POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 101 dostępnych

Dzień Dziecka – skąd się wywodzi?

Pomysł na organizację Międzynarodowego Dnia Dziecka narodził się w 1954 roku. Od tamtej pory to jedno z najbardziej radosnych i pełnych energii świąt w kalendarzu wielu krajów. Pomysłodawcą Międzynarodowego Dnia Dziecka była Organizacja Narodów Zjednoczonych. I choć w poszczególnych częściach świata dzień ten obchodzony jest w różnych momentach roku, w Polsce przyjęło się, że dzieci świętują 1 czerwca.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszym kraju organizowane są różnorodne festyny, konkursy i atrakcje, wśród których jedną z najciekawszych z pewnością są obrady Sejmu Dzieci Młodzieży. Poza tym, 1 czerwca to także okazja do podarowania najmłodszych upominków, których na długo nie zapomną. Może jednak w tym roku, zamiast przedmiotów, postawisz raczej na vouchery spełniające marzenia? Takie prezenty na Dzień Dziecka będą miały w sobie naprawdę dużo emocji!

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla chłopca

Wybór prezentu na Dzień Dziecka dla chłopca nie jest łatwy, dlatego speszymy z pomocą. Miłośnikowi aktywności fizycznej polecamy voucher na wstęp do parku trampolin AIRO, w którym wyszaleje się i spożytkuje nadmiar energii. Prezentem dla chłopca w wieku 12 lat może być na przykład wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości. Takim upominkiem nie pogardzi żaden fan gier komputerowych, a rozgrywka w VR to coś znacznie lepszego niż tradycyjne siedzenie przed komputerem!

Jeśli jesteś młodym rodzicem i marzysz, aby mieć w rodzinnym albumie wyjątkowe zdjęcia swojej pociechy, jako prezent na Dzień Dziecka dla małego chłopca wybierz profesjonalną sesję zdjęciową dla dzieci. Piękne krajobrazy albo wizyta w studio, a do tego Twój maluch w roli głównej. Taki upominek to pamiątka na lata!

Garść propozycji prezentów na Dzień Dziecka dla dziewczynki

Kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka dla dziewczynki muszą być różowe? Nic bardziej mylnego! Wybierz spośród naprawdę wielu propozycji upominków, dzięki którym ona będzie mogła rozwijać swoje pasje. Nauka jazdy na deskorolce powoli poczuć się niczym prawdziwy skate, a podczas geocachingu i wizyty w Krainie Wygasłych Wulkanów, każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwa podróżniczka.

Twoja córka, siostra albo koleżanka marzy, aby w przyszłości zostać słynnym cukiernikiem? W takim razie, jako prezent z okazji Dnia Dziecka, podaruj jej voucher na udział w słodkich warsztatach wraz z opiekunem. Gwarantujemy, że będzie zachwycone!

Na co zwrócić uwagę, wybierając prezent na Dzień Dziecka?

Z pewnością na to, aby wybrany przez nas upominek był możliwie jak najbardziej spersonalizowany. Twoje dziecko interesuje się motoryzacją? W takim razie wybierz voucher do Akademii Driftingu Crazy Carts. Młodsza siostra najchętniej spędza czas w towarzystwie zwierząt? Spacer z alpaką w Poznaniu lub Warszawie będzie dla niej prawdziwym spełnieniem marzeń! Jeśli natomiast szukasz idealnego prezentu na Dzień Dziecka dla młodego fana książek, zdecyduj się na przykład na dostęp do biblioteki audiobooków i e-booków bez limitu i pozwól małemu czytelnikowi odkrywać świat literatury bez ograniczeń.

Ważne też, aby prezent na Dzień Dziecka był pełen emocji i uczuć. Przypomnij najmłodszym członkom rodziny, jak bardzo są dla Ciebie ważni i w tym szczególnym dniu pozwól im cieszyć się możliwością spędzenia czasu z rodziną. W Katalogu Marzeń wierzymy, że zabawa z najbliższymi to najlepszy prezent na Dzień Dziecka, jaki można otrzymać!

Szukasz inspiracji? Oto przykłady prezentów na Dzień Dziecka dla nastolatków

Nie każdy pamięta, że na upominki z okazji Dnia Dziecka po cichu liczą również nieco starsi. W Katalogu Marzeń mamy wiele pomysłów na prezenty na Dzień Dziecka dla nastolatków. Rozgrywka paintballowa dla czteroosobowej grupy znajomych będzie idealny, jeśli Twój syn albo córka uwielbiają przygody. Wizyta w Escape Roomie Junior może zaś stać się niepowtarzalną okazją do tego, aby spędzić odrobinę czasu całą rodziną, świetnie się przy tym bawiąc!