Pomysł na życzenia biznesowe potrzebny od zaraz? Przygotowaliśmy dla Ciebie życzenia biznesowe na każdą okazję. Poniżej znajdziesz eleganckie życzenia dla pracownika od firmy, pomysły na firmowe życzenia świąteczne. A może potrzebne Ci życzenia dla klienta biznesowego? Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na życzenia dla szefa z okazji urodzin, biznesowe życzenia noworoczne, czy chcesz wyrazić podziękowanie za współpracę swojemu kontrahentowi — znajdź poniżej życzenia i skopiuj je jednym kliknięciem. Zaskocz pozytywnie obdarowanego i spraw, żeby radość na jego twarzy gościła jeszcze dłużej! :)

Pomysly na życzenia z okazji urodzin

Życzenia biznesowe

Życzenia dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Przed Tobą kolejny etap zawodowego życia – emerytura. Wraz z jej początkiem mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek:

 • Zamień kolejny numer dobrze znanej gazety na bilet ku wielkiej przygodzie
 • Zamiast spędzać czas w wygodnym fotelu, poszybuj wśród chmur na paralotni albo spadochronie
 • Postaw milowy krok za próg mieszkania i zdobądź szczyty gór (i marzeń)
 • Daj sobie czas na wszystko, co do tej porty musiałeś odłożyć na później. Niech ten okres będzie skrojony na miarę tak samo dobrze, jak Twoja ulubiona koszula/sukienka, która towarzyszy Ci od wielu lat.
A w spełnieniu tych i wszystkich innych pragnień pomogą Ci vouchery z Katalogu Marzeń. Trzymamy kciuki za wszystko, co sobie zaplanujesz!


Życzenia dla pracownika na urodziny

Happy birthday! Joyeux anniversaire! 100 lat, 100 lat!

Z okazji Twojego święta życzymy Ci wszystkiego, o czym tylko możesz zamarzyć. W międzynarodowym środowisku, jak i w dobrze znanym teamie, będziemy dziś świętować Twoje urodziny z prawdziwym rozmachem. Odłóż na bok długopis, zamknij na chwilę tabelki w Excelu i wycisz telefon, który od samego rana dzwoni niemal bez przerwy. Znajdź odrobinę czasu dla siebie, a wcześniej świętuj ten wyjątkowy dzień na Twój ulubiony sposób. Tych osiem godzin minie Ci naprawdę szybko, a potem przyjdzie czas na spełnienie nawet najbardziej szalonych marzeń. Kto wiem, być może w dniu Twojego święta czeka na Ciebie za rogiem coś naprawdę wyjątkowego…? Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!


Życzenia urodzinowe dla szefa

Szefie! Z okazji Twojego święta życzymy Ci tego, co najpotrzebniejsze:

 • Mnóstwa cierpliwości do nas, ale i do klientów – bo dobrze wiemy, jak bardzo potrafią zaskoczyć!
 • Kolejnych doświadczeń – bo nic nie rozwija tak, jak one. Zdobywajmy je wspólnie, przy okazji tworząc wyjątkowe wspomnienia
 • Czasu tylko dla siebie – dobrej kawy nigdy za dużo, a regeneracja należy się absolutnie każdemu
 • Wygranej w grach liczbowych – tylko nie zapomnij o podwyżkach dla swojego zespołu!
Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzymy Ci, drogi szefie, w dniu Twoich urodzin. 100 lat, doskonałej zabawy, a teraz przyszedł właśnie czas na… tort i toast!


Życzenia dla pracownika z okazji narodzin dziecka

Gratulacje z okazji wejścia w całkiem nową rolę!
Jesteśmy szczęśliwi, że możemy Ci towarzyszyć w tym ważnym i wyjątkowym dla Ciebie okresie. Wierzymy, że przekażesz swojej pociesze wszystko, co najlepsze! Od tej pory wspólnie spełniajcie marzenia i odkrywajcie otaczający Was świat. W rodzicielstwie nie zapominaj jednak również o sobie i śmiało spędzaj cenne chwile na odpoczynku. Przed Tobą niezapomniane chwile pełne miłości. Gratulacje i powodzenia!


Świąteczne życzenia dla pracownika na Boże Narodzenie

Za oknami spadł już pierwszy śnieg, a na czubku skrzy się pierwsza gwiazdka. To znak, że nadszedł czas Bożego Narodzenia. Z tej okazji życzymy Ci tego, na co na co dzień zwykle zwyczajnie brakuje czasu:

 • lenistwa słodkiego jak makowiec oblany lukrem albo sernik z rodzynkami,
 • rodzinnych wspomnień, które powrócą przy wspólnym stole niczym opowiadana w dzieciństwie baśń o świętym Mikołaju,
 • siły do wspólnego śpiewania kolęd, które uniosą się hen wysoko, wprost w zimowe niebo,
 • niezapomnianych prezentów, sprawiających prawdziwie dziecięcą radość i zachęcających do spełniania nawet najbardziej szalonych marzeń!


Świąteczne życzenia dla pracownika na Wielkanoc

Razem z wiosną, do życia budzą się też uśpione często przez jesień i zimę marzenia. Wielkanoc to najpiękniejszy czas, który zachęca do ich spełnienia i właśnie dlatego, razem z Wielkanocą, przychodzimy Ci, drogi Marzycielu, z pomocą! Żeby nigdy nie zabrakło Ci siły i odwagi, i aby odjąć wielkanocnym świętom nieco tradycyjnej powagi, wręczamy Ci voucher z niewielkim logo na okładce. Otwórz go i w kilka chwil zarezerwuj termin realizacji – zrobisz to nawet przy świątecznej sałatce! W wielkanocnym czasie życzymy Ci tego, abyś nigdy się nie nudził, a dzięki prezentom zawsze miał okazję spróbować czegoś całkiem nowego!


Noworoczne życzenia biznesowe

Zanim jeszcze stary rok się z nowym zamieni, a sylwestrowe ciasto w piecu się zarumieni i goście wypełnią każdy zakątek domu – wręczamy Ci ten noworoczny prezent, licząc, że pomoże dokonać przełomu. W tym niewielkim voucherze znajdziesz na to sposób, aby spędzić wyjątkowy czas w gronie bliskich osób. Możesz też spełnić marzenie o czasie dla siebie, który sprawi, że szybko poczujesz się jak w niebie. Cokolwiek wybierzesz, niech radość Sylwestra rozbrzmiewa w tym nowym roku jak doskonała orkiestra. A w noworocznym czasie życzymy Ci jeszcze tego, aby nawet najbardziej szalone marzenie miało w sobie coś realnego!


Świąteczne życzenia dla klientów

Wyjątkowy to czas – Boże Narodzenia, w którym wielu z nas czeka na marzeń spełnienie. I właśnie w tym czasie życzymy Wam wszystkiego, co na co dzień trudno zmieścić w kalendarzu Marzyciela zabieganego.

 • Więcej czasu dla siebie, bo zwykle go brak
 • Mniej powodów do złości i smutków (o tak!)
 • Wyobraźni, co sięgać pozwoli Wam chmur
 • I uśmiechu, bo ten szczery z łatwością przebije nawet najgrubszy mur.
A abyście na nudę nie mogli narzekać, nie będziemy już dłużej ani chwili czekać i Wesołych Świąt Wam hucznie życzymy, wierząc, że po Nowym Roku się zobaczymy!


Życzenia dla szefa uniwersalne

Wraz z nadejściem świąt Bożego Narodzenia, chcemy złożyć Ci, Szefie, najlepsze życzenia. Rodzinnego ciepła, co serca rozgrzewa, i najpiękniejszych kolęd, które z bliskimi w Wigilię się śpiewa. Słodkiego ciasta, pierwszej gwiazdki na niebie, a przede wszystkim tego, aby w Wigilię marzenia w formie upatrzonych prezentów trafiły do Ciebie. Życzymy Ci zatem, szefie, wesołych świąt, bo bez tego trudno wyobrazić sobie koniec grudnia – wyczekaną porę roku każdego człowieka zapracowanego! Przyjmij od całego zespołu najszczersze życzenia i na kolejnych spotkaniach w Nowym Roku do rychłego zobaczenia.


Świąteczne życzenia firmowe

Mamy nadzieję, że dla każdego z Was był to wspaniały rok. Dziękujemy Wam, drodzy Pracownicy, za trud wkładany w codzienną pracę, za dobre nastawienie i radość, dzięki której tworzymy naprawdę wspaniały zespół. Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć najszczersze, płynące z naszych rozmarzonych serce, życzenia. Bądźcie zdrowi, radośni i na nowości przygotowani, a okres Bożego Narodzenia niech Wam upłynie w spokoju, cieple i bliskości z Waszymi ukochanymi przyjaciółmi i rodzinami. Wesołych Świąt!


Życzenia z okazji jubileuszu pracy

„Znajdując pracę, którą lubisz, sprawisz, że już nigdy nie będziesz musiał pracować”. To słynne powiedzenie doskonale podsumowuje Te ostatnie XXX lat naszej współpracy. Dziś obchodzisz okrągły jubileusz aktywności zawodowej i właśnie z tego powodu chcielibyśmy Ci życzyć wszystkiego, co najcenniejsze:

 • wspaniałych znajomości, które, mamy nadzieję, zawarłeś z naszym zespołem,
 • nieograniczonych inspiracji, dzięki którym kolejne zadania staną się prawdziwą przyjemnością,
 • umysłu otwartego na nowości i podsuwającego rozwiązania, o których wcześniej nie słyszał świat,
 • Ale także czasu na zasłużony wypoczynek i „ładowanie akumulatorów”, bo bez niego trudno o wytrwałość taką, jak Twoja.
Niech ten jubileusz pracy będzie huczny i pełen emocji, bo zasługujesz na nie jak nikt inny!