Pomysł na życzenia biznesowe potrzebny od zaraz? Przygotowaliśmy dla Ciebie życzenia biznesowe na każdą okazję. Poniżej znajdziesz eleganckie życzenia dla pracownika od firmy, pomysły na firmowe życzenia świąteczne. A może potrzebne Ci życzenia dla klienta biznesowego? Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na życzenia dla szefa z okazji urodzin, biznesowe życzenia noworoczne, czy chcesz wyrazić podziękowanie za współpracę swojemu kontrahentowi — znajdź poniżej życzenia i skopiuj je jednym kliknięciem. Zaskocz pozytywnie obdarowanego i spraw, żeby radość na jego twarzy gościła jeszcze dłużej! :)

Pomysly na życzenia z okazji urodzin

Życzenia biznesowe

Życzenia dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Witaj na starcie nowego etapu Twojego zawodowego życia. Nadszedł czas, by zamienić kolejny numer ulubionej gazety na bilet ku wielkiej przygodzie. Poszybować wśród chmur i zdobywać szczyty górskie. Koniec z odkładaniem marzeń na później. Powitaj przygodę i ciesz się życiem!


Życzenia dla pracownika na urodziny

Happy birthday! Joyeux anniversaire! 100 lat, 100 lat!

W międzynarodowym środowisku, jak i w dobrze znanym teamie, będziemy dziś świętować Twoje urodziny z prawdziwym rozmachem. Odłóż na bok długopis, oderwij wzrok od komputera i wycisz telefon. Otwórz serce na przygodę, która czeka tuż za rogiem. Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!


Życzenia urodzinowe dla szefa

Szefie! Z okazji Twojego święta życzymy Ci tego, co najpotrzebniejsze: pokładów cierpliwości, inspirujących doświadczeń, czasu na odpoczynek oraz… Wygranej w grach liczbowych – tylko nie zapomnij o podwyżkach dla swojego zespołu! Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzymy Ci, drogi szefie, w dniu Twoich urodzin. 100 lat, doskonałej zabawy, a teraz przyszedł właśnie czas na… tort i toast!


Życzenia dla pracownika z okazji narodzin dziecka

Gratulacje z okazji wejścia w całkiem nową rolę!
Przed Tobą nowe wyzwania i mnóstwo radości. Wykorzystaj wspólne chwile na spełnianie marzeń i odkrywanie świata. Zapewniamy, że od teraz wszystko będzie inaczej! Dlatego pamiętaj też o sobie! Dziecko w Tobie również ma marzenia do spełnienia! Chwytaj chwile!


Świąteczne życzenia dla pracownika na Boże Narodzenie

Za oknami spadł już pierwszy śnieg, a na niebie skrzy się pierwsza gwiazdka. Nadszedł czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji życzymy Ci tego, na co zwykle zwyczajnie brakuje czasu. Lenistwa słodkiego, jak makowiec oblany lukrem. Rodzinnych wspomnień i baśni o świętym Mikołaju. Wspólnego śpiewania kole, które uniosą się wysoko do zimowego nieba oraz prezentów, które spełniają marzenia!


Świąteczne życzenia dla pracownika na Wielkanoc

Niech wraz z wiosną do życia obudzą się też uśpione przez zimę marzenia. Wielkanoc to piękny czas! A żeby nigdy nie zabrakło Ci siły i odwagi, i aby odjąć wielkanocnym świętom nieco tradycyjnej powagi, wręczamy Ci voucher na realizację marzeń. Zarezerwuj dogodny termin realizacji – zrobisz to nawet przy świątecznej sałatce! Dziel się radością, nie tylko od święta!


Noworoczne życzenia biznesowe

Zanim jeszcze stary rok się z nowym zamieni, a ciasto w piecu się zarumieni i goście wypełnią każdy zakątek domu – wręczamy Ci ten noworoczny prezent. W tym niewielkim voucherze znajdziesz sposób, aby spełnić każde swoje marzenie. Cokolwiek wybierzesz, niech radość Sylwestra rozbrzmiewa w całym nowym roku. Życzymy Ci jeszcze tego, aby nawet najbardziej szalone marzenie miało w sobie coś realnego!


Świąteczne życzenia dla klientów

Wyjątkowy Bożego Narodzenia to moment, w którym wielu z nas czeka na marzeń spełnienie. Życzymy Wam zatem wszystkiego, co zwykle trudno zmieścić w kalendarzu Marzyciela zabieganego. Więcej czasu dla siebie, wiary w siebie i uśmiechu, który przebije nawet najgrubszy mur. Nie będziemy już dłużej ani chwili czekać i Wesołych Świąt Wam hucznie życzymy, wierząc, że po Nowym Roku się zobaczymy!


Życzenia dla szefa uniwersalne

Wraz z nadejściem świąt Bożego Narodzenia, chcemy złożyć Ci, Szefie, najlepsze życzenia. Rodzinnego ciepła, co serca rozgrzewa, i najpiękniejszych kolęd, które z bliskimi w Wigilię się śpiewa. Aby marzenia w formie prezentów trafiły do Ciebie wraz z pierwszą gwiazdką na niebie. Przyjmij od całego zespołu najszczersze życzenia i na kolejnych spotkaniach w Nowym Roku do rychłego zobaczenia.


Świąteczne życzenia firmowe

Dziękujemy Wam, drodzy Pracownicy, za trud wkładany w codzienne obowiązki, dobre nastawienie i radość, dzięki której tworzymy wspaniały zespół. Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam najszczersze życzenia. Bądźcie zdrowi, radośni i na nowości przygotowani, a okres Bożego Narodzenia niech Wam upłynie w spokoju, cieple i bliskości z Waszymi przyjaciółmi i rodzinami. Wesołych Świąt!


Życzenia z okazji jubileuszu pracy

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w Twoim życiu”. To słynne powiedzenie doskonale podsumowuje XX lat naszej współpracy. Z tej okazji życzymy Ci wspaniałych relacji w zespole, nieograniczonych inspiracji, umysłu otwartego na nowości, a także czasu na zasłużony wypoczynek. Niech ten jubileusz będzie huczny i pełen emocji, bo zasługujesz na nie jak nikt inny!


Krótkie życzenia dla szefa

Drogi Szefie, z okazji ..., pragniemy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia i okazji do uśmiechu. Samych dobrych wiadomości i optymistycznych prognoz. Niech pomyślność w życiu zawodowym i prywatnym sprzyja Ci przez cały czas. Wielu słonecznych dni i kwitnącego biznesu!


Życzenia dla pracownika

Drogi …. z okazji … życzymy Ci, by każdy dzień spędzony w pracy był przyjemny i owocny. Satysfakcji i radości z dobrze wykonanej roboty, miłych chwil przy kawie i wesołych wspomnień. A w czasie wolnym, spełnienia nawet najbardziej szalonych marzeń!


Życzenia od firmy

Za tą kartką i marzeniem stoi zespół …, który tym małym gestem pragnie złożyć Ci życzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności we wszystkich sferach życia! Aby nigdy nie zabrakło Ci odwagi i mocy, by spełniać nawet najbardziej szalone marzenia!