Kurs pierwszej pomocy
(2 opinie) od 199 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(713 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(608 opinii) od 249 zł
Męskie popołudnie SPA
(67 opinii) od 169 zł od 152 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł
Grota solna - karnet
(26 opinii) od 59 zł
Masaż miodem
(10 opinii) od 79 zł
Masaż SPA - chwila relaksu
(146 opinii) od 69 zł
Relaks w Grocie Solnej
(20 opinii) od 19 zł
Męski masaż SPA
(9 opinii) od 199 zł od 169 zł
Relaks w Łaźni
(22 opinii) 75 zł
Relaks w Łaźni dla dwojga
(8 opinii) 149 zł
Masaż bańką chińską
(7 opinii) od 79 zł
Relaks w SPA dla seniora
(4 opinie) od 199 zł
Masaż tajski
(107 opinii) od 159 zł
Relaks w saunie dla dwojga
(3 opinie) od 59 zł
Masaż tajski dla dwojga
(57 opinii) od 289 zł
Masaż tajski dla seniorów
(1 opinia) od 169 zł
Sesja zdrowia dla seniora
(1 opinia) 219 zł
Pakiet zdrowy kręgosłup
(2 opinie) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(82 opinii) od 125 zł
Rodzinne spotkanie z Alpaką
(6 opinii) od 159 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 47 dostępnych

Prezenty w trosce o zdrowie

Równowaga ducha i ciała to stan, którego poszukiwali już starożytni. Dziś, dzięki lepszej znajomości ludzkiego organizmu, możemy idealnie dostosować rodzaj pozwalającej na jego osiągnięcie aktywności do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Doskonałym pomysłem na prezent, który pozwoli się skupić na własnych potrzebach i wsłuchać w ciało, jest Kobiecy Weekend w stylu mindfulness z jogą i zdrową dietą. Te trzy dni spędzone wśród osób pragnących odzyskać wewnętrzną harmonię z pewnością doceni każda kobieta, której na co dzień brakuje czasu dla siebie i chciałaby wypocząć w niecodzienny sposób.

Innym pomysłem będzie relaks w kapsule odpływowej, który nie tylko zrelaksuje ciało, ale również da możliwość przekonania się na własnej skórze o tym, jakie uczucie towarzyszyłoby nam w świecie bez grawitacji. Łagodny szum wody, ograniczona ilość światła i relaksacyjna muzyka wspólnie stworzą intymny klimat i pozwolą się wyciszyć, jak nigdy wcześniej.

Upominki dla seniora – przepis na zdrowie

Osoby starsze powinny zadbać o zdrowie w szczególny sposób. Ich organizm jest bowiem wyjątkowo narażony na zmęczenie i choroby, dlatego tak istotny staje się dla nich regularny, głęboki wypoczynek i zapewnienie czasu na przyjemności. Prezent w formie sesji zdrowia dla seniora to pakiet wyjątkowych zabiegów, które pomogą zregenerować nadwątlone siły i na nowo cieszyć się życiem. Pod okiem specjalistów, obdarowana w ten sposób osoba starsza zyska okazję do wzięcia udziału w masażu tkanek głębokich, który przywróci ich ciału dawną energię, sesji kinesiotapingu lub jednym z wielu dostępnych w salonie zabiegów. Oprócz tego, w skład vouchera wchodzi również kompleksowy wywiad fizjoterapeutyczny, pozwalający ustalić obecny stan zdrowia obdarowanego i wybrać najlepsze dla niego zabiegi, które pomogą przywrócić dawną sprawność.

Pomysły na prezent dla wszystkich, którzy całe dnie spędzają za biurkiem

Praca biurowa to prawdziwa przeprawa dla naszego ciała. Podczas wielogodzinnego siedzenia w jednej pozycji cierpi szczególnie kręgosłup i to właśnie o niego powinni zadbać wszyscy, którzy na co dzień nie mają zbyt wiele czasu na ruch na świeżym powietrzu. Pakiet „Zdrowy kręgosłup” tworzy seria masaży, dzięki którym ból kręgosłupa stanie się jedynie przykrym wspomnieniem. Wykwalifikowania fizjoterapeuci poświęcą czas na to, aby rozluźnić spięte na co dzień mięśnie i zadbać o naszą sylwetkę. Taki prezent dla zdrowia to prawdziwa niespodzianka na przykład dla taty na urodziny. Jeśli on całe dnie spędza w pracy, pozwól mu na chwilę dla siebie i w dniu jego święta wręcz voucher na pakiet profesjonalnych zabiegów dedykowanych kręgosłupowi. Gwarantujemy, że będzie Ci za to wdzięczny!

Zadbaj o zdrowie we dwoje – prezenty dla par

Ciekawym pomysłem jest też prezent pomagający zatroszczyć się o zdrowie we dwoje. Wybierz go dla dziadków albo rodziców i patrz, jak ich ciała odzyskują dawny wigor. Relaks w łaźni dla dwojga to wyjątkowy rytuał, dzięki któremu Twoim najbliżsi wrócą do pełni sił nawet po całym dniu pełnym najtrudniejszych wyzwań. Przyjemne ciepło ukoi zmysły, a bliskość ukochanej osoby sprawi, że umysł głęboko się zrelaksuje.

Magia zdrowotnych masaży 

A gdyby tak móc wyruszyć w podróż bez konieczności pakowania walizek i kupowania biletów? Choć wydaje się to niemożliwe, z masażami relaksacyjnymi z odległych krain to łatwiejsze niż myślisz! Zadbaj o swoje zdrowie i przy okazji poczuj niezwykły klimat gorącej Tajlandii podczas zabiegu pełnego Azjatyckiej precyzji. Twoją skórę odżywi miód pochodzący z tradycyjnych pasiek, na co dzień usytuowanych pośród wielobarwnych łąk, a masaż bańką chińską pomoże skutecznie pozbyć się toksyn z organizmu. To co – który kierunek podróży wybierasz?