POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 120 dostępnych

Prezenty na zimę dla rodziców

Na chwilę oddechu w środku zimy zasługują nie tylko dzieciaki, ale także ich rodzice. Wie o tym każdy, kto choć raz próbował zorganizować cały dzień pełen zabaw albo uporać się z nadmiarem przed i poświątecznych obowiązków. Pamiętaj o tym i już dziś wybierz prezent na zimę dla rodziców, którzy zasługują na najlepsze. Może będzie nim romantyczne spotkanie w winnicy i degustacja wina dla dwojga z sommelierem? Tych kilka godzin spędzonych w towarzystwie winogronowych trunków będzie świetną okazją do odpoczęcia od wielkiego miasta.

Innym pomysłem na prezent na zimę dla rodziców jest voucher na relaks w łaźni dla dwojga. Aromatyczne olejki pomogą ukoić umysł, a buchająca zewsząd, gorąca para wodna rozluźni mięśnie i oczyści skórę.  

Ciekawe zimowe prezenty dla najmłodszych

Jeśli jednak szukasz inspiracji upominkowych dla dzieciaków, w Katalogu Marzeń mamy ich całe mnóstwo. Wśród propozycji prezentów na zimę dla dzieci znajdziesz na przykład pakiet „Małe radości”. Co to takiego? To niewielki, kolorowy i elegancko zapakowany voucher, na który składa się aż 189 atrakcji. Wyścigi gokartowe, wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości i wiele więcej – to wszystko czeka na najmłodszych, którzy otrzymają prezent na zimę w postaci takiego kuponu.

Alternatywą może być też czas spędzony wspólnie z rodziną. Familijna wycieczka w nieznane z pewnością zaowocuje wieloma wspomnieniami i będzie okazją do świetnej zabawy. Dzięki voucherom z Katalogu Marzeń odwiedzicie m.in. Katowice i Lublin, które z pewnością zaskoczą małych i dużych podróżników.

Siła w grupie – zimowe prezenty dla przyjaciół

Marzysz, aby zimowy urlop spędzić w gronie znajomych i przyjaciół? Nic trudnego! Wystarczy, że podarujesz któremuś z nich prezent na zimę na przykład w postaci kursu jazdy na snowboardzie. Pod okiem profesjonalnego trenera, obdarowany pozna tajniki tej zimowej dyscypliny, a już wkrótce wspólnie będziecie „śmigać” po najpiękniejszych stokach.

Ciekawym pomysłem na prezent na zimę dla przyjaciół i bliskich może też być szkolenie z biegania na nartach biegowych. Ten sport to prawdziwy król zimowych igrzysk olimpijskich i nic w tym dziwnego. Aby poznać technikę biegu, potrzeba co prawda nieco czasu, ale emocje towarzyszących tej aktywności trudno zapomnieć.

Poznaj smaki zimy – pyszne upominki

A gdyby tak w środku zimy otulić się aromatem prawdziwych smakołyków? W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdziesz też takie pyszne prezenty na zimę. Romantyczna kolacja w ciemności przeniesie bliskie Ci osoby do świata pełnego przypraw i nieoczywistych połączeń smakowych. Rodzinny obiad to natomiast niecodzienna okazja do wypoczynku wspólnie z krewnymi. W jednej z najlepszych restauracji w Polsce, na obdarowanych będzie czekała karta pełna dań dla małych i nieco większych smakoszy. Rodzinny posiłek to natomiast świetny pretekst do niekończących się rozmów i śmiechu w gronie najbliższych.