POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 274 dostępnych

10 marca — święto wszystkich mężczyzn

Mężczyźni to prawdziwi wojownicy, którzy bez wahania podejmują się zadań pozornie niemożliwych. Są doskonałym wsparciem w trudnych chwilach, opanowują nawet najbardziej podbramkowe sytuacje, a to wszystko jeszcze przed pierwszą poranną kawą. Ojcowie, bracia, dziadkowie, przyjaciele – w Dniu Mężczyzn każdy z nich zasługuje na naprawdę niezwykły prezent. Może będzie to męski relaks w salonie SPA? A może, jako prezent na dzień mężczyzn, postawisz raczej na spotkanie z idolem albo sportowy wycisk na siłowni? Pomysłów jest naprawdę wiele. Ważne, żeby otrzymując prezent z okazji Dnia Mężczyzn, na twarzy ważnego dla ciebie faceta zagościł szeroki uśmiech. Oto kilka propozycji męskich prezentów!

Sportowe prezenty na Dzień Mężczyzn

Pościgi, walka z samym sobą, przekraczanie granic – oto co mężczyźni kochają ponad wszystko! Właśnie dlatego, jeśli zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Mężczyzn podarować ukochanemu facetowi, postaw na sportowy wycisk. Podczas wizyty na strzelnicy on będzie mógł sprawdzić się w roli prawdziwego snajpera. A może jako prezent na Dzień Mężczyzn wybierzesz lekcję bilardu lub wręczysz wejście na kurs nurkowania albo wakeboardingu? Sportowe prezenty na Dzień Mężczyzn to najlepszy sposób, aby pomóc mu rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Ciekawą opcją podarunku z okazji Dnia Mężczyzn jest również jazda bolidem Ariel Atom, podczas której kierowca nie tylko osiągnie zawrotne prędkości na profesjonalnym torze, ale też będzie mógł poćwiczyć refleks i szybkość podejmowania decyzji. Taki aktywny prezent na Dzień Mężczyzn to propozycja dla facetów każdym wieku. Jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać dla chłopaka, może po prostu zabierz go na wspólną potyczkę w laserowym paintballu? Emocji z pewnością nie zabraknie, a do tego, kto wie – być może odkryjecie wspólną pasję?

Prezenty dla wSPAniałych mężczyzn

Każdemu chłopakowi przyda się czasem odrobina relaksu. Czas dla siebie, brak natłoku myśli, a do tego zabiegi dostosowane idealnie do potrzeb męskiej skóry. Jeśli szukasz właśnie takie prezentu na Dzień Mężczyzn pełnego odpoczynku, postaw na przykład na seans w kapsule odpływowej. Już jedna sesja floatingu pozwala rozluźnić mięśnie i zresetować zmęczony codziennymi wyzwaniami umysł.

Szukasz pomysłu na prezent na Dzień Mężczyzn dla miłośnika piwa? Kąpiel piwna sprawdzi się tu wprost doskonale! Połączenie chmielowego aromatu z kojącym wpływem pozostałych składników na skórę i mięśnie, to przepis na relaks idealny. Po takiej kąpieli, obdarowaniu voucherem mężczyźni będą wypoczęci i pełni sił do pokonywania kolejnych wyzwań. Takiego zabiegu nie powstydziłby się żaden supermężczyzna!

Idealny prezent na Dzień Mężczyzny

Wielu mężczyzn szczególną uwagę poświęca też swoim samochodom. Jeśli więc chcesz podarować prezent na Dzień Mężczyzn chłopakowi, który uwielbia swoje auto, wybierz kompleksowy zabieg SPA detailingu. Po takim zabiegu jego auto będzie doskonale odświeżone i lśniące, a on sam poczuje się dzięki temu, jak posiadacz najlepszej maszyny w mieście. Błyszczący lakier, pachnąca tapicerka, gruntowny przegląd mechanizmu ukrytego pod maską… - to wszystko i wiele więcej zmieści ten prezent na Dzień Mężczyzn ukryty w niewielkiej kopercie.

Kulinarny prezent na Dzień Mężczyzn

Prezent na Dzień Mężczyzn dla kolegi, który marzy o podróży w przestworzach? Proszę bardzo! Szalony lot paralotnią, podczas którego on będzie mógł podziwiać zapierające dech w piersiach widoki z naprawdę dużej wysokości. A może czas spędzony na pokładzie szybowca, który unosi się tylko dzięki korytarzom powietrznym? Wybór jest naprawdę szeroki!

Jeśli natomiast szukasz prezentu na Dzień Mężczyzn dla chłopaka, który marzy o lataniu, ale dopiero zaczyna swoją przygodę, postaw raczej na wizytę w tunelu aerodynamicznym. Już krótka lekcja pozwoli mu poznać tajniki skoku ze spadochronem i poczuć się tak, jakby na dobre oderwał stopy od ziemi. Po takim prezencie na Dzień Mężczyzn każdy facet na pewno będzie ci wdzięczny!