Załadowano 11 z 11 dostępnych

Vouchery na wielkie wyjścia – muzeum i koncert

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla miłośników kultury i sztuki albo sam jesteś wielkim fanem artystycznych nowości, koniecznie wypróbuj jeden z naszych voucherów. Są wśród nich na przykład karty podarunkowe stworzone wspólnie z portalem eWejściówki.pl. Niewielkie, kolorowe bilety umożliwią Tobie i Twoim najbliższym odwiedzenie słynnych i tłumnie oglądanych muzealnych wystaw albo udział w niezapomnianych, pełnych świetnej zabawy koncertach z ewejściówki.pl największych gwiazd.

Wyjście do muzeum z ewejściówki.pl może się okazać początkiem wyjątkowej pasji albo okazją do poznania najnowszych artystycznych trendów. Wybierając się na koncert, obdarowana osoba pozna natomiast atmosferę panującą podczas muzycznego show i z bliska przyjrzy się ulubionym wykonawcom. Alternatywą może być kupon z portalu eBilet.pl, który również otworzy drzwi na niejedno kultowe wydarzenie. Czy można wyobrazić sobie lepszy upominek dla miłośnika dźwięków? Z pewnością nie!

Bądź artystą – stwórz własny film

A może wiesz, że ważne dla Ciebie osoby chciałyby w sztuce pójść o krok dalej i spróbować swoich sił w jej tworzeniu? Z Katalogiem Marzeń nic nie jest niemożliwe! Wystarczy, że z internetowego sklepu wybierzesz voucher na tworzenie własnego filmu albo nagrywanie płyty w profesjonalnym studio muzycznym. W obu przypadkach obdarowany pozna tajniki pracy artysty i na własnej skórze przekona się, jak wiele pracy potrzeba, aby samodzielnie stworzyć prawdziwe dzieło.

Chcąc zaskoczyć przyjaciółkę lub rodziców niezwykłym, unikatowym prezentem urodzinowym, możesz wykorzystać voucher na tworzenie filmu urodzinowego i podarować im coś od siebie.

Krok na drodze do kariery – warsztaty aktorskie

Początki zawsze są trudne, a aby pasja mogła przerodzić się w zawód i sposób na życie często potrzeba mnóstwa uporu i wytrwałości. W osiągnięciu tego celu może jednak pomóc wsparcie profesjonalistów i udział w wyjątkowych zajęciach, podczas których nadarzy się okazja do rozwinięcia talentu. Właśnie takie są warsztaty aktorskie, na które voucher znajdziesz w Katalogu Marzeń.

Podczas ich trwania, obdarowany spotka się z największymi gwiazdami polskiej sceny i ekranu, które przybliżą mu tajemnice zawodu aktora. Jak pracować z głosem? Co sprawia, że aktorzy są doskonale słyszalni ze sceny nawet w ostatnich rzędach widowni i to bez mikrofonu? Dlaczego warto czytać teksty na głos, stojąc przed lustrem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z pewnością poznają wszyscy uczestnicy warsztatów aktorskich.

Zabawa dla wielu pokoleń – stwórzcie rodzinnego audiobooka

Doskonałym pomysłem na muzyczno-książkowy prezent dla całej rodziny będzie wizyta w studio nagraniowym, gdzie powstanie wyjątkowy familijny audiobook. Każdy z zaproszonych wcieli się w jedną z ról, a potem wspólnie ożywicie wybraną historię. Komedia pomyłek? Powieść detektywistyczna? A może bajka dla najmłodszych? Decyzja należy do Was, ale w Katalogu Marzeń mamy pewność, że każdy wybór zaowocuje naprawdę niecodziennym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną.