POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 78 dostępnych

Przeżycia oryginalne i dostępne tylko u nas

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Aby nasi Marzyciele się nie nudzili testując nowe atrakcje, ale również po to, aby zawsze mogli dopasować idealny prezent dla bliskiej osoby. W naszej prezentowej fabryce znajdziesz pomysły na prezenty dla mamy na urodziny, dla taty na Dzień Ojca. Zaskoczysz swoją drugą połówkę w Walentynki oraz sprawisz radość na twarzy swojej babci w dniu jej imienin. Dlatego wiemy, że atrakcji nie może zabraknąć - dla bliskich w każdym wieku i z różnymi zainteresowaniami.

No właśnie - co można podarować nowego? Niebanalnego i jednocześnie zaskakującego? Prezent, którego obdarowany nie znajdzie nigdzie indziej! Dlatego podrzucamy kilka sprawdzonych propozycji na vouchery, które wywołają wielkie “WOW!”. 

Prezenty tylko u nas

Spacer z alpaką, warsztaty z tworzenia lasu w słoiku oraz warsztaty gotowania kuchni wegańskiej - staramy się być na czasie i zaprzyjaźniamy się z ideą zero waste. Tylko w Katalogu Marzeń możesz więc wybrać te nietypowe formy spędzania wolnego czasu, robiąc przy okazji dobry uczynek dla planety.

Potrzebujesz czegoś ekstremalnego? U nas możesz wybrać się na spływ deską SUP, a jeżeli bliżej Ci do podniebnych atrakcji - polatać motoparalotnią z mistrzem świata! Polecamy również naukę szermierki historycznej, którą wypróbowaliśmy na własnej skórze. ;) Motomaniacy z pewnością docenią możliwość doskonalenia swojej techniki jazdy podczas motocyklowego kursu doszkalającego. Tyle emocji… i wszystkie wyłącznie w Katalogu Marzeń!

Nietypowe… i tylko w Katalogu Marzeń

Dla łakomczuchów i miłośników dobrego jedzenia mamy prawdziwą niespodziankę - warsztaty kulinarne z finalistą VI Edycji Programu Hell's Kitchen. Pod okiem takiego specjalisty z pewnością wyciągniesz z kursu mistrzowskie tajniki, o których nie dowiesz się z żadnej książki kucharskiej.

Sprawdź całą ofertę prezentów inspirowanych marzeniami! A jeżeli chcesz być bieżąco z nowościami - zobacz więcej inspiracji na nowe atrakcje dostępne w naszej ofercie.