o prezentach

Nasz pomysł na Black Friday i Cyber Monday

Ocena artykułu: 5/5(5 opinii )
Data aktualizacji: 2024-02-16

Co prawda gorączka przedświątecznych zakupów jeszcze przed nami, ale już majaczą na horyzoncie dwie okazje, które sprawiają, że wiele osób wyda swoje pieniądze chętniej. Mowa oczywiście o Black Friday i Cyber Monday, czyli dniach, w których wielu sprzedawców oferuje ogromne przeceny na swoje produkty. 

W tym artykule przedstawimy Ci nasze stanowisko i wyjaśnimy, dlaczego w Katalogu Marzeń nie szykujemy wielkich promocji na Black Friday

Czy w Katalogu Marzeń będą jakieś promocje z okazji Black Friday i Cyber Moday? 

Krótko mówiąc: tak, szykujemy promocje. Jednocześnie uprzedzamy, że nie będą to wielkie wyprzedaże. Mamy na to kilka powodów.

Po pierwsze, wierzymy w moc spełniania marzeń i tego, że od „mieć” ważniejsze jest „być”. Zachęcamy Cię do robienia przemyślanych zakupów i spełniania marzeń przez cały rok.

Po drugie, chcemy budować i utrzymywać dobre relacje z Tobą i wszystkimi Marzycielami oraz Partnerami, którzy oferują za naszym pośrednictwem przeżycia. Podchodzimy do tego z pełną odpowiedzialnością. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość, a wraz z nią prawdziwą radość.

Po trzecie, wiemy, że niektóre marzenia są bardzo kosztowne. Dlatego tworzymy projekty, takie jak Maraton Marzeń i pomagamy spełniać marzenia, wspierając Marzycieli finansowo. Możesz poczytać ich historie o skokach ze spadochronem, zdobywaniu szczytów Kilimandżaro czy Mont Blanc. To między innymi dzięki naszym Klientom możemy dawać radość innym. Dziękujemy Ci za to w imieniu naszych stypendystów. 

Po czwarte chcemy być wobec Ciebie zwyczajnie uczciwi. Doskonale znamy to uczucie, kiedy kupiliśmy coś, a na następny dzień cena tego samego produktu była niższa. Uważamy, że to nie fair i zwyczajnie obiecujemy, że nie z nami takie numery. Niżej znajdziesz sposoby, aby spełniać marzenia taniej bez niemiłych „niespodzianek”. 

Czy wiesz, co składa się na cenę przeżycia? 

Oferujemy Ci przeżycia od 1000 Partnerów z całej Polski, którzy prowadzą swoje firmy. Spełnianie takich marzeń jak skoki ze spadochronem czy nauka nurkowania, wymagają zakupu i zadbania o drogi, specjalistyczny sprzęt, opieki profesjonalistów, często zakupu licencji, pozwoleń. Jesteśmy głęboko przekonani, że inwestowanie właśnie w takich ludzi, którzy dbają o najwyższą jakość, jest dla Ciebie najlepsze. Zapewniamy, że uczucie radości, które poczujesz, kiedy zrealizujesz marzenie w gronie prawdziwych pasjonatów, będzie nieporównywalne z niczym innym. Zaufaj nam, spełniliśmy niejedno marzenie.

Realizujemy misję — spełniamy marzenia

Realizowanie marzeń bywa kosztowne. Przekonał się o tym każdy, kto zamarzył o zdobyciu górskiego szczytu, skoku ze spadochronem czy nauce w prestiżowej szkole baletowej. Dlatego właśnie co roku realizujemy akcje i projekty, które mają pomóc sięgnąć po to, co wydaje się niemożliwe ze względów finansowych. Do udziału w tych projektach zapraszamy każdego, również Ciebie. Koniecznie przeczytaj o: 

  • Maratonie Marzeń, w którym możesz zgłosić dowolne marzenie, które my pomożemy Ci zrealizować. Własna firma, daleka podróż, napisanie książki czy wydanie płyty? To może być wszystko, o czym tylko zamarzysz. Chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wyścigu? Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o kolejnej edycji. 
  • #ChcęToPrzeżyć, w którym możesz zostać Testerem Marzeń i wygrać abonament na spełnianie marzeń. Wystarczy wypełnić formularz. 
  • Dream and Do, w którym możesz razem z nami wspierać stypendystów i dosłownie zmieniać czyjeś życie na lepsze. 
  • naszej dobroczynności, czyli akcjach, w których część środków z zakupionych przez Marzycieli voucherów przeznaczamy na wsparcie organizacji charytatywnych. W 2022 roku były to między innymi Fundacja Mam Marzenie i Polska Akcja Humanitarna

Te projekty realizujemy dzięki temu, że Ty spełniasz marzenia razem z nami, a razem możemy więcej.

Kiedy w Katalogu Marzeń zdarzają się promocje? 

Chociaż nie stosujemy ogromnych rabatów, nie oznacza to, że nie znajdziesz u nas okazjonalnych promocji. Dzień Matki, Dzień Chłopaka, Walentynki — to tylko niektóre okazje, w czasie których zobaczysz u nas obniżki 10, 15, a czasem i 20% na wybrane przeżycia. Zawsze staramy się informować o nich wcześniej, wszystkie znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Promocje”. 

Kody rabatowe wysyłamy też w newsletterze (jeśli jeszcze nie subskrybujesz, zapraszamy), w postach na mediach społecznościowych i publikujemy je na stronie głównej naszego serwisu. 

Jak możesz realizować marzenia taniej? 

Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji. Dołącz do Klubu Marzycieli. To program lojalnościowy, w którym zdobywasz punkty podczas zakupów w Katalogu Marzeń. Ty spełniasz marzenia swoje i bliskich, a punkty sumują się na Twoim koncie. Zyskujesz stały rabat do 10%, a okazjonalnie możesz zgarnąć nawet 50%. Brzmi dobrze? Twoja karta członkowska już czeka!

Istniejemy, by dawać radość i spełniać marzenia. Zostań z nami na dłużej, obiecujemy, że warto.

Ocena artykułu: 5/5(5 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2022-11-18

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!