Jazda skuterem śnieżnym
(8 opinii) od 299 zł
Kurs snowboardowy
(3 opinie) 639 zł

Załadowano 3 z 3 dostępnych

Więcej o zimowych sportach

Narty, snowboard, a może na pozór dziecięce sanki? Możliwości jest bez liku! Po prostu ubierz się ciepło, ochroń skórę twarzy przed słońcem i ruszaj z nami na poszukiwanie mroźnej przygody. Z garścią pomysłów na sporty zimowe w nowej odsłonie na pewno nie będziesz się nudzić!

Deski przypięte do nóg, czyli sporty zimowe z nartami w roli głównej

Tego sportu nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu miłośnikowi górskich wycieczek. Narciarstwo cieszy się niegasnącą popularnością od dziesiątków lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Jeśli pierwsze szusy masz jeszcze przed sobą, ale już teraz ciągnie Cię na ośnieżone zbocza, koniecznie zapisz się na kurs narciarstwa. Pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz sposoby wchodzenia w zakręty i efektywnego hamowania. Dowiesz się też, że popularny „pług” służy nie tylko za zgarniania śniegu, ale także do… zjazdu ze szczytu! 

Ten sport zimowy to prawdziwa klasyka wśród śnieżnych dyscyplin.

Jeśli natomiast szukasz czegoś mniej oczywistego, możesz spróbować swoich sił w narciarstwie biegowym. Szybko przekonasz się, z jakimi trudnościami musiała mierzyć się na trasie Tour de Ski legendarna Justyna Kowalczyk. Sądzisz, że taki sport zimowy to pestka? W takim razie jak najszybciej zapnij narty i popraw gogle. Niebawem rozpocznie się prawdziwa przygoda!

Sport zimowy w wersji freestyle

Trudno usiedzieć Ci przez dłuższy czas w jednym miejscu? A może interesujesz się jazdą na deskorolce, sztuką ulicy albo break dancem? Bez względu na to, która z tych odpowiedzi jest poprawna, z pewnością spodoba Ci się jazda na snowboardzie. W przeciwieństwie do nart tutaj obie nogi pozostają przypięte do wspólnej deski. Takie rozwiązanie utrudnia utrzymanie równowagi, ale daje duże możliwości wykonywania szalonych akrobacji.

Początkującym snowboardzistom polecamy lekcję „Poznaj snowboard”. Jeśli ten sport zimowy zdążyłeś już trochę poznać, postaw na kurs snowboardowy. Poznasz na nim nie tylko technikę bezpiecznego zjazdu, ale też sposoby na wykonywanie skoków i obrotów. Jeśli ktoś powiedział, że sporty zimowe muszą być nudne, z pewnością nie miał racji! Przekonasz się o tym, realizując voucher Katalogu Marzeń na zajęcia jazdy na snowboardzie.

Pomysł na rodzinny sport zimowy

Nie wiesz, jak zaplanować zimowy weekend z najbliższymi? Wypróbuj nasz pomysł na rodzinny sport zimowy! Wspólna jazda na łyżwach będzie powodem do radości i okazją do nauki czegoś zupełnie nowego. Bez względu na to, czy masz kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat, łyżwiarstwo to zimowy sport właśnie dla Ciebie!

Po prostu zabierz na lodowisko ważne dla Ciebie osoby i, chwytając się za ręce, wspólnie okrążcie śliską taflę. Gwarantujemy, że taka dyscyplina sportu zimowego spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie dobrą zabawę i chcieliby poczuć dziecięcą radość.

Sport zimowy dla wytrwałych – wyprawa na górskie szczyty

Jeśli nie boisz się wyzwań i marzysz o adrenalinie, po prostu musisz skorzystać z naszego vouchera na wejście na Zadniego Mnicha z przewodnikiem. Ten masyw górski położony w Tatrach zapewnia wędrowcom zapierające dech w piersiach widoki. Ale uwaga! Sport zimowy, jakim jest wspinaczka górska, to propozycja tylko dla najwytrwalszych i doświadczonych fanów śnieżnych aktywności. Tutaj potrzeba nie tylko siły mięśni, ale też (a może nawet przede wszystkim) zdrowego rozsądku i znajomości własnego organizmu. Marzysz o zdobyciu szczytów i wiesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? W takim razie spróbuj zmierzyć się z Zadnim Mnichem i poznaj smak zwycięstwa podczas uprawiania tego tradycyjnego sportu zimowego.