BESTSELLER
Lot szybowcem
(888 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1945 opinii) 179 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(666 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(894 opinii) 79 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(333 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(245 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego: Adrenalina i Relaks
BESTSELLER
Degustacja whisky
(324 opinii) od 149 zł
Lot samolotem nad Wrocławiem
(7 opinii) od 449 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Lot motolotnią
(287 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
Wieczór w teatrze
(48 opinii) od 50 zł
Lot awionetką
(80 opinii) od 199 zł
Lot odrzutowcem
(7 opinii) od 9 500 zł
Lot widokowy samolotem Cessna
(90 opinii) od 299 zł
Poznaj nurkowanie
(71 opinii) od 119 zł
Grota solna - karnet
(26 opinii) od 59 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 141 dostępnych

Pomysł na prezent dla teścia na urodziny

Dzień urodzin jest naprawdę wyjątkowy w kalendarzu każdego z nas. Młodsi czy starsi, wszyscy czekamy na niego z podobną ekscytacją. A jeśli dodać do tego prezenty urodzinowe, wyczekiwane i trafione w dziesiątkę – sprawa staje się oczywista. Takich urodzin spędzonych z najbliższymi nie zapomina się na długo! Jaki prezent dla teścia na urodziny wybrać, aby solenizant poczuł się naprawdę wyjątkowo? Może zdecydujesz się na degustację wina z sommelierem? W ten sposób obdarowany będzie mógł spróbować wielu różnych gatunków wina i przekonać się, który z nich zyska jego największą aprobatę. Poza tym, degustacja wina pod okiem sommeliera to także okazja do zdobycia teoretycznej wiedzy na temat historii powstawania wina i uprawy winorośli. Nie każdy wie, że ta aktywność doskonale znana była już starożytnym Grekom i Rzymianom, którzy w swojej mitologii mieli nawet specjalne bóstwo poświęcone właśnie winu!

Innym ciekawym prezentem dla teścia na urodziny może stać się degustacja whisky. Znawcy tego trunku chętnie podzielą się z uczestnikami kursu swoją wiedzą i pomogą wybrać ulubiony gatunek.

Garść inspiracji prezentowych dla teścia na święta

Wybierając prezent dla teścia na święta, warto postawić na unikatowość i nowoczesność w jednym. Obie te cechy ma w sobie voucher na nieograniczony dostęp do biblioteki audiobooków i e-booków, który możesz podarować swojemu bliskiemu pod choinkę. W ten prosty sposób, Twój ukochany teść zyska szansę na zanurzenie się w krainie wyobraźni i podążać tropem złoczyńców albo rozwiązywać zagadki z najbardziej znanymi detektywami. Historii wartych poznania jest naprawdę sporo!

Elektroniczne książki mają tę istotną przewagę nad tradycyjnymi, że mieszczą się niemal wszędzie i w zasadzie nie obciążają bagażu. Jeśli zatem chcesz wybrać prezent dla teścia na święta, który on będzie mógł mieć zawsze przy sobie – voucher na audiobooki i e-booki to wybór idealny.

Prezent dla teścia, który chciałby poczuć wielkie emocje

Niezwykłe mocje to kwintesencja wszystkich voucherów z Katalogu Marzeń. Ale jeśli Twój teść zdradza szczególne zamiłowanie do adrenaliny, powinieneś mu wręczyć coś naprawdę spektakularnego. Takim prezentem dla teścia może się okazać lot awionetką. Ta niewielka maszyna latająca z oszałamiającą szybkością wznosi się ponad powierzchnię ziemi, gwarantując jej pasażerom niezapomniane widoki. Poza samym rejsem, w skład tego prezentu dla teścia wejdzie również krótkie szkolenie teoretyczne, przeprowadzone jeszcze na ziemi przez wykwalifikowanego pilota. Bez wątpienia odpowie on na wszystkie pytania przyszłego pasażera i sprawi, że wybrany przez Ciebie prezent dla teścia okaże się naprawdę nietuzinkowy.

Szukając pełnego emocji upominku, możesz też zdecydować się na skok ze spadochronem. Swobodne spadanie, a potem łagodne opadanie pośród chmur – podczas tej aktywności nie sposób nie cieszyć się jak dziecko! Twój teść będzie zachwycony!

Sportowe prezenty dla teścia na każdą okazję

Jeżeli Twój teść to fan sportu, podaruj mu prezent pełen aktywności. Może zdecydujesz się na profesjonalną lekcję golfa, podczas której obdarowany zaznajomi się z podstawami tej gry? Pobyt na świeżym powietrzu i kontakt z innymi uczestnikami rozgrywki z pewnością wprawią go w wyśmienity nastrój, a o to przecież chodzi we wręczanych prezentach. Innym upominkiem sportowym dla teścia jest też na przykład wizyta na strzelnicy sportowej. Duma z oddania serii celnych strzałów to uczucie, które trudno porównać z czymkolwiek innym.

Jaki prezent wybrać dla teścia na imieniny?

Nie wiesz, jaki prezent dla teścia na imieniny wybrać, a to święto zbliża się wielkimi krokami? W takim razie postaw na różnorodność! Wieczór spędzony z teatrze, w asyście ukochanej osoby, to prezent dla teścia na imieniny, który z pewnością świetnie spełni swoje zadanie. Twój teść nie tylko odpręży się i zrelaksuje, ale też będzie miał szansę zapoznać się z najnowszymi adaptacjami klasycznych dramatów. Wybierze Shakespeare’a, Czechowa, a może Paula Pörtnera? Możliwości nie brakuje, więc o nudzie nie będzie mowy!