SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje
Survival  - szkoła przetrwania
(8 opinii) od 199 zł
Weekend SPA dla Niej
(11 opinii) 739 zł
Nocowanie w koronach drzew
(1 opinia) od 599 zł

Załadowano 5 z 5 dostępnych

SPA dla jednej osoby – pełen relaks

Marzysz o tym, aby poznać potrzeby własnego ciała i przez moment skoncentrować się na swoim organizmie? A może szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciółki, która na co dzień załatwia wiele spraw i często służy innym wsparciem oraz radą? W obu tych przypadkach doskonale sprawdzi się voucher na weekendowe zabiegi SPA dla niej. Doświadczeni masażyści i kosmetolodzy doradzą, jakie sposoby wypoczynku wybrać, a następnie kompleksowo zajmą się ciałem klientki. Po takich dwóch dniach spędzonych w salonie SPA, Twoja przyjaciółka z pewnością pokocha ideę weekendu dla jednej osoby!

Weekend dla jednej osoby – dlaczego warto go zorganizować?

Przede wszystkim dlatego, że kilka dni spędzonych samemu ze sobą pozwala na nowo odkryć swoje potrzeby i przypomnieć sobie, o czym tak naprawdę marzymy. Taki weekend dla jednej osoby będzie zatem doskonałą okazją do tego, aby ułożyć plan działania na kolejne miesiące, a także pomyśleć na kolejnymi celami.

Kolejną zaletą organizacji weekendu solo dla siebie lub bliskiej nam osoby może być możliwość odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Miłośnikom natury z pewnością przypadnie do gustu voucher na weekend pod żaglami. Jeśli zatem wiesz, że prezent dla Twojej rodziny lub znajomych powinien być naprawdę wyjątkowy, postaw na weekend dla jednej osoby i obserwuj, jak obdarowany cieszy się z tej niespodzianki.

Rozwijaj pasje, czyli aktywny weekend dla jednej osoby

Czas, w którym możemy skupić się wyłącznie na sobie, doskonale wpływa też na rozwijanie pasji. Przykład? Wśród weekendowych propozycji znajdziesz m.in. survival militarny w naprawdę ekstremalnym wydaniu. Wystarczy udać się nieco poza granice Łodzi lub Piotrkowa Trybunalskiego, aby na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące pracownikom służb specjalnych, na co dzień mierzących się nie tylko z najniebezpieczniejszymi przestępcami, ale także z naprawdę wymagającymi warunkami. Taki weekend dla jednej osoby będzie zatem szansą na sprawdzenie się w nowej roli i przeżycie naprawdę dużych emocji w samym centrum Polski. Wchodzisz w to?

Komu spodoba się weekend dla jednej osoby?

Przede wszystkim osobom, które są już zmęczone codziennym pościgiem za wypełnieniem kolejnych zadań. Poza tym, weekend dla jednej osoby to też świetny prezent dla wszystkich, którzy po prostu chcieliby odpocząć i skupić się na samych sobie. Choć niektórym z nas może się wydawać, że samotnie spędzony czas to nic przyjemnego, w rzeczywistości jest zupełnie na odwrót! Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że możliwość skupienia się na własnych potrzebach to dziś prawdziwy przywilej, z dala od którego trzyma nas poczucie obowiązku i szczelnie wypełniony kalendarz.

Blisko przyrody – eko weekend w wersji solo

Masz wśród bliskich kogoś, kto najlepiej wypoczywa na łonie natury? W takim razie mamy dla niego idealny prezent! Weekendowy nocleg w lapońskiej wiosce będzie okazją do wzięcia udziału w tradycyjnym ognisku, a także do wypróbowania uroków sauny fińskiej. Co ważne, aby spędzić noc w krainie reniferów wcale nie trzeba wyruszać w wielogodzinną podróż na północ Europy. Wystarczy odwiedzić jedną z karkonoskich wiosek i właśnie tam odpowiedzieć sobie na pytanie z lat dziecięcych: Jak wygląda dom Świętego Mikołaja?

Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy natomiast udział w profesjonalnym kursie przetrwania organizowanym na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas takiego weekendu dla jednej osoby, obdarowany nauczy się m.in. poprawnie wyznaczać azymut, a także „czytać” las i pozyskiwać wodę z naturalnych źródeł, następnie uzdatniając ją do picia. Po takim kursie każdy poczuje się jak prawdziwy specjalista od zadań specjalnych!