Poznaj wakeboarding dla dwojga

Ocena 5/5,0 (17 opinii)
  • Prezent. Poznaj wakeboarding dla dwojga. Zdjęcie 1
  • Prezent. Poznaj wakeboarding dla dwojga. Zdjęcie 2
  • Wygląd vouchera
Opis

Dla wielbicieli wciąż nowych doświadczeń, amatorów wodnej zabawy, lubiących ekstremalnie poszaleć i igrać z żywiołem, a jednocześnie spędzić aktywnie czas we dwoje.

Wakeboarding to doskonała alternatywa dla snowboardzistów na lato, a także dla amatorów sportów wodnych na słabszy wiatr i płaską wodę. Sport ten rozwijał się przez wiele lat, a deska była udoskonalana tak, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników. Dziś, dzięki kształtom jakie osiągnęła daje maksimum satysfakcji z jazdy na wodzie.

Poznaj wakeboarding dla dwojga świetnie nadaje się również jako ćwiczenie przed nauką kitesurfingu. Utrzymać się na desce ciągniętej przez motorówkę to nie lada wyczyn, ale jeśli Wam się uda poczujecie ogromną satysfakcje.

Spędzicie aktywny i emocjonujący czas we dwoje i może nabierzecie ochoty na więcej.

Pytania

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

Zdjecia Klientów

Zdjęcia naszych klientów z realizacji usługi

Opinie
Ocena 5/5,0 (17 opinii)
Opinie
Ocena 5/5,0 (17 opinii)
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Świetna organizacja, wszystko szybko i sprawnie załatwione, nie było problemu z realizacją we wskazaną przeze mnie datę, można się było dogadać za co ogromny plus. Pełen profesjonalizm i nastawienie na klienta. Atrakcję jaką wybrałam był wake park w gdańsku - emocje i zabawa niesamowite!! Po prostu nie da się tego opisać trzeba to przeżyć❣️Co do instruktorów naprawdę kompetentna przyjacielska kadra, wszystko świetnie wytłumaczone dużo funu i mega na luzie
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Już nawet to zrobiłam - znajomi byli ze mną podczas realizacji. A teraz planujemy kolejny wypad na wake w większym gronie :)
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Jeden z lepiej spędzonych dni w moim życiu. Przemili właściciele, niezapomniane wrażenia! Nie pierwszy i nie ostatni raz korzystam z waszej oferty! :D
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Było cudownie! Pierwszy raz próbowałam pływać na wakeboardzie, instruktorzy bardzo mili i pomocni, wszystko wytłumaczyli a później to już śmigałam jak szalona :D
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Akurat tak się złożyło, że otrzymałam voucher kilka dni przed urodzinami - i już wiedziałam, że ten miesiąc należy do mnie. Wykorzystanie go trochę mi zajęło, ale wiecie co? Teraz zastanawiam się jak mogłam tego nie zrobić wcześniej.
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Miałam przyjemność pierwszy raz w życiu uprawiać wakeboarding. Było fantastycznie! Serdecznie polecam i na pewno tam wrócę!
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Poznań)
Katalog Marzeń to profesjonalny serwis! Dbający w pełni o klienta. Dzięki niemu możesz spełnić nie tylko swoje marzenia, ale również marzenia swoich najbliższych. Bezproblemowa obsługa, w ramach pytań błyskawiczna odpowiedź. Jestem w pełni zadowolona z usług i wrócę tutaj jeszcze nie raz po więcej! Polecam !
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Poznaj wakeboarding dla dwojga (Gdańsk)
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

  1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
  2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
  3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
  4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
  5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
  6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl