POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 316 dostępnych

Najlepszy prezent na Wielkanoc

Wielkanoc wielu osobom kojarzy się nie tylko ze święceniem pokarmów czy Śmigusem-Dyngusem, ale również z nadejściem wiosny. Przyroda budzi się wtedy do życia, zima odchodzi, a jej miejsce zajmują coraz dłuższe i bardziej słoneczne dni, wypełnione zabawą. Chcąc sprawić, aby wielkanocny okres był naprawdę wyjątkowy dla Ciebie i twoich najbliższych, możesz z tej okazji wręczyć im ciekawy, symboliczny upominek. Z prezentów na Wielkanoc z pewnością ucieszą się dzieci, które zyskają szansę na wspaniałą zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli szukasz takiego prezentu na Wielkanoc, może zdecydujesz się na przygodę w parku rozrywki Energylandia dla całej rodziny? Wspólnym śmiechom i frajdzie nie będzie końca! Ale wielkanocne drobiazgi chętnie przyjmą również nieco starsi świąteczni goście.

Fajną propozycją prezentu „na zajączka” dla dorosłych może być na przykład degustacji whisky dla dwojga albo udziału w rajdzie motocrossowym. Każdy taki voucher z Katalogu Marzeń, to szansa na spełnienie mniejszego albo większego marzenia. A to właśnie w świętach liczy się najbardziej – aby sprawić bliskim radość i uczynić ten wspólny czas naprawdę niezapomnianym!

Pomysły na prezent wielkanocny dla chłopca

Mali chłopcy i nastolatkowie to prawdziwe wulkany energii! Trudno zatrzymać ich na dużej w jednym miejsc, wszędzie ich pełno, a swoim głośnym śmiechem i szalonymi pomysłami mogliby z powodzeniem obdzielić jeszcze kilkoro kolegów. Znalezienie idealnego prezentu na Wielkanoc dla chłopca nie jest zatem tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Ale spokojnie, w Katalogu Marzeń mamy wiele propozycji! Park linowy – przygoda na wysokości pozwoli im spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu i zmierzyć się z torami podniebnych przeszkód o różnej skali trudności. Po takiej aktywności nawet największy amator przygód będzie naprawdę usatysfakcjonowany. A jeśli szukasz prezentu wielkanocnego dla chłopca, który skrycie marzy o karierze alpinisty, pozwól mu postawić pierwsze kroki na drodze do osiągnięcia tego celu i jako prezent na Wielkanoc wręcz mu voucher na wspinaczkę na profesjonalnej ściance.

Prezenty na Wielkanoc dla dziewczynki

A może nadal szukasz idealnego prezentu na Wielkanoc dla dziewczynki? W takim razie pozwól jej wziąć udział w zajęciach, na których pozna całkiem nowe gatunki tańca. Wystarczy już odrobina ruchu i energetycznej muzyki, aby na twarzy każdej nastolatki pojawił się uśmiech! Młoda miłośniczka sportu ucieszy się również z prezentu wielkanocnego w formie vouchera na lekcję tenisa. Pod okiem doświadczonego instruktora będzie mogła nie tylko poznać tajniki tej emocjonującej gry, ale także nauczyć się kilku trików, znanych tylko zawodowcom z największych światowych kortów ziemnych i trawiastych. Ciekawym prezentem na Wielkanoc dla dziewczynki może też być zabawa na wrotkach, pełna niezapomnianych wrażeń i szalonych wyścigów na kółkach. Jeśli więc masz w rodzinie lub wśród przyjaciół dziewczynkę, której chciałbyś podarować prezent wielkanocny – nie wahaj się dłużej i znajdź go w Katalogu Marzeń!

Fajny prezent na Wielkanoc? Proszę bardzo!

Upominek „na zajączka” powinien być naprawdę fajny, co do tego nie ma wątpliwości. Ale jakie prezenty dać na Wielkanoc, aby tak się stało? Proponujemy obiad dla dwojga, jeśli szukasz prezentu na Wielkanoc dla rodziców albo pary przyjaciół. Wspólnie spędzony przy posiłku czas będzie dla nich bezcenny! Tajski masaż stóp to fajny prezent wielkanocny dla tych, którzy chcieliby przeżyć niezapomnianą przygodę z najdalszych krańców świata, bez konieczności pakowania, odbywania długiego lotu i nadawania bagażu. Po takim zabiegu bliskie ci osoby poczują się, jakby właśnie wróciły z egzotycznego urlopu. Fanom muzyki bez wątpienia spodoba się natomiast prezent wielkanocny w postaci karty podarunkowej eBilet. Dzięki niej nie ominie ich już żaden koncert!

Garść pomysłów na prezent wielkanocny dla dziecka

Na wielkanocne prezenty co roku najbardziej czekają najmłodsi – to pewne. Jeśli zatem szukasz prezentu na Wielkanoc dla dzieci, zamień czekoladowe zające na doskonałą zabawę. Paintball laserowy pozwoli młodszym i starczym pociechom wyszaleć się podczas drużynowych zmagań i wspólnie stawić czoła przygodzie. Gokarty dla całej rodziny to przepis na cudowny czas spędzony z najbliższymi, a do tego niezła dawka adrenaliny. W pakiecie „Dziecięce marzenia” znajdziesz natomiast 81 atrakcji dedykowanych właśnie chłopcom i dziewczynkom w różnym wieku. Z takimi prezentami na Wielkanoc o nudzie nie może być mowy!

Niezapomniany upominek wielkanocny dla przyjaciółki – emocje w kopercie

Odnajdź niezapomniany upominek wielkanocny dla przyjaciółki i podaruj jej emocje zamknięte w kolorowym voucherze. Lot motolotnią nad ujściem Warty i zapierające dech w piersiach widoki? Lekcja strzelania z łuku? A może rajd w stylu off road? Wszystko zależy od ciebie, ale jedno nie ulega wątpliwości: wielkanocny prezent dla przyjaciółki powinien być naprawdę niezapomniany i pełen uczuć!