POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 120 dostępnych

Urodzinowy prezent dla dziadka, czyli bilet na podróż w przeszłość

Urodziny to szczególny moment w życiu każdego z nas. Tego dnia niejednokrotnie wracamy myślami do wspomnień i minionych czasów. Twój dziadek z pewnością wiele przeżył, więc ma co wspominać. A gdyby tak móc oprócz życzeń wręczyć mu bilet na podróż… w czasie? Wizyta w Warszawie czasów PRL to nie tylko wspaniała niespodzianka dla osób, które pamiętają tamten okres, ale również sentymentalna wyprawa, którą dziadek może odbyć w towarzystwie wnucząt.
Taką podróż, trzeba odbywać z należytą pompą! Rozwiane włosy, najmodniejsze okulary, a do tego… samochód, za którym w PRLu wzdychał niejeden fan motoryzacji. Przejażdżka słynnym Fiatem 126p ulicami Warszawy z pewnością ucieszy Twojego dziadka i w dniu jego urodzin pozwoli mu znowu poczuć się, jakby miał 20 lat. Zapowiada się mega lans!

Upominek dla dziadka – urodziny na sportowo

Zapach prochu i huk wystrzałów – oto idealny sposób na spędzenie wystrzałowych urodzin! W tym dniu zabierz dziadka na strzelnicę i pozwól mu poczuć się niczym wyborowy snajper. Muszka, szczerbinka, nabój… Te terminy Twój dziadek zna nie od dziś. Do urodzinowego bukietu kwiatów dołóż w tym roku voucher na wizytę na strzelnicy i przekonaj się, że Twój dziadek jeszcze nie raz cię zaskoczy!

Podobną dawkę emocji zapewni jazda typu off road. Tu nie ma mowy o automatycznej skrzyni biegów czy wspomaganiu kierownicy. Liczą się tylko umiejętności i upór kierowcy. Emocji, jakie towarzyszą przejazdowi po specjalnie przygotowanym torze, nie można porównać z niczym innym, więc jeśli dziadek marzy, by zostać rajdowcem – spełnij to pragnienie i zobacz na jego twarzy najszczerszy uśmiech

Trafiony prezent dla dziadka na urodziny

A może Twój dziadek skrycie podziwia najwybitniejszy światowych golfistów? Jeśli tak, jako urodzinowy podarunek dla dziadka wybierz indywidualną lekcję gry w golfa. Elegancki strój, wielohektarowe, zielone przestrzenie usiane kolorowymi chorągiewkami… Brzmi jak bajka, prawda? Taki prezent na urodziny od wnucząt będzie dla każdego dziadka nie tylko miłą niespodzianką, ale przede wszystkim szansą na spróbowanie swoich sił w jednym z najbardziej elitarnych sportów na świecie. Tego dnia zafunduj dziadkowi odrobinę luksusu i pozwól mu poczuć sportowe emocje.

Pomysł na podarunki urodzinowe dla dziadka muzyka

A co kupić na urodziny dziadkowi, który uwielbia muzykę? W takim przypadku sprawdzi się zarówno karta podarunkowa eBilet, dzięki której Twój dziadek będzie mógł wziąć udział w wymarzonym koncercie, jak i udział w wieczorze hiszpańskim. Gorące latynoskie rytmy, aromatyczne czerwone wino, jednym słowem – prawdziwa fiesta! Nieważne, jakie pasje ma Twój dziadek – z okazji jego święta postaw na upominek pełen emocji i niezapomnianych przeżyć. Wybierając prezent na urodziny dla dziadka, zadbaj przy okazji, aby ten wieczór był dla niego naprawdę niezapomniany.

A jeśli szukasz upominków na urodziny dla pozostałych członków rodziny, zajrzyj tutaj.

\

Potrzebujesz więcej inspiracji urodzinowych na prezent dla Dziadka? Odpowiedź znajdziesz w artykule "Prezent dla Seniora", zapraszamy!