Załadowano 5 z 5 dostępnych

Indywidualna sesja jogi – odnajdź wewnętrzny spokój

Wielu z nas chciałoby móc choć przez kilka chwil odpocząć od codziennych obowiązków i cieszyć się czasem przeznaczonym jedynie na relaks. Tradycyjne spacery to oczywiście najłatwiejsza metoda, jednak dziś z powodzeniem można je zastąpić na przykład zajęciami sportowymi.

Dla wszystkich, którzy szukają równowagi, idealnym rozwiązaniem będzie udział w indywidualnej sesji jogi z trenerem. Choć na pozór ta ten system filozofii indyjskiej wydaje się nieskomplikowanym zestawem ćwiczeń przypominających stretching, w rzeczywistości jest inaczej.

Trening jogi to przede wszystkim nauka poprawnego oddechu, który pomaga rozluźnić mięśnie i oczyścić umysł. Taki trening pod okiem profesjonalisty będzie okazją do poznania swojego ciała. Pojedyncza sesja trwa godzinę. To idealny czas do tego, aby przekonać się, czy ta dyscyplina jest czymś dla nas.

Poznaj crossfit – ciesz się nowym wymiarem sportu

Dla tych, którzy na sali treningowej szukają nieco większej ilości energii, mamy w Katalogu Marzeń coś całkiem innego. Szukasz sposobu na obudzenie? Albo metody na spędzanie wolnego czasu, która pomoże Ci spalić nadmiar kalorii? W takim razie trening crossfitnessu to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś swoich sił w tym sporcie, z pewnością spodoba Ci się możliwość uczestnictwa w pojedynczej lekcji. Nieco lepiej zorientowanym polecamy natomiast voucher na serię czterech lub ośmiu zajęć crossfitu.

Nie ma znaczenia, czy na co dzień prowadzisz typowo sportowy, czy raczej „kanapowy” tryb życia. Wszystkie ćwiczenia wykonywane podczas treningu crossfitnessu możesz niemal dowolnie modyfikować – zarówno pod względem intensywności, jak i czasu ich wykonywania. Minuty spędzone na sali pozwolą Ci być bliżej upragnionej sylwetki i cieszyć się lepszą wydolnością organizmu.

Trening z trenerem personalnym – zrób pierwszy krok w kierunku fit sylwetki

Marzysz o tym, aby budzić się z uśmiechem na ustach i od samego rana być pełnym energii? Przygnębia Cię myśl o samotnym bieganiu w parku, a treningi w domowym zaciszu, przed telewizorem, nie dają upragnionych rezultatów? W takim razie to znak, że musisz poszukać innej opcji. Może będzie nią spotkanie z trenerem personalnym na profesjonalnej, doskonale wyposażonej siłowni?

Co ważne, taki trening pod okiem profesjonalisty może odbyć się niemal w dowolnym miejscu. Letnie popołudnie w parkowych alejkach albo na zewnętrznej siłowni? Zimowy poranek we wnętrzu klubu? A może zajęcia we własnych „czterech ścianach”, które w kilka chwil przemienią się w doskonale przystosowaną do wszelkiego rodzaju wyzwać przestrzeń?

Komu podarować voucher na fitness i jogę w prezencie?

Każdemu, kto uwielbia się ruszać albo chciałby zmienić co nieco w swoim życiu. Mamie, której na co dzień brakuje czasu dla siebie i bratu, który marzy o karierze sportsmana. Możesz też kupić taki voucher dla siebie i w ten sposób poświęcić kilka chwil swojemu ciału.