POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 76 dostępnych

Prezenty od 1000 zł na osiemnaste urodziny

Popularna „osiemnastka” to wyjątkowo ważny dzień w życiu każdego młodego człowieka. Od tej chwili solenizant oficjalnie wkracza przecież w dorosłość. Właśnie dlatego warto wcześniej wybrać dla niego niezwykły upominek, a takich z pewnością nie brakuje wśród pomysłów na prezent powyżej 1000 zł na 18-stkę. Jedną z inspiracji może być na przykład voucher na rodzinną zabawę na wrotkach. Emocje na najwyższym poziomie są podczas „spotkania na kółkach” po prostu gwarantowane, a taki prezent na osiemnastkę od 1000 zł będzie tym bardziej wyjątkowy, że zrealizujemy go wraz z najbliższymi.

Inną propozycją jest jazda legendarnym Porsche 911, który pozwoli się poczuć niczym prawdziwy kaskader. Ten samochód to prawdziwa „strzała” w rodzinie Porsche. Jego prowadzenie wymaga opanowania i pewnej ręki, ale przynosi naprawdę wiele radości każdemu miłośnikowi motoryzacji.

Pomysły na prezent od 1000 zł dla dziewczyny

Szukasz idealnego prezentu od 1000 zł dla dziewczyny, która jest dla Ciebie naprawdę szczególna? W takim razie skorzystaj z propozycji Katalogu Marzeń. Siostrze, która marzy o przygodzie, z pewnością spodoba się na przykład profesjonalny kurs nurkowania. Prezentem powyżej 1000 zł dla przyjaciółki może być karta podarunkowa do jednego z salonów Yasumi w całej Polsce, a jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki upominek podarować swojej mamie, śmiało postaw na sesję zdjęciową z metamorfozą albo voucher kwotowy. W obu przypadkach obdarowana będzie mogła skorzystać z wielu zabiegów w profesjonalnym salonie SPA, dzięki czemu wypocznie i znajdzie czas tylko dla siebie.

Prezent dla mężczyzny powyżej 1000 zł

Upominek pełen testosteronu i to taki w wersji naprawdę all inclusive? Proszę bardzo! Prezentem od 1000 zł dla mężczyzny jest m.in. jazda legendarnym Lamborghini Gallardo. Odwiedzając jeden z torów wyścigowych w całej Polsce, Twój tata albo brat będą mogli poczuć się jak mistrz Formuły 1 i usiąść za kierownicą jednego z najbardziej stylowych samochodów dostępnych na rynku.

Innym prezentem od 1000 zł dla mężczyzny będzie szkolenie z jazdy samochodem rajdowym. Szukasz inspiracji do organizacji wieczoru kawalerskiego? Twój ukochany marzy, aby wyrwać się z kolegami na weekend za miastem? W takim razie taki upominek z Katalogu marzeń na pewno mu się spodoba!

Inspiracje: prezenty na komunię powyżej 1000 zł

Prezenty wręczane z okazji Pierwszej Komunii to często szczególne symbole. Wiele z nich pozostaje z nami na całe życie, dlatego warto postarać się, aby były naprawdę niezwykłe. Ciekawym pomysłem na prezent powyżej 1000 zł na Komunię jest voucher na rodzinny weekend z wizytą w Energylandii. To właśnie dzięki niemu najmłodsi poznają najnowsze atrakcje w parku rozrywki i będą mieli niepowtarzalną szansę przetestować m.in. ultraszybką kolejkę górską. Chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą frajdę? W takim razie koniecznie wybierz się wraz z nim do Energylandii w Zatorze albo inny prezent od 1000 zł na Pierwszą Komunię i spełnij jego marzenie już dziś!