Kurs fotografii
(39 opinii) od 149 zł
Kurs baristy
(71 opinii) od 399 zł
Kurs Doskonalenia Jazdy
(50 opinii) od 349 zł
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
Poznaj fotografię
(10 opinii) od 249 zł
Kurs pierwszej pomocy
(2 opinie) od 199 zł
Zostań piosenkarzem
(6 opinii) od 249 zł
Nagraj swoją płytę
(9 opinii) od 599 zł
Kurs Projektowania Wnętrz online
(1 opinia) od 399 zł 199 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 42 dostępnych

Stwórz własnej kosmetyki, czyli make-up dla każdego

A gdyby tak móc samodzielnie skomponować ukochane perfumy albo co rano móc cieszyć się niepowtarzalnym kolorem szminki? Z Katalogiem Marzeń to nic trudnego! Dzięki wizycie w warszawskim Lip Lab, Ty lub Twoi bliscy poznacie tajniki powstawania pomadek o najróżniejszych właściwościach.

Chcesz poczuć się niczym legendarni, francuscy kreatorzy zapachów? W takim razie koniecznie spróbuj swoich sił w tworzeniu autorskich perfum. We flakonie zmieszają się m.in. nuty serca i głowy, a wszystko razem stworzy zapach, który z pewnością wyróżni Cię nawet w największym tłumie,

Co ważne, na warsztaty możesz wybrać się samotnie albo zabrać ze sobą ukochaną osobę. W parze każda aktywność jest ciekawsza, a wspólnie stworzone perfumy sprawią, że ten zapach będzie Wam już zawsze przypominał, jak bardzo jesteście sobie bliscy.

Muzyczne prezenty – oko w oko z wielką karierą

W dzieciństwie wielu z nas marzy o tym, aby kiedyś móc stanąć na wielkiej scenie i podbić serca milionowej publiczności. Jeśli masz wokół siebie właśnie takich młodych muzyków, ale Twoi najbliżsi nadal skrycie chcieliby rozwinąć skrzydła w branży muzycznej, koniecznie podaruj im na prezent voucher na nagranie własnej płyty albo warsztaty „Zostań piosenkarzem”. W obu przypadkach obdarowani w ten sposób członkowie rodziny czy przyjaciele będą mogli spróbować swoich sił w profesjonalnym studio nagraniowym. Kto wie – być może ten prezent będzie początkiem ich wielkiej kariery?

Innym pomysłem jest wybór vouchera z Katalogu Marzeń na kurs DJ-ski. Pod okiem mistrza, uczestnicy zajęć poznają podstawy scratchowania i mixowania. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że nawet największe przeboje zyskują całkiem nowy charakter dzięki nowoczesnym, DJ-skim aranżacjom.

Inwestycja w przyszłość – kursy komputerowe dla każdego

Dzięki wyjątkowym prezentom z Katalogu Marzeń, które znajdziesz w zakładce „Rozwój osobisty”, możesz też rozwinąć swoje umiejętności informatyczne. Dzięki udziałowi w kursach programistycznych poszerzysz swoją wiedzę i łatwiej znajdziesz wymarzoną posadę na rynku pracy.

Kursy językowe w wersji online sprawią natomiast, że nawet najdalsza podróż nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a bariera komunikacyjna zniknie w mgnieniu oka. Wybierz najbardziej interesujący Cię język i poznawaj jego sekrety w każdej wolnej chwili. Gwarantujemy, że dzięki temu postawisz milowe kroki na drodze do rozwoju osobistego!

Odrobina DIY, czyli daj coś od siebie

Miłośnikom rękodzieła szczególnie polecamy natomiast vouchery dające szansę stworzenia niepowtarzalnych dekoracji i kompozycji. Tę smakową poznasz, jeśli weźmiesz udział w warsztatach przygotowywania autorskiej mieszanki herbacianej. Dzięki eliksirowi miłosnemu podbijesz serce ważnej dla Ciebie osoby, a nagrany wspólnie rodzinny audiobook z pewnością będzie doskonałym prezentem i pamiątką dla kolejnych pokoleń.