Załadowano 9 z 9 dostępnych

Co-drive, czyli jazda BMW w fotelu pasażera

Nie musisz mieć prawa jazdy, aby móc cieszyć się z możliwości szalonej jazdy słynnym BMW. Jak to możliwe? Dzięki voucherom na przejazd BMW w wersji co-drive, czyli z profesjonalnym kierowcą u boku. Decydując się na taki prezent, sprawiasz że ważne dla Ciebie osoby mogą przez moment poczuć się jak kierowcy rajdowi, a do tego bardzo często nie muszą w tym celu wyruszać w podróż na drugi koniec kraju. Jazda co-drive modelem BMW M4 odbywa się bowiem m.in. w sercu Wielkopolski – Poznaniu oraz na terenie Aglomeracji Śląskiej, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealną lokalizację.

Jazda BMW co-drive to idealny prezent dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z przysłowiowymi „czterema kółkami”, ale egzamin na prawo jazdy ma jeszcze przed sobą. Kto wie, być może wręczając bliskim właśnie taki voucher z Katalogu Marzeń sprawisz, że odkryją oni w sobie nową pasję i żyłkę prawdziwego rajdowca..?

Miejski pościg, czyli jazda BMW w sercu metropolii

A gdyby tak zamienić tradycyjny tor wyścigowy na ulice miasta i to właśnie tam sprawdzać możliwości najszybszych modeli BMW? W Katalogu Marzeń spełniamy nawet najbardziej szalone życzenia, dlatego wraz z nami możesz sprawić, że taki pościg stanie się rzeczywistością. Jazda BMW i8 ulicami miasta to pomysł na prezent dla tych, którzy chcieliby nie tylko spróbować swoich sił „za kółkiem”, ale też móc podziwiać ukochane miasto zza szyby jednego z najszybszych samochodów na rynku.

Przed rozpoczęciem jazdy BMW, uczestnik weźmie udział w profesjonalnym szkoleniu, podczas którego zdobędzie garść informacji niezbędnych do bezpiecznej jazdy. O to, aby realizacja prezentu sprawiła jak najwięcej przyjemności, zatroszczy się natomiast doświadczony kierowca. Podpowie, na co zwrócić uwagę i w jaki sposób „wyciągnąć z auta” możliwie jak najwięcej.

Komu warto podarować voucher na jazdę BMW na prezent?

Każdemu, kto marzy o niezapomnianej moto-przygodzie. Jeśli serce Twoje lub Twoich najbliższych bije szybciej na dźwięk silnika, a nogi same rwą się do naciskania pedałów nawet, gdy chwilowo zajmujecie miejsce pasażera, jazda BMW na prezent będzie idealnym rozwiązaniem. Spraw sobie lub bliskim odrobinę radości i sprawdźcie się na torze lub ulicach jednego z polskich miast!

Pakiety motoryzacyjne, czyli propozycja dla niezdecydowanych

Ważna dla Twoich najbliższych okazja zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się nad tym, co kupić im jako upominek? Świetnym pomysłem jest wręczenie jednego z naszych pakietów motoryzacyjnych! Znajdziesz wśród nich wiele naprawdę różnych atrakcji, w tym m.in. jazdę BMW na prezent. Do wyboru masz kilka różnych pakietów, a tym na przykład Pakiet Marzeń Motoryzacyjna Przygoda ze 120 propozycjami albo Pakiet Szybcy i Wściekli w aż trzech rozmiarach. Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika aut, który najpewniej „próbował już wszystkiego”? Postaw na niespodziankę i podaruj mu jeden z naszych pakietów pełnych różnorodnych rozwiązań dla osób w każdym wieku.

Pojedynki – odkryj w sobie sportowego ducha!

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że prawdziwe emocje zaczynają się dopiero wtedy, gdy możemy zmierzyć się na torze wyścigowym z innym zawodnikiem. Opona w oponę i błotnik w błotnik, dwie wyjątkowo szybkie maszyny stają wówczas obok siebie, aby z chwilę przekonać się, która z nich pierwsza przetnie linię mety. W Katalogu Marzeń wiemy, jak zafundować emocje nie z tej ziemi i dlatego proponujemy na przykład pojedynek Subaru, Lotusa Seven GKD i BMW. Dzięki temu voucherowi, będzie można usiąść za kierownicą każdego z tych trzech wyjątkowo szybkich aut i na własnej skórze przekonać się, jak czuje się profesjonalny rajdowiec. Jazda BMW i pozostałymi maszynami odbywa się w Warszawie lub Trójmieście, jest zatem z czego wybierać.