Załadowano 10 z 10 dostępnych

Dlaczego warto wybrać jazdę Subaru na prezent?

Odpowiedź na to pytanie doskonale zna każdy, kto chociaż raz miał okazję siedzieć za kierownicą tego supersportowego auta. Silnik wyje, opony szurają po nawierzchni drogi albo toru wyścigowego, a Tobie pozostaje tylko cieszyć się z osiągania oszałamiających prędkości. Chciałbyś na własnej skórze poczuć, jak to jest być kierowcą rajdowym? W takim razie spraw sobie wyjątkowo prezent w postaci vouchera na jazdę Subaru. Możesz go też podarować swoim przyjaciołom i najbliższym, którzy na co dzień marzą o odrobinie szaleństwa, ale zwyczajnie brakuje im na to czasu.

Jazda Subaru na prezent to świetny pomysł, jeśli szukasz upominku, który na dobre zawróci w głowie i udowodni, że przysłowiowe „cztery kółka” to zabawa nie tylko dla mężczyzn. Pozwól swojej mamie, babci albo najlepszej przyjaciółce odkryć w sobie żyłkę rajdowca i na zbliżającą się okazję wybierz dla nich voucher na jazdę Subaru na prezent.

Jazda Subaru – jak to się właściwie zaczęło? Czyli kilka słów o historii

Przygoda japońskiej marki Subaru rozpoczęła się w 1953 roku. W języku polskim, słowo to oznacza Plejady, czyli wyjątkowe ciała niebieskie. Nie każdy wie, że to właśnie one zostały umieszczone w logo marki, widocznym dziś na każdym samochodzie. Legendarne auto Subaru 1500, będące pierwszym egzemplarzem, który wyjechał w fabryki, jest dziś prawdziwą perełką dla wszystkich fanów „czterech kółek” i stylu vintage. Ale dziś Subaru to także synonim elegancji i wygody, który konsekwentnie podbija międzynarodowe rynki. Właśnie dlatego przejazd Subaru to gwarancja, że podarowany przez Ciebie prezent będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Komu podarować jazdę Subaru w prezencie?

Odpowiedź brzmi: każdemu! Chcesz wręczyć niespodziankę, która na dobre zawróci w głowie fanom emocji? Wybierz jazdę Subaru Impreza! Szukasz pomysłu na prezent dla tych, którzy chcieliby się rozerwać i choć na chwilę zapomnieć o czekających na nich obowiązkach? A może święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, co podarować pod choinkę albo „na zajączka”? W każdej z tych sytuacji doskonale sprawdzi się szaleńcza jazda Subaru! Każdy, kogo obdarujesz takim voucherem z Katalogu Marzeń, poczuje najsilniejsze emocje na własnej skórze!

Jazda Subaru – pakiety i vouchery

W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdziesz zarówno vouchery na pojedyncze przejazdy, jak i całe pakiety pełne motoryzacyjnych przeżyć i emocji. Pakiet „Szybcy i wściekli” to 79 atrakcji dla moto-fanów w każdym wieku. Będą pościgi, wiatr we włosach i zapach palonej gumy. A to wszystko zapakowane w elegancką kopertę, która idealnie sprawdzi się jako prezent na ważną okazję. Wersja XXL zawiera jeszcze więcej propozycji, które  pewnością podbiją serce Twoich krewnych i znajomych. Jest wśród nich również jazda Subaru, po której obok tego sportowego auta trudno przejść obojętnie!

Innym pomysłem na prezent może okazać się jazda Subaru STI w wersji co-drive. Jeśli chciałbyś zaszczepić w najmłodszych członkach rodziny miłość do samochodów, ale obdarowani egzamin na prawo jazdy mają jeszcze przed sobą, możesz śmiało postawić na właśnie taki prezent. Fotel kierowcy zajmie doświadczony rajdowiec, a Twój bliski będzie mógł wziąć udział w całkowicie bezpiecznym, a jednocześnie naprawdę ekscytującym rajdzie samochodem marki Subaru.

Jazda Subaru na prezent – poczuj emocje związane z pościgiem

A może postawisz na najbardziej tradycyjną formę jazdy, jaką są emocjonujące pościgi? Jeśli taki właśnie jest Twój plan na prezent idealny, w Katalogu Marzeń możesz wybierać m.in. spośród pojedynków pomiędzy autami: Subaru Impreza i BMW M Power, legendarnym KTM X-Bow i Subaru STI, a także Porsche 911 Carrera, którego logo jest już prawdziwym symbolem motoryzacji z najwyższej półki. Bez względu na to, którą parę samochodów wybierzesz, obdarowaną osobę czekają emocje nie z tej ziemi!