BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1291 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(615 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(575 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(271 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego: Adrenalina i Relaks
BESTSELLER
Degustacja whisky
(324 opinii) od 149 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga: Wspólny czas
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga
(513 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(290 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(431 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(224 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(133 opinii) od 25 zł od 19 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Męskie popołudnie SPA
(68 opinii) od 169 zł
Masaż SPA - chwila relaksu
(147 opinii) od 69 zł
Masaż klasyczny
(147 opinii) od 139 zł
Grota solna - karnet
(26 opinii) od 59 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Warszawie
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 134 dostępnych

Prezenty na zimę dla rodziców

Na chwilę oddechu w środku zimy zasługują nie tylko dzieciaki, ale także ich rodzice. Wie o tym każdy, kto choć raz próbował zorganizować cały dzień pełen zabaw albo uporać się z nadmiarem przed i poświątecznych obowiązków. Pamiętaj o tym i już dziś wybierz prezent na zimę dla rodziców, którzy zasługują na najlepsze. Może będzie nim romantyczne spotkanie w winnicy i degustacja wina dla dwojga z sommelierem? Tych kilka godzin spędzonych w towarzystwie winogronowych trunków będzie świetną okazją do odpoczęcia od wielkiego miasta.

Innym pomysłem na prezent na zimę dla rodziców jest voucher na relaks w łaźni dla dwojga. Aromatyczne olejki pomogą ukoić umysł, a buchająca zewsząd, gorąca para wodna rozluźni mięśnie i oczyści skórę.  

Ciekawe zimowe prezenty dla najmłodszych

Jeśli jednak szukasz inspiracji upominkowych dla dzieciaków, w Katalogu Marzeń mamy ich całe mnóstwo. Wśród propozycji prezentów na zimę dla dzieci znajdziesz na przykład pakiet „Małe radości”. Co to takiego? To niewielki, kolorowy i elegancko zapakowany voucher, na który składa się aż 189 atrakcji. Wyścigi gokartowe, wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości i wiele więcej – to wszystko czeka na najmłodszych, którzy otrzymają prezent na zimę w postaci takiego kuponu.

Alternatywą może być też czas spędzony wspólnie z rodziną. Familijna wycieczka w nieznane z pewnością zaowocuje wieloma wspomnieniami i będzie okazją do świetnej zabawy. Dzięki voucherom z Katalogu Marzeń odwiedzicie m.in. Katowice i Lublin, które z pewnością zaskoczą małych i dużych podróżników.

Siła w grupie – zimowe prezenty dla przyjaciół

Marzysz, aby zimowy urlop spędzić w gronie znajomych i przyjaciół? Nic trudnego! Wystarczy, że podarujesz któremuś z nich prezent na zimę na przykład w postaci kursu jazdy na snowboardzie. Pod okiem profesjonalnego trenera, obdarowany pozna tajniki tej zimowej dyscypliny, a już wkrótce wspólnie będziecie „śmigać” po najpiękniejszych stokach.

Ciekawym pomysłem na prezent na zimę dla przyjaciół i bliskich może też być szkolenie z biegania na nartach biegowych. Ten sport to prawdziwy król zimowych igrzysk olimpijskich i nic w tym dziwnego. Aby poznać technikę biegu, potrzeba co prawda nieco czasu, ale emocje towarzyszących tej aktywności trudno zapomnieć.

Poznaj smaki zimy – pyszne upominki

A gdyby tak w środku zimy otulić się aromatem prawdziwych smakołyków? W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdziesz też takie pyszne prezenty na zimę. Romantyczna kolacja w ciemności przeniesie bliskie Ci osoby do świata pełnego przypraw i nieoczywistych połączeń smakowych. Rodzinny obiad to natomiast niecodzienna okazja do wypoczynku wspólnie z krewnymi. W jednej z najlepszych restauracji w Polsce, na obdarowanych będzie czekała karta pełna dań dla małych i nieco większych smakoszy. Rodzinny posiłek to natomiast świetny pretekst do niekończących się rozmów i śmiechu w gronie najbliższych.