Załadowano 10 z 10 dostępnych

Loty w symulatorze – dla małych i dużych

Symulator lotu samolotem to specjalna maszyna, której zadaniem jest imitowanie warunków panujących na co dzień w kabinie pilota. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba już za każdym razem unosić się w powietrzu. Aby trenować sprawność i szybkość reakcji wystarczy wejść do wnętrza symulatora i już po chwili można cieszyć się emocjami nie z tej ziemi.

Jednak symulator lotu samolotem to atrakcja przeznaczona nie tylko dla profesjonalnych i doświadczonych pilotów. Dziś, dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń, może z niej skorzystać każdy miłośnik lotnictwa i adrenaliny. Wybierając taki prezent, dajesz swoim najbliższym szansę na to, aby zasiedli za sterami Airbusa A320.

Poszczególne symulatory lotu różnią się od siebie, ale jeśli szukasz nieco bardziej przyziemnej formy rozrywki, możesz też wybrać emocje w symulatorze rajdowym. Tym razem wcielisz się w rolę kierowcy wyścigowego i na własnej skórze poczujesz, jakie emocje towarzyszą osobom prowadzącym auta na torach.

Kurs pilotażu – pierwszy krok ku spełnieniu marzeń

Tym, którzy marzą, aby naprawdę oderwać się od Ziemi, z pewnością przypadnie do gustu któryś z kursów pilotażu. Do wyboru jest naprawdę wiele maszyn, z których każda gwarantuje niezapomniane przeżycia. Podczas pierwszego kursu pilotażu wiatrakowca poznasz każdy zakamarek tej maszyny i nauczysz się podstaw sterowania. Pierwszy kurs pilotażu na maszynie typu Cessna lub Tecnam to natomiast okazja do sprawdzenia się w roli studenta szkoły lotniczej. Taki kurs trwa, w zależności od wybranego wariantu, od 30 minut do aż 4 godzin. Z pewnością wystarczy więc czasu na to, aby na dobre pokochać latanie i móc cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Zostań operatorem drona…

… I spraw, że marzenie z dzieciństwa stanie się rzeczywistością. W kilka chwil poznasz zasady sterowania tą niewielką, ale wyjątkowo szybką maszyną, która dziś jest wykorzystywana w naprawdę wielu dziedzinach. Nauka latania dronem tylko z pozoru wydaje się łatwa, ale każdy, kto miał okazję spróbować jej choć przez moment, wie, że to sport wymagający nie tylko zwinności.

We Wrocławiu, Warszawie i Gliwicach będzie można przekonać się o tym osobiście. Wystarczy odwiedzić któryś z tamtejszych aeroklubów lub klubów modelarskich. Wszystko zaczyna się od pionowego startu, który w dla większości maszyn latających jest całkowicie nieosiągalna. Potem można już ćwiczyć nawet najtrudniejsze ewolucje i docierać dronem do najbardziej nieoczywistych miejsc. Wystarczy tylko wziąć udział w lekcji sterowania dronem.

Spróbuj swoich sił w nowym sporcie, wykorzystaj voucher z Katalogu Marzeń i… zostań operatorem drona!

Symulator lotu w Warszawie, kurs pilotażu drona i o wiele więcej

Nie wiesz, jaki prezent wybrać dla miłośnika bujania w obłokach? W takim razie postaw na Pakiet Podniebna Przygoda i daj ważnej dla Ciebie osobie możliwość niemal nieograniczonego wyboru. W niewielkiej kopercie czeka 197 atrakcji do zrealizowania na terenie całego kraju.

Nie zabraknie propozycji dla małych i dużych, a Ty oszczędzisz czas niezbędny na poszukiwanie prezentu, który będzie strzałem w dziesiątkę. Czy może być lepiej?