BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1207 opinii) od 150 zł od 135 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł od 158 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(516 opinii) od 299 zł od 246 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(253 opinii) od 259 zł od 233 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(665 opinii) od 129 zł od 110 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Degustacja whisky
(311 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Floating
(173 opinii) od 119 zł od 101 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
(471 opinii) od 159 zł od 135 zł
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
(255 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(274 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(411 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(212 opinii) od 149 zł od 131 zł
BESTSELLER
Relaks w Grocie Solnej dla dwojga
(132 opinii) od 19 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Masaż SPA - chwila relaksu
(140 opinii) od 69 zł
Męskie popołudnie SPA
(65 opinii) od 169 zł od 152 zł
Grota solna - karnet
(25 opinii) od 45 zł
Masaż klasyczny
(135 opinii) od 135 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 129 dostępnych

Prezenty na zimę dla rodziców

Na chwilę oddechu w środku zimy zasługują nie tylko dzieciaki, ale także ich rodzice. Wie o tym każdy, kto choć raz próbował zorganizować cały dzień pełen zabaw albo uporać się z nadmiarem przed i poświątecznych obowiązków. Pamiętaj o tym i już dziś wybierz prezent na zimę dla rodziców, którzy zasługują na najlepsze. Może będzie nim romantyczne spotkanie w winnicy i degustacja wina dla dwojga z sommelierem? Tych kilka godzin spędzonych w towarzystwie winogronowych trunków będzie świetną okazją do odpoczęcia od wielkiego miasta.

Innym pomysłem na prezent na zimę dla rodziców jest voucher na relaks w łaźni dla dwojga. Aromatyczne olejki pomogą ukoić umysł, a buchająca zewsząd, gorąca para wodna rozluźni mięśnie i oczyści skórę.  

Ciekawe zimowe prezenty dla najmłodszych

Jeśli jednak szukasz inspiracji upominkowych dla dzieciaków, w Katalogu Marzeń mamy ich całe mnóstwo. Wśród propozycji prezentów na zimę dla dzieci znajdziesz na przykład pakiet „Małe radości”. Co to takiego? To niewielki, kolorowy i elegancko zapakowany voucher, na który składa się aż 189 atrakcji. Wyścigi gokartowe, wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości i wiele więcej – to wszystko czeka na najmłodszych, którzy otrzymają prezent na zimę w postaci takiego kuponu.

Alternatywą może być też czas spędzony wspólnie z rodziną. Familijna wycieczka w nieznane z pewnością zaowocuje wieloma wspomnieniami i będzie okazją do świetnej zabawy. Dzięki voucherom z Katalogu Marzeń odwiedzicie m.in. Katowice i Lublin, które z pewnością zaskoczą małych i dużych podróżników.

Siła w grupie – zimowe prezenty dla przyjaciół

Marzysz, aby zimowy urlop spędzić w gronie znajomych i przyjaciół? Nic trudnego! Wystarczy, że podarujesz któremuś z nich prezent na zimę na przykład w postaci kursu jazdy na snowboardzie. Pod okiem profesjonalnego trenera, obdarowany pozna tajniki tej zimowej dyscypliny, a już wkrótce wspólnie będziecie „śmigać” po najpiękniejszych stokach.

Ciekawym pomysłem na prezent na zimę dla przyjaciół i bliskich może też być szkolenie z biegania na nartach biegowych. Ten sport to prawdziwy król zimowych igrzysk olimpijskich i nic w tym dziwnego. Aby poznać technikę biegu, potrzeba co prawda nieco czasu, ale emocje towarzyszących tej aktywności trudno zapomnieć.

Poznaj smaki zimy – pyszne upominki

A gdyby tak w środku zimy otulić się aromatem prawdziwych smakołyków? W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdziesz też takie pyszne prezenty na zimę. Romantyczna kolacja w ciemności przeniesie bliskie Ci osoby do świata pełnego przypraw i nieoczywistych połączeń smakowych. Rodzinny obiad to natomiast niecodzienna okazja do wypoczynku wspólnie z krewnymi. W jednej z najlepszych restauracji w Polsce, na obdarowanych będzie czekała karta pełna dań dla małych i nieco większych smakoszy. Rodzinny posiłek to natomiast świetny pretekst do niekończących się rozmów i śmiechu w gronie najbliższych.