Weekend w domku na plaży
(4 opinie) 1 899 zł
Weekend w domku na wodzie
(5 opinii) 2 999 zł
Voucher na wakacje z Och Travel
(6 opinii) od 100 zł
Voucher na wakacje w Chorwacji
(1 opinia) od 500 zł
Wakacje w kamperze
od 2 489 zł
Camping w samochodzie wyprawowym
(2 opinie) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
Rejs po Wiśle w Warszawie
(26 opinii) od 79 zł
Rejs po Motławie
(6 opinii) od 299 zł
Kulig dla dwojga
(3 opinie) 559 zł
NOWOŚĆ
Piknik na wyspie
BESTSELLER
Voucher na wakacje Sun & Snow
(5 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Pobyt nad morzem w Mielnie
BESTSELLER
Pobyt w Apartamentach Dream Apart
BESTSELLER
Pobyt w apartamencie Nadrzeczna w Ustroniu
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 204 dostępnych

Podróżnicze prezenty na lato

Marzysz, aby z początkiem lata wyruszyć na wielką wyprawę? A może wolisz raczej odkryć pobliskie rejony, które na co dzień pozostawały dla Ciebie całkiem nieznane? Oba te marzenia pomoże spełnić podróżniczy prezent na lato z Katalogu Marzeń. Weekend spędzony w domku na wodzie to propozycja na odpoczynek w niecodziennych warunkach. Wyobraź sobie, że zaraz po otwarciu oczu widzisz błękit otaczającej Cię zewsząd wody. Teraz tak właśnie może się stać! Spędź weekend w domku na wodzie i odkryj uroki bycia blisko natury.

Alternatywą może być voucher kwotowy na wakacje Sun & Snow. Wraz z tym voucherem odkryjesz najpiękniejsze zakątki Polski i odwiedzisz miejsca, które wcześniej znałeś tylko z przewodników albo filmów dokumentalnych. I co, jesteś gotowy na wielką letnią przygodę?

Pomysły na prezent na lato dla całej rodziny

Tegoroczne lato spędź z całą rodziną i wspólnie poczujcie w sobie prawdziwie dziecięcą radość. To łatwiejsze niż sądzisz, a wszystko dzięki pakietowi „Rodzinne spełnianie marzeń”. Wewnątrz koperty znajdziesz voucher, który wspólnie tworzy aż 91 atrakcji. Wizyta w Escape Roomie a może przejazd quadem dla dzieci? Wybór należy do Was!

Miłośnikom wody z pewnością spodoba się też lekcja Jet Surfingu dla dwojga. Pod okiem instruktora nauczą się, jak stawiać pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu, a przy okazji stworzą razem wyjątkowe wspomnienia. Taki voucher na lekcję Jet Surfingu we dwoje może przypaść do gustu na przykład zapracowanym na co dzień rodzicom albo parze przyjaciółek, którym brakuje czasu dla siebie i dzięki prezentowi na lato chciałyby go nadrobić.

Niespodzianki-prezenty na lato

Ciekawym prezentem na lato dla młodszych i starszych marzycieli będą też wszelkiego rodzaju niespodzianki. „Pakiet Małe Radości” to aż 189 propozycji na spełnienie marzenia w różnych miejscach naszego kraju.

Podczas romantycznego lotu samolotem we dwoje nadarzy się wyjątkowa okazja do wyznania uczuć naszym najbliższym, a decydując się na przeżycie weekendu dla dwojga z lotem paralotnią i masażem, zyskamy szansę na organizację niezapomnianej randki. Zastanów się przez moment i wybierz prezent na lato, który spodoba się wszystkim miłośnikom przygód.

Prezent na lato pełne adrenaliny

Jeśli paralotnia to za mało, wybierzmy natomiast Dream Jump, przygodę na wysokości we dwoje. Taki prezent na lato z pewnością pobije serca wszystkich fanów sportów ekstremalnych i sprawi, że tradycyjny skok ze spadochronem okaże się niewystarczająco emocjonujący.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy natomiast wizytę w aerotunelu i szansę wypróbowania swobodnego lotu. Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu z pociechą? Postaw na emocje i adrenalinę, a potem zapakuj ją w kopertę w postaci vouchera.