Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł
Sesja zdjęciowa w ciąży
(8 opinii) od 299 zł
Poznaj nurkowanie dla dwojga
(45 opinii) od 239 zł od 215 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
Jazda quadem dla dwojga
(103 opinii) od 185 zł od 170 zł
Sesja zdjęciowa dla par
(15 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(214 opinii) od 149 zł
Jazda TIRem
(173 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
Poznaj golfa
(13 opinii) od 189 zł
Nauka gry w golfa we dwoje
(29 opinii) od 239 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(514 opinii) od 199 zł
Poznaj nowe gatunki tańca
(2 opinie) od 35 zł
Nauka tańca towarzyskiego
(19 opinii) od 129 zł
Nauka gry w tenisa we dwoje
(9 opinii) od 165 zł
Masaż stemplami
(9 opinii) od 169 zł
Masaż dla kobiet w ciąży
(30 opinii) od 149 zł
Kurs bilarda
(4 opinie) od 249 zł
Szkolenie z gry w snookera
(17 opinii) 375 zł
Gra w bilarda z profesjonalistą
(2 opinie) od 149 zł
Otwarty kurs gotowania
(60 opinii) od 269 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(293 opinii) od 149 zł od 139 zł
Wspinaczka skałkowa
(27 opinii) od 45 zł
Wspinaczka ściankowa we dwoje
(20 opinii) od 149 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 304 dostępnych

Pomysły na prezenty do 300 zł

Kto powiedział, że trafione w dziesiątkę prezenty muszą być drogie? Znacznie bardziej niż ilość wydanych na nie pieniędzy liczą się emocje, które towarzyszą nam przy ich wyborze. Nasi najbliżsi z pewnością zasługują na podarunki pełne pasji, które dodatkowo pozytywnie ich zaskoczą. Kto z nas nie lubi bowiem niespodzianek i to jeszcze takich, które pozwalają spełnić najskrytsze marzenia? Pamiętając o tym, warto sprawdzić prezentowe propozycje Katalogu Marzeń, które nie będą wymagały wydania więcej niż 300 zł. Są wśród nich na przykład sesja zdjęciowa w ciąży, z której na pewno ucieszą się wszystkie przyszłe mamy oraz lekcja golfa z profesjonalistami – wyjątkowy prezent dla każdego taty z okazji 23 czerwca.

Prezenty dla najmłodszych do 300 złotych

Upominki dla dzieci powinny łączyć w sobie edukację i zabawę. To szczególnie ważne, ponieważ najmłodsi cały czas się rozwijają, a wielu z nich szuka swoich pasji. Aby pomóc im w ich odnalezieniu, warto z okazji różnorodnych świąt wręczyć im vouchery pełne pomysłów na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa dla dzieci może stać się pierwszym krokiem na drodze do późniejszej kariery modelingowej albo po prostu być doskonałą zabawą. Podaruj taki voucher swojej młodszej siostrze albo bratu i ciesz się, patrząc, jak spełniają się przed obiektywem aparatu. Nauka wspinaczki na ściance dla dzieci to propozycja dla młodych miłośników aktywności fizycznej, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego. Po takich zajęciach nawet największy wulkan energii będzie potrzebował chwili oddechu. A wszystko w cenie do 300 złotych!

We dwoje najlepiej, czyli prezenty dla pary do 300 zł

Jeśli chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie, jak bardzo jest dla nas ważna, możemy podarować jej prezent, który pozwoli na znalezienie odrobiny czasu dla siebie. Nadmierna ilość spraw do załatwienia, codzienna gonitwa i coraz szybciej upływające dni nie pozwalają na chwilę zatrzymania i złapania oddechu, dlatego prezenty pełne relaksu stają się coraz bardziej pożądane. Relaks w SPA dla niej to doskonały pomysł na prezent dla mamy lub przyjaciółki z okazji Dnia Kobiet. Masaż wykonany gorącymi kamieniami pozwoli rozluźnić mięśnie, wywoła poczucie przyjemnego ciepła i sprawi, że czas na chwilę jakby stanie w miejscu. Masaż tequilą to propozycja niecodziennego upominku dla mężczyzn, którzy cenią sobie nowości, a zabieg manicure i pedicure pozwoli poczuć się piękną nawet w przypadku nadmiaru obowiązków.

Vouchery na rozwój do 300 zł

Nic nie cieszy równie mocno, co możliwość samorozwoju i doskonalenia się w swoich zainteresowaniach. Jeśli zatem w prezentach dla najbliższych stawiasz na zaskoczenie i radość, podaruj właśnie vouchery do 300 zł będące pomysłem na niecodzienne aktywności. Kurs pole dance to świetna okazja do odkrycia w sobie prawdziwej #girlpower na sali treningowej, lekcje tańca towarzyskiego pod okiem instruktora dla par z pewnością spodobają się zakochanym i przyjaciołom, którzy chcieliby zostać mistrzami parkietu, a zajęcia z podstaw jazdy na snowboardzie niech będą propozycją na prezent gwiazdkowy dla miłośników sportów.

W grupie raźniej – prezenty do 300 zł dla przyjaciół

Każda niespodzianka cieszy jeszcze bardziej, jeśli związane z nią emocje możemy przeżywać w gronie znajomych. Pamiętając o tym, w Katalogu Marzeń znajdziesz wiele prezentów dla par i grup. Wspólna lekcja windsurfingu będzie okazją do świetnej zabawy i poznania całkiem nowej dyscypliny sportu, romantyczna kolacja dla dwojga pozwoli wprowadzić ukochaną osobę w podniosły nastrój, a do tego stanie się pretekstem do niekończących się rozmów, a prezent w postaci rozgrywki paintballowej dla grupy może stanowić doskonały wstęp do wieczoru kawalerskiego albo imprezy urodzinowej.

Z niespodzianką i w budżecie, czyli upominki do 300 zł

A jeśli swoim prezentem chcesz dać obdarowanym wybór – postaw na Pakiety Marzeń. Każdy mężczyzna ucieszy się na przykład z propozycji aktywności pełnych testosteronu, takich jak wizyta na strzelnicy albo spływ kajakowy. Pakiet Marzeń w Krakowie stanie się inspiracją do odwiedzenia jednego z najważniejszych polskich miast i odkrycia go całkiem na nowo. Pakiet Marzeń dla Dwojga to natomiast świetny pomysł na niezapomniany prezent do 300 zł dla rodziców, przyjaciół lub dziadków, którzy marzą o wspólnym spędzeniu czasu, ale szukają naprawdę niecodziennych rozrywek.