BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(150 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
(52 opinii) od 79 zł od 71 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Skok na poduchę kaskaderską - Stunt Jump
(2 opinie) od 30 zł od 27 zł
Wahadło - przygoda na wysokości
(7 opinii) od 79 zł od 71 zł
Tyrolka - przygoda na wysokości
(8 opinii) od 29 zł od 25 zł
Skok Atrium Dive
(5 opinii) od 119 zł od 113 zł
Skok na bungee dla dwojga
(15 opinii) od 559 zł
Nocleg na wysokości
(2 opinie) 1 599 zł
Przygody na wysokości - pakiet extreme
(5 opinii) od 199 zł od 189 zł
NOWOŚĆ
Nocny skok - dream jump

Załadowano 24 z 24 dostępnych

Wizyta w tunelu aerodynamicznym

Marzysz o karierze pilota? Chcesz poczuć się dokładnie tak, jak profesjonalni spadochroniarze? Przekonać, jakie emocje towarzyszyły wszystkim, którzy wyskakiwali z pokładu samolotu i już po chwili rozkładali nad sobą olbrzymią czaszę spadochronu? Teraz nie musisz już wznosić się kilkaset metrów nad ziemię, aby poczuć to wszystko. Wystarczy, że odwiedzisz tunel aerodynamiczny i spróbujesz swoich sił w starciu z tą maszyną.

Ubrany w profesjonalny kombinezon i kask, każdy poczuje się jak doświadczony skoczek spadochronowy. Uczucie towarzyszące swobodnemu lotowi trudno porównać z czymkolwiek innym, dlatego decydując się zrealizować taki voucher albo podarować go bliskim, masz pewność, że Twój prezent będzie niepowtarzalny.

Voucher do tunelu aerodynamicznego to prezent, który spodoba się małym i dużym amatorom przygód. Jeśli już niebawem planujesz wykonać skok ze spadochronem, najpierw poznaj towarzyszące mu emocje w tunelu aerodynamicznym i doświadcz swobodnego lotu.

Park linowy – solo i we dwoje

To miejsce jest jak wyjęte z bajki o szalonym konstruktorze. Setki metrów lin, kolorowe kładki, naprawdę szybkie tyrolki… W parku linowym nikt nie będzie się nudził! Bez obaw możesz tam zorganizować niezapomnianą randkę z ukochaną osobą albo spędzić pełen emocji dzień w towarzystwie najlepszej przyjaciółki.

Przygoda na wysokości dla dwojga to voucher, który jest gwarancja doskonałej zabawy. Kilka godzin spędzonych na pokonywaniu podniebnych przeszkód pozwoli się zmęczyć i dotlenić mózg. Ilość wytworzonej podczas takiej zabawy adrenaliny to okazja do przypomnienia sobie, jak wiele radości przysparzało nam kiedyś spędzanie czasu pod gołym niebem.

W parku linowym są do wyboru trasy o naprawdę różnych poziomach trudności, dzięki czemu taki voucher na przygodę na wysokości to świetna propozycja dla całej rodziny. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi szykuje się familijny weekend?

Skok na bungee – emocjonująca klasyka

Ten sport ekstremalny znają chyba wszyscy miłośnicy silnych emocji i wysokich lotów. Skok na bungee to prawdziwa klasyka, która od lat dostarcza okazja do świetnej zabawy. Jednak w Katalogu Marzeń znajdziesz też skok na bungee dla dwojga, dzięki któremu przeżyjesz to wszystko w towarzystwie ważnej dla Ciebie osoby.

Innym pomysłem, który pozwoli spełnić marzenia, jest skok na bungee z rejestracją video. Wszystko, czego Ty albo obdarowana osoba doświadczycie podczas lotu, zostanie zarejestrowane w formie filmu. Dzięki temu będzie można wrócić do tych emocji w dowolnej chwili i odświeżyć sobie realizację vouchera niezliczoną ilość razy.

Emocje na 101% - wahadło i coś więcej

Chcących przeżyć jeszcze więcej zadowoli lot szybowcem albo skok na poduchę kaskaderską. Takich atrakcji nie doświadcza się na co dzień, dlatego okazja do wcielenia się rolę profesjonalnego kaskadera będzie prezentem nie z tej Ziemi. Wręcz go ważnym dla Ciebie osobom albo ciesz się nim sam i w ten sposób spełnij najbardziej szalone marzenia.