opinii) 1 599 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(567 opinii) od 100 zł
Nauka gry w squasha we dwoje
(9 opinii) 219 zł
Warsztaty czekoladowe
(59 opinii) od 75 zł
Warsztaty ceramiczne
(39 opinii) od 155 zł
Degustacja whisky dla dwojga
(25 opinii) od 299 zł
Rafting dla dwojga
(24 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(34 opinii) od 1 209 zł
Romantyczny lot balonem we dwoje
(7 opinii) od 1 999 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(418 opinii) 159 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga Premium
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 140 dostępnych

Pomysły na prezent dla narzeczonych – co podarować parze zakochanych?

Zaręczyny bliskiej pary można świętować w większym gronie. Jeśli ktoś bliski, np. z grona rodziny lub przyjaciół postanowił wejść na nową drogę życia i właśnie szykuje się do najważniejszej uroczystości w swoim życiu, zaskocz ją lub jego odpowiednim prezentem. Możesz zdecydować się na symboliczny drobiazg lub postawić na upominek w formie przeżyć. W Katalogu Marzeń znajdziesz wiele kategorii prezentów w postaci voucherów na atrakcje związane z motoryzacją, sportami ekstremalnymi, warsztatami kreatywnymi, degustacjami, zabiegami SPA i weekendowymi wyjazdami. Zainspiruj się tez naszymi propozycjami na prezenty dla narzeczonych z okazji zaręczyn, przeprowadzki lub ślubu.

Sprawdź, jakie prezenty przygotowaliśmy dla par>>

Prezent dla narzeczonych z okazji zaręczyn

Ogromnym zaskoczeniem dla znajomej pary może być świętowanie dnia ich zaręczyn. Może cała rodzina emocjonowała się, czy ona odpowie „TAK” i wspierała przyszłego pana młodego w wyborze idealnego pierścionka? A może bliskie grono jej przyjaciółek maczało palce w organizacji tej wyjątkowej chwili i teraz odczuwa pozytywne emocje związane ze szczęściem pary? Jaki prezent dla narzeczonych można wręczyć z okazji zaręczyn?

  • Podaruj pomysł na randkę – kolacja we dwoje, a może lunch na wysokości?

Idealnym upominkiem dla dwojga będzie voucher z pomysłem na romantyczną randkę. Narzeczeni mogą wybrać się do jednej z restauracji z Katalogu Marzeń. Do wyboru jest wiele miast i konkretnych lokalizacji z kuchnią z całego świata. Czymś szczególnym będzie też kolacja w ciemności lub odbywająca się na wysokości. 

Odkryj polecane przez nas rozkosze podniebienia i podaruj voucher na kolację lub degustację>>

  • Elegancki prezent dla narzeczonych – wieczór w teatrze 

Kolejnym prezentem dla narzeczonych w formie pomysłu na randkę może być wieczór w wybranym teatrze. To upominek, który ucieszy zakochanych, marzących o spokojnych chwilach tylko we dwoje oraz miłośników kultury i sztuki. Czymś wyjątkowym będzie połączenie spektaklu ze spotkaniem z aktorami.

  • Masaż lub relaks w grocie solnej dla dwojga – chwila relaksu przed ślubną gorączką

Przygotowania do zaręczyn, a później organizacja ślubu to bardzo stresujący czas, który będzie wymagał podejmowania szeregu decyzji oraz zmysłu logistycznego. Dlatego podaruj narzeczonym chwilę relaksu, np. podczas masażu dla dwojga, wizycie w grocie solnej czy kąpieli w winie lub piwie.

Poznaj prezenty dla ciała i ducha i wybierz upominek dla bliskich>>

  • Świętowanie w gronie przyjaciół – escape room i gokarty

Stanowicie bardzo zżytą paczkę przyjaciół i wspólnie obchodzicie wszelkie rocznice i ważne wydarzenia? Idealnym prezentem dla narzeczonych może być wyjście w większym gronie, np. czas spędzony w escape roomie lub na torze gokartowym. Katalog Marzeń organizuje również atrakcje dla grup.

Kreatywny pomysł na prezent dla narzeczonych – sesja fotograficzna dla par

Wiele par chce upamiętnić dzień zaręczyn w szczególny sposób, np. organizując sesję narzeczeńską. Będzie to więc idealny pomysł na prezent dla narzeczonych. Warto wybrać voucher otwarty, aby zakochani sami mogli zdecydować o terminie i wyglądzie sesji. Być może przed ślubem nie znajdą wolnego czasu, lub będą woleli zachować tego typu upominek na moment po zawarciu małżeństwa. W ten sposób zorganizują tak często wybieraną i organizowaną sesję poślubną. Do takiego prezentu możesz też dołączyć voucher umożliwiający zrobienie własnej fotoksiążki.

Sprawdź, jakie rodzaje sesji fotograficznych są dostępne w Katalogu Marzeń>>

Prezent dla narzeczonych do nowego domu

Jeśli zaręczyny wiążą się także z przeprowadzką do nowego domu lub wspólnym zamieszkaniem, dobrym pomysłem na prezent dla narzeczonych będzie dekoracja do domu lub jakiś element wyposażenia. Możesz zdecydować się na standardowy voucher otwarty czy upominek materialny, lub wybrać kreatywne warsztaty. Podczas nich zakochani będą mogli samodzielnie zrobić, m.in. las w słoiku, girlandę cotton balls, obraz z mchu, świece sojowe. Osoby lubiące prace ręczne ucieszy kurs wyplatania z wikliny lub stolarski.

Prezent dla narzeczonych – ułatwiamy przygotowania do ślubu

Wręczając prezent narzeczonym, możesz też wziąć udział w przygotowaniach ślubnych. W katalogu Marzeń znajdziesz m.in. voucher na naukę pierwszego tańca lub kursy taneczne. To idealny sprawdzian umiejętności i trening przed weselem. Jeśli chcesz obdarować przyjaciółkę, siostrę lub córkę, która właśnie się zaręczyła, możesz wykupić voucher na przygotowanie stylizacji ślubnej dla Panny Młodej. Jemu przydać się może personalizowana, szyta na miarę koszula lub garnitur.

Prezent dla narzeczonych z okazji ślubu

Szukasz prezentu dla narzeczonych, który wręczysz podczas ślubu? Chcesz wręczyć coś oryginalnego zamiast tradycyjnych kwiatów lub butelki wina? Zdecyduj się na upominek w postaci niezapomnianych przeżyć i romantycznych randek. Zainspiruj się naszym Katalogiem Marzeń i kilkoma propozycjami:

  • degustacja win i warsztaty z sommelierem

Elegancki i luksusowy prezent dla narzeczonych w każdym wieku. Ucieszy parę, która lubi wspólnie zdobywać wiedzę oraz odkrywać nowe smaki.

  • Niezapomniane przeżycia – lot widokowy, lot balonem lub rejs jachtem

Możesz wybrać spośród lotów widokowych nad Warszawą, Bydgoszczą, Kołobrzegiem, Łodzią, Tatrami, Toruniem oraz rejsu po Zatoce Gdańskiej i po Wiśle. W ten sposób podarujesz narzeczonym pomysł na romantyczne spędzenie czasu i relaks po ślubnej gorączce.

  • Skok ze spadochronem dla dwojga

Znajoma para chętnie podejmuje się nowych wyzwań i ciągle jest w ruchu? Dla aktywnych i żądnych przygód narzeczonych idealnym prezentem będzie skok ze spadochronem w tandemie. Skoro już decydują się na wspólne życie, nie przestraszy ich żaden ekstremalny wyczyn, którego dokonają wspólnie.

  • Weekend dla dwojga

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego na prezent dla narzeczonych z okazji ślubu? Podaruj im podróż poślubną, np. weekend w domku na wodzie, na plaży lub na drzewie. W Katalogu Marzeń znajdziesz też vouchery na wyjazd do SPA lub nietypowe noclegi, np. w koronach drzew i na wysokości. Jeśli para lubi sport, wybierz aktywny weekend we dwoje. Na narzeczonych będą czekać wybrane atrakcje takie jak np.: tenis, kajaki i rowery wodne, strzelnica, adrenalina park, kręgle, rowery, basen lub bilard, a nawet możliwość przejażdżki dorożką lub saniami.

Sprawdź, jakie weekendy i wycieczki na prezent możesz podarować najbliższym>>