POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 2 z 2 dostępnych

Nauka pływania – dlaczego warto zacząć?

Jeśli chcielibyśmy wymienić wszystkie zalety pływania, z pewnością mógłby z tego powstać oddzielny artykuł. Już kilkadziesiąt minut w basenie tygodniowo:

  • pozytywnie wpływa na kondycję kręgosłupa;
  • pomaga pozbyć się bólu pleców;
  • jest sposobem na zdystansowanie się od codziennych problemów i zadań do wykonania;
  • pozwala zaplanować kolejne posunięcia;
  • relaksuje mięśnie, regeneruje skórę i poprawia krążenie krwi w organizmie.

Ale poza skutkami typowo zdrowotnymi, lekcje pływania są też doskonałą okazją do zabawy dla osób w każdym wieku. Wystarczy położyć się na powierzchni wody i wyobrazisz sobie, że jesteś w odmętach egzotycznego oceanu. Brzmi cudownie? W takim razie już dziś wybierz się na basen!

Kurs pływania dla dzieci – najlepszy prezent z przyszłością

Decydując się na wybór prezentu w postaci vouchera na kurs pływania dla dzieci, możesz mieć pewność, to prawdziwy upominek z przyszłością. Raz zdobyte umiejętności pływania to coś, czego z pewnością się nie zapomina, dlatego taki voucher warto podarować najmłodszym.

W Katowicach Twoja pociecha będzie mogła wziąć udział w serii czterech lekcji po 45 minut każda. Po takim czasie najmłodsi zdobędą niezbędne umiejętności do tego, aby czuć się w basenie bezpiecznie.

Innym pomysłem może być voucher z Katalogu Marzeń na lekcje pływania dla najmłodszych dzieci. Grupa w wieku 3-5 lat weźmie udział w czterech półgodzinnych zajęciach, a nieco starsi (do 7. roku życia), spędzą w wodzie cztery razy po 40 minut. Czego nauczą się uczestnicy takich zajęć pływania dla dzieci? Przede wszystkim tego, że woda to  środowisko, które warto poznać i polubić. Z taką świadomością możesz mieć pewność, że Twoje pociechy chętnie spędzą wakacje nad jeziorem albo na piaszczystej, słonecznej plaży.

Pływanie – sposób na rodzinną rozrywkę

Weekendowa wyprawa na basen będzie świetną alternatywą dla tradycyjnego oglądania filmów na kanapie. Bez względu na to, czy odwiedzicie razem park wodnej rozrywki, czy tradycyjny basen – każde z Was będzie się doskonale bawić. Takie wspólne aktywności są czymś, co scala najmocniej, pozwalając na tworzenie wspomnień. Jeśli zatem chcesz zorganizować bliskim wspaniałą rozrywkę, koniecznie zapisz dzieci na lekcję pływania, aby potem wraz z nimi móc oddawać się wodnym szaleństwom.

Komu podarować voucher na kurs pływania?

Odpowiedź brzmi: absolutnie każdemu dziecku, które uwielbia się ruszać i jest ciekawe świata. Pod okiem doświadczonych trenerów każda lekcja będzie wspaniałą przygodą. Jako rodzic nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo najmłodszych, bo kadra szkoleniowa jest doskonale przygotowana na każdą ewentualność. Ćwiczenia doskonale dobrane do ekspresji dzieci, a także mnóstwo okazji do zabawy i integracji – oto przepis na to, jak pokochać pływanie od najmłodszych lat.

Podaruj swojemu dziecku niezwykły prezent, za który będzie Ci wdzięczne przez lata i skorzystaj z vouchera na kurs pływania dla dzieci z Katalogu Marzeń.