BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
(111 opinii) od 29 zł od 25 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Gokarty dla dzieci
(78 opinii) od 29 zł
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 39 zł
Przygoda w parku rozrywki
(4 opinie) od 59 zł
Strzelanie dla nastolatków
(36 opinii) od 95 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł
Crazy Carts
(9 opinii) od 49 zł od 42 zł
Teatr dla dzieci
od 100 zł
Przygoda w Parku Trampolin
od 25 zł od 21 zł
Zwiedzanie Muzeum Światła
(2 opinie) od 69 zł
Rodzinne spotkanie z Alpaką
(6 opinii) od 159 zł
Wstęp do świata klocków
(4 opinie) od 79 zł
Nauka jazdy konnej dla dzieci
(7 opinii) od 99 zł
Rodzinne warsztaty cukierkowe
(5 opinii) od 65 zł
Paintball laserowy dla dzieci
(3 opinie) od 65 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 46 dostępnych

Muzyczne prezenty dla chłopca na Dzień Dziecka

Masz w domu małego muzyka, który całe dnie najchętniej śpiewałby przed wymyśloną publicznością? Wieczorne koncerty dla całej rodziny to w waszym domu mała tradycja? W takim razie mamy upominki idealne! Prezentem dla chłopca, który interesuje się muzyką, może być na przykład lekcja gry na gitarze lub saksofonie. A może on woli rytmy disco i chciałby choć raz stanąć za profesjonalną konsoletą? Nic prostszego! Pozwól mu zostać DJem i razem rozkręćcie najlepszą imprezę w mieście!

W Katalogu Marzeń znajdą też młodzi miłośnicy Ringo Starra. Pamiętasz film „To właśnie miłość”, w którym młody Sam uparcie ćwiczył swoje partie do świątecznego koncertu w szkole? Jeśli twoje dziecko, podobnie jak on, całe dnie spędza wybijając rytm, spełnij jego muzyczne marzenie. Jako prezent na Dzień Dziecka dla chłopca, który uwielbia muzykę, wybierz naukę gry na perkusji. Z pewnością go zaskoczysz!

Sportowe prezenty na Dzień Dziecka

Mali chłopcy to bardzo często prawdziwe wulkany energii. Wszędzie ich pełno, a swoją energią spokojnie mogliby obdzielić kilka elektrowni. Jeśli szukasz prezentu na Dzień Dziecka dla chłopca, który nie usiedzi w jednym miejscu ani minuty, zdecyduj się na prezenty o tematyce sportowej. Flyboard dla dzieci to prawdziwa wodna przygoda pod okiem doświadczonych instruktorów. Z okazji Dnia Dziecka, możesz też zafundować swojemu synowi, wnukowi lub bratu przygodę nie z tej ziemi. Naprawdę! Wybierając lekcję nurkowania dla dzieci pozwolisz aby, najmłodsi zanurzyli się w podwodnym świecie pełnym tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Amatorów sportu zadowoli także możliwość wspinaczki na profesjonalnej ściance. Kilka metrów nad ziemią można się poczuć naprawdę beztrosko, więc taki prezent dla chłopca na Dzień Dziecka to doskonały wybór.

A może twoje dziecko marzy, aby poznać tajniki jazdy na longboardzie? Ta modna ostatnio dyscyplina to sprawdzian równowagi, ale również okazja, aby poczuć wiatr we włosach. Rekord Guinnessa w jeździe na tej, dłużej niż tradycyjna deskorolka, desce wynosi aż 130 km/h. Ale spokojnie, o bezpieczeństwo chłopca zadba zespół wykwalifikowanych trenerów.

Multimedialne prezenty dla chłopca

Coraz częściej, internet i pozostałe multimedia towarzyszą naszym dzieciom od najmłodszych lat. Warto więc, aby młodzi ludzie poznali tajniki sieci, nauczyli się w niej poruszać i ją wykorzystywać. Ciekawym prezentem na Dzień Dziecka dla chłopca, który w przyszłości chciałby zaistnieć w internecie, może być wizyta w Akademii Youtubera dla dzieci. Pod okiem, chłopiec dowie się, w jaki sposób założyć własny kanał w internecie, a także, na co zwrócić uwagę, nagrywając krótkie filmiki. Wybierając taki prezent dla chłopca na Dzień Dziecka, pokażesz mu świat Youtube’a od kuchni i być może obudzisz w nim ducha małego filmowca? Na miłośników nowoczesnych technologii czekają też wizyta w kinie 7D i wirtualny wyścig motoryzacyjny. Połączenie emocji ze światem filmu i gier to doskonały przepis na idealny upominek dla pociechy na Dzień Dziecka.

A może pragniesz, aby Twoje dziecko złapało naukowego bakcyla? W specjalnym artykule "Poznaj Najciekawsze Atrakcje Edukacyjne" opowiadamy o tym, co warto robić po szkole.