Wracam do formy

Ocena 5/5,0 (2 opinie)
  • Wracam-do-formy-2
  • Wracam do formy 1
  • Wygląd vouchera
Opis

Siedzisz godzinami w pracy i nie masz na nic czasu. Właśnie rzuciłeś palenie i musisz czymś się zająć, aby nie wrócić do nałogu? A może właśnie urodziłaś dziecko i wydaje Ci się, że powinnaś zażyć więcej ruchu?

Sposobem na powrót do dawnej świetnej sprawności fizycznej jest pakiet "Wracam do formy"! Podczas serii zajęć nauczysz się ćwiczeń, które pomogą Ci znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Wskazówki osobistego trenera mogą się okazać nieocenione w przyszłości.

Uczestnicy będą mogli wybrać charakter zajęć spośród trzech rodzajów - antystresowego, relaksującego lub energetyzującego. Trener ułoży plan treningowy dostosowany do porzeb i kondycji uczestników. Podczas wchodzących w skład pakietu zajęć trener będzie prezentował ćwiczenia, nadzorował ich wykonanie, korygował błędy. Miejsce? Uczestnicy zajęć wybierają je sami: może być to plener, ich mieszkanie lub siłownia.

Obdarz siebie lub bliską Ci osobę uczestnictwem w zajęciach, które pomogą wyzwolić wewnętrzną energię i przezwyciężyć słabości Twojego organizmu.

Pytania

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

Opinie
Ocena 5/5,0 (2 opinie)
Opinie
Ocena 5/5,0 (2 opinie)
Aleksandra
Wracam do formy (Gdańsk)
Bardzo dziękuję Państwu za wspaniałe podejście do klienta. Wykorzystany przeze mnie voucher został wcześniej wymieniony (poprzednio zakupiono kupon na kurs sushi). Ponieważ w momencie wymiany nie mogłam wykorzystać prezentu (byłam w ciąży wysokiego ryzyka), termin ważności vouchera został przedłużony do sierpnia 2014, dzięki czemu mogłam go wykorzystać już po porodzie i połogu - dokładnie wtedy, kiedy był mi najbardziej potrzebny i kiedy mogłam się nim w pełni cieszyć. Jeszcze raz dziękuję.
EWA
Wracam do formy (Bielsko-Biała)
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

  1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
  2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
  3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
  4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
  5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
  6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl